Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Globalinės oro užterštumo problemos

  Įvadas. Globalinės oro užterštumo problemos. Globalinis atšilimas. Rūgštūs lietūs. Šiltnamio efektas. Temperatūrinė inversija ir smogas. Ozono skylės. Išvados.
  Ekologija, referatas(13 puslapių)
  2007-04-04
 • Internetas (11)

  Įvadas. Interneto atsiradimo istorija. Interneto adresai ir kompiuterių vardai. Prisijungimas prie interneto. Interneto ryšio paslaugos. Interneto informacijos paslaugos. Išvados.
  Internetas, referatas(12 puslapių)
  2007-01-10
 • Kelionės autobusu parengimo tvarka

  Įvadas. Nuosekli darbo eiga organizuojant keliones autobusu. Reikalavimai transporto priemonei. Ekipažų dokumentai. Reikalavimai vairuotojui. Kelių transporto priemonių ekipažų, vežančių keleivius tarptautiniais maršrutais, darbo tvarka. Vairavimo periodai. Pertraukos. Poilsio periodas. Išimtys. Maršruto Šiauliai – Boncholtas – Šiauliai eismo grafikas. Išvados.
  Turizmas, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-02-13
 • Pažintinis turistinis maršrutas: Memelio kraštas

  Įvadas. Kelionių parengimas. Kelionės planavimas. Martografinės medžiagos ir kitos informacijos parengimas. Maršruto sudarymas ir kelionės trukmės nustatymas. Sutarčių sudarymas. Turizmo paslaugų paketo sudarymas. Maršrutų tipai. Maršrutas "Memelio kraštas". Maršruto "Memelio kraštas" planas. Kelionės programa. Organizacinė informacija. Lankomi objektai. Kelio informacija. Išvados. Priedai (3). Išnašos.
  Turizmas, kursinis darbas(17 puslapių)
  2008-06-30
 • Restorano įvertinimas: "Katpėdėlė pirkia"

  Įvadas. "Katpėdėlė pirkia". Įmonės aplinkos vertinimas. Patalpos. Interjeras. Muzikinis fonas. Lankytojų kontingentas. Stalų serviravimas ir baldų funkcionalumas. Valgiaraštis. Įmonės aptarnaujantis personalas. Išvados ir pasiūlymai.
  Įmonių aprašymai, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-01-04
 • Rinkodaros analizė: viešbutis "Vaivorykštė"

  Įvadas. Tyrimo objektas – viešbutis "Vaivorykštė". Darbo tikslas — įmonės įvertinimas iš rinkodaros pozicijų. Tai objektas, apie kurį sistemingai surinkome duomenis, surašėme, išanalizavome ir pateikėme išvadas, pasiūlymus problemai spręsti. Pasirinktos įmonės statusas, jos gaminamas produktas ar teikiama paslauga, asortimentas. Įmonės vartotojas (tikslinė rinka) ir vartotojų elgsena. Įmonės kainų politika: kainų lygis, kainodaros metodai ir strategija. Analizuojamosios įmonės paskirstymo politika: būdai, kanalai ir strategija. Įmonės rėmimo politika: priemonės ir strategija. Marketingo padalinio vieta ir reikšmė įmonės organizacinėje valdymo struktūroje. Darbuotojų funkcijos. Marketingo padalinio veikla "Vaivorykštės" įmonėje. Rinkos tyrimas ir įvertinimas. Verslo aplinkos įvertinimas: "Vaivorykštė" įmonės makroaplinkos ir mikroaplinkos analizė. Konkurentų analizė: produktai, kainų lygis, rėmimo ir paskirstymo politika, įvaizdis ir kiti veiksniai. Įmonės SWOT analizė. Verslo pranašumai ir konkurentabilumas. Rinkos tyrimo ataskaita. Išvados ir pasiūlymai.
  Rinkodara, kursinis darbas(23 puslapiai)
  2008-10-30