Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Demokratija (3)

  Įvadas. Demokratijos istorija. Demokratijos formos. Parlamentarų atsiradimas. Demokratija ir piliečių laisvė. Demokratijos principai.
  Politologija, referatas(3 puslapiai)
  2006-01-24
 • Demokratija (4)

  Demokratija. Tiesioginė demokratija. Tiesioginės demokratijos privalumai. Tiesioginės demokratijos trūkumai. Antikinė (tiesioginė) demokratija. Demokratijos sampratos raida iki XIX amžiaus. Ginamoji demokratija. Už ir prieš. Demokratija ir piliečių laisvė. Demokratijos principai. Kad demokratija stiprėtų. Reikia laisvės. Reikia atsakomybės. Reikia pasitikėjimo. Reikia vertybių. Reikia šeimos. Reikia racionalumo. Reikia ne tik vartojimo. Reikia Dievo. Reikia bažnyčių. Mes galime būti laimingi. Išvados.
  Politologija, referatas(17 puslapių)
  2006-03-15
 • Demokratija (5)

  Įvadas. Demokratijos istorija. Parlamentų atsiradimas. Demokratija ir piliečių laisvė. Demokratijos principai. Demokratija ir diktatūra. Tiesioginė ir atstovaujamoji demokratija. Demokratijos etapai Lietuvoje. Išvados.
  Politologija, referatas(15 puslapių)
  2006-03-24
 • Demokratija (7)

  Įvadas. Demokratija. Demokratijos istorija. Demokratijos formos. Demokratijos principai. Demokratinė tendencija - sukurti geriausią iš visų galimų. Kuo demokratija nėra tobula valdymo forma? Demokratijos prasmė šiandien. XX amžiaus pabaigos demokratinis pasaulis. Demokratijos idėja atgimimo metais Lietuvoje. Išvados.
  Politologija, referatas(15 puslapių)
  2006-05-23
 • Demokratija (8)

  Antikinė (tiesioginė) demokratija. Demokratijos raida iki XIX amžiaus. Ginamoji demokratija. Demokratijos tipologija. Kontrolė, valdžios padalijimas ir rinkimai. Demokratija ir piliečių laisvė. Demokratija ir kitos valstybių valdymo formos. Darbas ir mokslas — demokratijos pagrindai. Už ir prieš. Empirinės ir normatyvinės demokratijos teorijos. Teisės viršenybė ir teisinė valstybė. Demokratija Lietuvoje. Išvados.
  Politologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-09-22
 • Demokratija (9)

  Demokratija. Demokratijos sąvokos atsiradimas. Šiuolaikinė demokratija. Tiesioginė ir atstovaujamoji demokratija. Šiuolaikinės demokratijos principai. Keturi šių dienų pasaulio demokratizavimo etapai. Valstybės demokratinės formos. Išvados.
  Filosofija, referatas(10 puslapių)
  2006-10-31
 • Demokratija ir jos interpretacijos

  Įžanga. Kas yra demokratija? Demokratijos prielaidos. Ekonominio išsivystymo lygis. Privati nuosavybe. Pilietine visuomene. Pliuralizmas. Demokratinė politinė kultūra. Dalyvavimas. Teisine valstybe. Pavojus demokratijai. Demokratija pasaulyje. Išvados.
  Politologija, referatas(13 puslapių)
  2009-02-11
 • Demokratija mūsų mokykloje

  Demokratija. Demokratijos idėja. Demokratijos veiksmingumo užtikrinimas. Demokratija valstybėje ir mokykloje. Tyrimas. Išvados.
  Politologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-05-09
 • Demokratija. Demokratinis politinis režimas

  Įvadas. Demokratija. Demokratijos samprata. Demokratinės valstybės esminiai bruožai. Demokratijos formos ir tipai. Pliuralizmas. Demokratijos požymiai ir principai. Demokratinis politinis režimas. Politinis režimas. Demokratinio politinio rėžimo charakteristika. Demokratijos problemos. Išvados.
  Politologija, referatas(19 puslapių)
  2007-05-21
 • Demokratijos bruožai ir demokratijos kritika

