Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Daktaras Adamas Smitas ir ''Tautų turtas''

  Įvadas. Daktaras Adomas Smitas. "Tautų turtas". "Nematoma ranka" ir laissez faire. Darbo pasidalijimas. Vertės teorija. Kapitalas. Išvados.
  Ekonominės teorijos, referatas(11 puslapių)
  2006-10-13
 • Dakų-getų civilizacija

  Įvadas. Kas yra dakai-getai? Gentys. Kalba 1.3 Išvaizda ir apranga. Valstybė. Ištakos. Valstybės raida. Getų–dakų dvasinė kultūra. Dakų dievai ir deivės. Laidotuvių apeigos. Raštas. Mokslas Dakijoje. Dakų meno paminklai. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(15 puslapių)
  2006-02-15
 • Dalelių greitintuvai

  Aukštos įtampos greitintuvai. Netiesiniai rezonansiniai greitintuvai. Cikliniai greitintuvai.
  Fizika, referatas(6 puslapiai)
  2005-12-21
 • Dalyba ketvirtoje klasėje

  Įvadas. Situacijos analizė. Istorinis aspektas. Dalykinis matematinis aspektas. Bendrųjų programų ir standartų apžvalga. Metodika. B. Balčyčio didaktinėje sistemoje. Metodika D. Kiseliovų didaktinėje sistemoje. Išplėstiniai pamokų planai. Pagal B. Balčyčio vadovėlius. Pagal A., D. Kiseliovų vadovėlius. Išvados ir pasiūlymai.
  Pedagogika, referatas(17 puslapių)
  2007-07-16
 • Dalykinė komunikacija (2)

  Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Įmonės valdymo struktūra. Raštvedybos sistema. Dokumentų apyvarta. Registravimo priemonės ir reikalavimai. Bylų sudarymas – nomenklatūra. Išvados ir pastabos.
  Komunikacija, referatas(17 puslapių)
  2006-04-12
 • Dalykinė komunikacija (6)

  Komunikacijos tikslai ir funkcijos. Bendravimo tipai. Komunikacija organizacijoje. Pasikeitimo informacija procesas. Komunikacijos elementai. Komunikacijos barjerai. Verbalinė ir neverbalinė komunikacija. Komunikacijos kryptys organizacijoje. Išvados.
  Komunikacija, referatas(12 puslapių)
  2008-04-22
 • Dalykinė komunikacija Europos sąjungos šalyse

  Įvadas. Skirtingų kultūrų ypatumai. Airija. Austrija. Belgija. Čekija. Danija. Estija. Graikija. Ispanija. Italija. Jungtinė Karalystė. Latvija. Lenkija. Portugalija. Prancūzija. Slovakija. Vengrija. Vokietija.
  Komunikacija, referatas(21 puslapis)
  2006-01-29
 • Dalykinė komunikacija, jos reikšmė ir procesai

  Įvadas. Dalykinė komunikacija, jos reikšmė valdymo santykių sistemoje. Komunikacijos sąvoka, reikšmė ir rūšys. Bendravimas ir ryšiai. Komunikacijos ir vadovų vaidmuo. Dalykinės komunikacijos procesas. Komunikacijos proceso reikšmė ir tikslas. Komunikacijos procesų trukdymai ir šių procesų gerinimas. Bendravimo etika. Išvados.
  Komunikacija, referatas(21 puslapis)
  2007-10-09
 • Dalykinės komunikacijos ypatumai Japonijoje

  Įvadas. Komunikacija. Asmenybė ir bendravimas Japonijoje. Bendravimo rūšys. Kultūra ir tradicijos. Verslo aplinkoje. Verslo dovanos partneriams. Vizitinės kortelės. Hierarchija, statusas ir lytis. Japonijos verslo kultūroje. Išvados. Priedas (1).
  Vadyba, referatas(17 puslapių)
  2006-11-30
 • Dalykinės komunikacijos reikšmė formuojant įmonės įvaizdį

  Įvadas. Komunikacijos samprata. Komunikacijos organizacijoje rūšys ir funkcijos. Vidinė komunikacija organizacijoje. Išorinė komunikacija organizacijoje. Verbalinė komunikacija. Dalykinė komunikacija. Dalykinių laiškų reikšmė įmonės įvaizdžiui. Ryšių su visuomene organizavimas. Ryšių su visuomene funkcijos. Ryšių su visuomene būdai. Ryšiai su žiniasklaida. Tarptautinio protokolo svarba. Išvados.
  Raštvedyba, referatas(11 puslapių)
  2009-03-06
 • Dalykinės komunikacijos reikšmė, formuojant įmonės įvaizdį (2)

  Dokumentų valdymo referatas. Įvadas. Darbo tikslas – atskleisti, kokia yra dalykinės komunikacijos reikšmė, formuojant įmonės įvaizdį. Dokumentas ir jo skirstymas. Tvarkomųjų dokumentų įforminimas. Įsakymas. Nutarimas, sprendimas. Potvarkis. Dokumentacijos svarba formuojant įmonės įvaizdį. Išvados.
  Raštvedyba, referatas(11 puslapių)
  2009-11-12
 • Dalykinės komunikacijos standartai ieškant veiklos partnerių Airijos respublikoje

