Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dovanojimo sutartis

  Dovanojimo sutartis. Dovanojimo sutarties samprata. Sandoriai, nelaikomi dovanojimu. Dovanojimo sutartis su sąlyga. Dovanotojo teisės ir pareigos. Apdovanotojo teisės ir pareigos. Galėjimas dovanoti ir galėjimas priimti dovanas. Dovanojimo sutarties forma. Dovanojimo panaikinimas. Aukos.
  Civilinė teisė, referatas(7 puslapiai)
  2006-12-20
 • Dovanos ir kyšiai — korupcijos pradžia?

  Įvadas. Dovanos. Kyšiai. Kyšių ir dovanų panašumas. Kyšiai ir dovanos – korupcijos pradžia? Lietuvos korupcijos žemėlapis 2004. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2006-07-03
 • Dovanos ir suvenyrai (2)

  Įvadas. Dovanos ir suvenyrai. Kaip išrinkti ir įteikti dovanas? Kaip priimti dovanas? Verslo dovanos. Netikėtos ir netinkamos dovanos. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-04
 • Dovanos ir suvenyrai verslo vadyboje

  Įvadas. Tarnybinės dovanos. Dovanos verslo partneriams. Atskirose šalyse dovanų teikimas. Kalėdinės dovanos. Vestuvių dovanos. Dovanos naujagimiui. Padėkos už dovanas. Gėlės. Kada dovanojamos gėlės? Kada nedovanojame gėlių?
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2007-11-16
 • Dovanos ir suvenyrai, jų parinkimo kriterijai

  Įvadas. Pagrindinės dovanų išrinkimo ir įteikimo taisyklės. Kam ką dovanoti? Verslo dovanos. Kam reikalingos verslo dovanos? Dovanojimo ypatumai kitose šalyse. Kaip priimti dovanas? Dovanos atsisakymas. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2006-10-17
 • Dovanos ir suvenyrai. Pasilinksminimai ir verslas

  Kokiais atvejais tinka dovanoti. Kada ir kaip tinka dovanoti. Darbas kaip dovana. Dovanų registravimas. Pasilinksminimų prielaidos ir pakvietimai į juos. Atsakymai į pakvietimus. Vaišės ir gėrimai pasilinksminimuose bei dalykiniame gyvenime. Žmonių tipai ir jų būdingi bruožai.
  Vadyba, referatas(6 puslapiai)
  2006-12-15
 • Dovanos. Dovanų psichologija

  Įvadas. Dovanojimas. Ką dovanoti? Kaip dovanoti? Mecenato parama. Humanitarinė pagalba. Sponsorystė. Priimant dovaną. Gėlės. Kada dovanojamos gėlės? Kada būtina dovanoti gėles? Kaip parinkti gėles. Kaip priimti gėles. Dovanojimo filosofija. Pinigų, akcijų ir pažymėjimų dovanojimas. Dovana labdarai, organizacijai ar įstaigai. Dovanos iš muziejaus. Sportinė ar su pomėgiais susijusi dovana. Bendros ir grupinės dovanos. Kai kvietime parašyta: "Be dovanų" Dovanos panaudojimas dar kartą. Išbraukimas iš dovanų sąrašo. Pavėluota dovana. Netikėta dovana. Netinkama dovana. Dovanų įpakavimas. Atvirukas prie dovanos. Siūlomos dovanos. Dovanų sąrašas. Dovana pinigais. Kai dovanos atgabenamos į pobūvį. Kaip rodyti savo vestuvines dovanas. Jei norite pakeisti ar gražinti dovanas. Dovanos kūdikiui. Kaip dovanoti tarnybinę dovaną darbe. Kaip įteikti dovaną klientui. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(26 puslapiai)
  2006-11-03
 • Drabužiai

  Įvadas. Frakas. Smokingas. Vakarinės suknelės. Kostiumai. Suknelės ir kostiumėliai. Laisvalaikio apranga. Viršutiniai drabužiai ir galvos dangalai. Išvada.
  Mada ir drabužiai, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-27
 • Drabužis kaip simbolis įvairiose istorijos epochose

  Drabužių užimama vieta bei paskirtis Senovės graikų, viduramžių, Renesanso, rokoko epochose.
  Mada ir drabužiai, referatas(5 puslapiai)
  2006-02-10
 • Drabužių ir avalynės higiena