  Įvadas. Trumpa demokratijos istorinė apžvalga. Demokratijos bruožai. Demokratijos kritika. Išvados.
  Politologija, referatas(14 puslapių)
  2006-10-10
 • Demokratijos bruožai ir demokratijos kritika (2)

  Įvadas. Istorinė demokratijos raida. Demokratijos samprata ir svarba. Demokratijos komponentai. Demokratijos bruožai. Demokratijos modeliai. Demokratijos kritika. Išvados.
  Politologija, referatas(17 puslapių)
  2009-02-20
 • Demokratijos deficito problema

  Įvadas. Europos Sąjunga (ES) ir tarptautinė organizacija. Demokratijos deficitas vertybiniu požiūriu. Demokratijos deficitas Ministrų Taryboje. Demokratijos deficitas ir Europos Parlamentas. Demokratijos deficito sprendimas valstybėse-narėse: Danijos, Prancūzijos ir Vokietijos patirtis. Išvados.
  Politologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-05-02
 • Demokratijos deficito problema Europos Sąjungos (ES) institucijose

  Įvadas. Darbo tikslas - atskleisti demokratijos deficito problemą Europos Sąjungos (ES) institucijose. Demokratijos samprata. Europos Sąjungos (ES) institucijos. Demokratijos deficitas Europos Sąjungoje (ES). Demokratijos deficito sprendimas. Išvados.
  Politologija, referatas(12 puslapių)
  2009-06-03
 • Demokratijos etapai Lietuvoje

  Įvadas. Perėjimo iš autoritarinio ar totalitarinio režimo. Tarpukario Lietuva. Identifikavimo procesas. Sąjūdžio veikla ir reikšmė. Situacija po Nepriklausomybės atkūrimo. Resursų perskirstymas. Išvados.
  Politologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-10-16
 • Demokratijos istorija

  Įvadas. Demokratijos istorija. Demokratijos formos. Parlamentų atsiradimas. Demokratija ir piliečių laisvė. Demokratijos principai. Laikraščio "Kauno diena" straipsnis: Leonas Žalys "Demokratija Lietuvoje parodė savo veiksmingumą".
  Politologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-03-31
 • Demokratijos modeliai

  Įvadas. Demokratija. Klasikiniai demokratijos modeliai. Klasikinė demokratija. Saugomasis respublikonizmas. Ugdomasis respublikonizmas. Saugomoji demokratija. Ugdomoji demokratija. Tiesioginė demokratija ir politikos pabaiga. Išvados.
  Politologija, referatas(12 puslapių)
  2007-10-02
 • Demokratijos modelių kontūrai Lietuvos politinėje mintyje

  Įvadas. Demokratija ir jos modeliai. Demokratijos ištakos. Pirmosios demokratinės minties apraiškos Lietuvoje. Tarpukario Lietuva. Lietuva po 1990 m. Demokratijos kontūrai. Išvados. Nuorodos.
  Politologija, referatas(15 puslapių)
  2006-10-16
 • Demokratijos negrįžtamumo problemos pokomunistinėse šalyse

  Įžanga. Demokratijos samprata. Demokratijos samprata komunistinėje Lietuvoje. Demokratijos samprata pokomunistinėse šalyse. Politinės partijos kaip esminis demokratijos elementas. Demokratijos siejimas su materialine gerove. Nusivylimas "materializuota" demokratija. Prokapitalistinė demokratija. Dalyvaujamoji demokratija. Išvados. Nuorodos.
  Politologija, referatas(12 puslapių)
  2007-01-16
 • Demokratijos plėtra viešajame administravime

  Įvadas. Viešasis administravimas ir piliečių dalyvavimas demokratiniame valdyme. Viešasis administravimas ir demokratinės vertybės. Demokratijos ir efektyvaus administravimo suderinimas. Administracinė teorija ir demokratinis valdymas. Administracinė teorija. Demokratinis valdymas. Demokratijos plėtojimas. Išvados.
  Administracinė teisė, referatas(17 puslapių)
  2006-11-13
 • Demokratijos raida

  Įvadas. Demokratijos sąvoka. Demokratijos raida. Parlamentų atsiradimas. Demokratija ir piliečių laisvė. Demokratijos principai. Demokratijos etapai Lietuvoje. Išvados.
  Politologija, referatas(10 puslapių)
  2009-03-03
Puslapyje rodyti po