  Dalykinės komunikacijos standartai ieškant veiklos partnerių Airijos respublikoje. Dalykinės komunikacijos standartai derantis su partneriais Airijos respublikoje. Neformalieji kontaktai: Airijos tradicija. Problemų sprendimas bendraujant su partneriais iš Airijos: teismas, moderacija ar atlaidumas? Plėtra Airijoje, arba kaip airiai vertina konkurentus iš užsienio.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2007-03-15
 • Dalykinės komunikacijos su Ispanija ypatumai

  Šalies bendroji ekonominė ir politinė situacija. Politinė situacija. Ekonominė situacija. Teisinis verslo reguliavimas. Bankai ir finansinės paslaugos Ispanijoje. Kai kurie verslo kaštai Ispanijoje. Logistika. Ispanijos šalies dalykinės komunikacijos ir verslo etika. Darbo aplinka. E – verslas, internetas. Moterys ir verslas. Komercinių ryšių užmezgimas. Sėkmės strategija. Laikas. Dalykiniai susitikimai. Verslo kelionės. Derybos su ispanais. Vardai ir pavardės. Kreipimasis. Bendravimo būdas. Papročiai Drabužiai ir išvaizda. Kaip suprasti ispanus. Vaišės, tradicinis maistas, pietų etiketas. Neoficialus bendravimas. Susirašinėjimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(25 puslapiai)
  2006-01-21
 • Dalykinės komunikacijos su Ispanijos partneriais ypatumai

  Anotacija. Įvadas. Trumpa pažintis su Ispanija. Svarbiausi šalies istorijos faktai. Nacionalinės vertybės ir būdingiausios ispanų savybės. Pagrindiniai verslo principai. Bendravimo ypatumai. Dalykinės komunikacijos su Ispanijos partneriais ypatumai. Ką reikėtų žinoti prieš pradedant derybas? Dalykinių kontaktų užmezgimas. Derybos. Bendri bruožai. Pramogos vardan verslo sėkmės. Oficialių susitikimų skyrimo etiketas. Tinkamos dovanos. Neverbalinio bendravimo išraiškos pokalbių temos. Išvados.
  Vadyba, referatas(21 puslapis)
  2007-03-06
 • Dalykiniai pokalbiai

  Įžanga. Pokalbio pradžia. Dialogas. Pašnekovų tipai. Argumentavimas. Dialogo prieštaravimai. Ko pasimokyti iš pasibaigusio pokalbio? Išvados.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2007-05-15
 • Dalykiniai raštai

  Darbo tikslai, uždaviniai. Dalykiniai raštai. Dalykiniai laiškai. Blankas. Laiško data. Gavėjo įvardijimas (vardas) ir adresas. Įžanginis kreipinys. Pagrindinis laiško tekstas. Parašas. Užrašas ant voko. Laiškų rūšys. Išvados. Priedai (1).
  Raštvedyba, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-22
 • Dalykinio bendravimo etiketas, įvaizdis ir karjera

  Įvadas. Tobulas elgesys: svarbūs formalumai. Rūbai kuria žmones. Darbas ir elgesys. Protokolas – kelias į sėkmę.
  Etiketas, referatas(14 puslapių)
  2006-10-11
 • Dalykinio bendravimo ypatumai Kinijoje

  Įžanga. Kinijos bendravimo ypatumai. Kinijos kultūros istorija. Menas. Kalba. Kultūros tikėjimai. Neverbalinis elgesys. Tylos intarpai. Žvilgsniai. Emocijo. Tonas, garsumas, kalbėsena. Laikysena ir fizinis artumas (asmeninės erdvės suvokimas). Išsilavinimas. Sprendimų priėmimo papročiai. Visuomeninis elgesys ir manieros. Tinkamos ir netinkamos temos. Apranga. Susipažinimas. Pagarbūs kreipiniai į vyrus ir moteris. Susodinimas. Pagrindinės šventės dovanos. Maitinimas. Pakartotinės porcijos. Namuose, restorane, darbe. Laiko supratimas. Pareigos ir pozicijos. Kasdieninė tvarka įstaigoje. Derybos. Korespondencija. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2009-08-31
 • Dalykinio bendravimo ypatumai Kinijoje (2)

  Įvadas. Apie Kiniją. Vertybės ir požiūriai. Verslo kultūra Kinijoje. Asmeninių santykių svarba. Susitikimai ir derybos. Etiketas. Maistas – verslo kultūros dalis. Dovanų teikimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2011-06-27
 • Dalykinio bendravimo ypatumai Maroke

  Įvadas. Tikslas: Analizuojant literatūros šaltinius išnagrinėti dalykinio bendravimo ypatumus Meksikoje. Darbo metodikos, reikšminiai žodžiai ir sąvokos. Komunikacija ir jos svarba. Skirtingų kultūrų komunikacijos ypatumai. Užsienio verslo kultūrų aspektai. Meksika. Meksikos istorija. Meksikos vardo kilmė. Meksikos politinė sistema. Meksikos dalykinio bendravimo ypatumai. Elgesys. Komunikacija. Dalykinis bendravimas raštu. Išvados.
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2009-05-22
Puslapyje rodyti po