  Įvadas. Drabužių higiena. Avalynė ir jos higiena. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(9 puslapiai)
  2007-12-14
 • Drabužių kolekcijos importas ir eksportas iš/į Vokietijos

  Įvadas. Importas. Prekių importo tvarkos reglamentavimas. Muitinės procedūros. Dokumentai.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2005-10-21
 • Drabužių modeliavimas

  Projekto tikslas ir jo uždaviniai. Gaminio eskizai. Veiksmų planas. Projekto sąmata. Projektinio darbo aprašymas. Palaidinukės priežiūra. Palaidinukės panaudojimas.
  Mada ir drabužiai, referatas(5 puslapiai)
  2006-05-17
 • Drabužių stilių įvairovė

  Klasikinis stilius. Klasikinio stiliaus drabužių požymiai. Drabužių rūšys. Klasikinio stiliaus gaminiai. Spalva. Medžiaga. Aksesuarai. Kada ir kaip naudoti klasikinį stilių. Darbo drabužiai. Svarbu žinoti, kas tinka. Konservatyvūs, standartiniai ir nerūpestingi darbo drabužiai. Nerūpestinga išvaizda. Dieną keičia vakaras. Apie kailinius. Keli patarimai, kaip rengtis vyrams. Keli patarimai, kaip rengtis moterims. Tarnybinė kelionė į užsienį. Vakarinis puošnumas.
  Mada ir drabužiai, referatas(11 puslapių)
  2006-05-12
 • Drabužių stilių įvairovė (2)

  Klasikinis stilius. Klasikinio stiliaus drabužių požymiai. Drabužių rūšys. Klasikinio stiliaus gaminiai. Spalva. Medžiaga. Aksesuarai. Kada ir kaip naudoti klasikinį stilių. Darbo drabužiai. Svarbu žinoti, kas tinka. Konservatyvūs, standartiniai ir nerūpestingi darbo drabužiai. Standartinė tarnybinė išvaizda. Nerūpestinga išvaizda. Dieną keičia vakaras. Apie kailinius. Keli patarimai, kaip rengtis vyrams. Keli patarimai, kaip rengtis moterims. Tarnybinė kelionė į užsienį.
  Mada ir drabužiai, referatas(7 puslapiai)
  2007-05-17
 • Dracenų, jukų ir kordilinų įvairovė

  Įvadas. Agavinių šeimos bruožai. Dracena. Dracenų rūšys. Juka. Jukos rūšys. Kordilina. Kordilinos rūšys. Išvados.
  Kita, referatas(16 puslapių)
  2009-01-05
 • Drama Balio Sruogos kūryboje

  Darbo tikslas. Įvadas. Balio Sruogos biografija. Balys Sruoga - dramaturgas. "Milžino paunksmė". Parašymo aplinkybės. "Milžino paunksmės" savitumas. Kiti dramos kūriniai. Išvados.
  Lietuvių literatūra, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-23
 • Drama. Dramos žanrai. Klasicizmas

  Drama. Dramos žanrai. Klasicizmas. Klasicizmo veiksniai. Klasicizmo tragedija. Klasicizmo komedija. Moljero kūryba. Klasicizmo poezija. Klasicizmo proza. Klasicizmas Lietuvoje.
  Literatūra, referatas(15 puslapių)
  2005-12-09
 • Dramaturgija

  Įvadas. Tarpukario operos ir baletai. Lietuvos teatro istorijos fragmentai. Mikas Petrauskas. Juozas Naujalis. Lietuvos baleto apžvalga. Išvados.
  Teatras, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-25
 • Dramaturgija: Juozas Grušas ir Justinas Marcinkevičius

  Įvadas. Juozo Grušo biografija. Juozo Grušo dramos. Justino Marcinkevičiaus autobiografija. Justino Marcinkevičiaus kūryba, jos bruožai. Justino Marcinkevičiaus dramos. "Mažvydo" ištraukos analizė. Ištrauka: Mažvydo monologas "O aš taip negaliu. <...> tik Prūsijos vadovui." Išvados.
  Lietuvių literatūra, referatas(11 puslapių)
  2008-11-19
 • Dramblio Kaulo Krantas

  Bendros žinios. Istorija. Demografiniai duomenys. Politika. Ekonomika. Švietimas. Dramblio Kaulo Kranto ryšiai su Lietuva. Turizmas ir pramogos.
  Regioninė geografija, referatas(9 puslapiai)
  2007-05-09
Puslapyje rodyti po