Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Psichologijos namų darbai

Psichologijos namų darbai (61 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Mano bendravimo ypatumai

  Bendravimo psichologija. Tikslas – suvokti savo bendravimo ypatumus, atrasti savo bendravimo silpnąsias ir stipriąsias savybes. Mano komunikacijos schema, kuria aš dažniausiai vadovaujuosi bendraudama, kokius poreikius patenkinu bendraudama. Kaip išreiškiu save bendraudama su kitais, koks Aš manęs vaizdas bendravime? Kaip parodau savo emocijas, kokių emocijų vengiu bendraudama? Kaip atrodo mano žodinis bendravimas, koks pranešimo aspektas dominuoja, kai aš klausau pašnekovo, kokia kalba – AŠ ar TU vadovaujuosi? Kokius nežodinio bendravimo ženklus rodau? Kaip klausausi savo pašnekovo? Kaip elgiuosi konfliktų metu, kokia strategija dažniausiai vadovaujuosi? Kaip mano individualūs skirtumai (charakterio savybės, temperamentas) pasireiškia bendravime, kokios savybės padeda, o kokios trukdo bendravimui?
  Psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2009-12-03
 • Mokinių dėmesio ypatumų tyrimas

  Įvadas. Tyrimo tikslas: nustatyti individualius tiriamųjų dėmesio savybių ypatumus. Metodika. Tiriamieji. Tyrimo priemonės ir būdai. Tyrimo eiga. Duomenų registravimas, apdorojimas. Rezultatai ir jų analizė. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-05
 • Mokytojas — klasės vadovas

  Klasės klimato samprata, jo reikšmė sėkmingam klasės funkcionavimui. Klasės klimato kognityvinė plotmė. Blogo klimato priežastys. Mokytojo poveikio būdai. Klasės klimato psichosocialinė plotmė.
  Psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-09-01
 • Mokslinės publikacijos analizė: "Draugystės kokybė ir sąsajos su bendraamžių grupės priėmimu paauglystėje"

  Įvadas. Analizuojama Editos Pakalnienės ir Rasos Barkauskienės mokslinė publikacija "Draugystės kokybė ir sąsajos su bendraamžių grupės priėmimu paauglystėje".
  Psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2009-09-11
 • Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių tyrimas ir konkrečių rekomendacijų suformulavimas

  Savęs kaip mokytojo pažinimas. Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių tyrimas ir konkrečių rekomendacijų suformulavimas. Tyrimas. Tyrimo analizė. Išvados. Rekomendacijos.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-03-28
 • Nežodinis bendravimas (4)

  Įžanga. Kūno kalba. Neverbalinio bendravimo reikšmė. Lingavimas pirmyn ir atgal. Muistymasis. Į šoną palenkta galva. Galvos loštelėjimas atgal. Galvos linkčiojimas. Nulenkta galva. Galvos kasymasis. Trūkčiojimas pečiais. Veido kalba. Akys. Akių kontaktas. Antakiai. Šypsena. Kandžiojamos lūpos. Balso tembras. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(12 puslapių)
  2010-10-08
 • Pagrindinės nūdienos psichologijos kryptys

  Pagrindinės psichologijos kryptys. Struktūralizmas. Funkcionalizmas. Biheviorizmas. Geštaltpsichologija. Psichoanalizė. Neopsichoanalizė. Kognityvinė psichologija. Humanistinė psichologija. Pagrindinės nūdienos psichologijos krypčių klasifikavimo lentelė. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-12-16
 • Poreikių įtaka žmogaus elgsenai

  Įvadas. Poreikių apibūdinimas. Poreikių hierarchija. Žmogaus poreikių piramidė. Elgesio motyvavimo esmė ir funkcijos. Įsisąmoninti ir neįsisąmoninti motyvai. Motyvų kova ir kaita. Poreikių sąveika. Išmokimo įtaka elgsenai. Išorinė trauka. Nagrinėjamos temos reikšmė. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(10 puslapių)
  2011-01-24
 • Požiūris į mirtį ir mirštančiuosius

  Kintantis mirties pobūdis. Požiūris į mirtį. Mirtį ignoruojanti visuomenė. Psichologijos požiūris į mirtį. Mirties baimė. Lytiniai skirtumai. Amžiaus skirtumai. Kultūriniai skirtumai. Mirštantis žmogus. Kubler-Ross indėlis. Graži mirtis. Slaugos ligoninės. Savižudybė, pagalba nusižudyti ir eutanazija. Sielvartas ir gedėjimas.
  Psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-03-26
 • Problema-konfliktas

  Įvadas. Kas tai yra konfliktas? Konfliktinės situacijos priklausančios nuo gamybos. Konfliktinės situacijos priklausančios nuo psichologinių ypatybių. Konfliktų sprendimas. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-03-15
 • Problemos analizė

  Sportininkų pasiekimai ir problemos. Problemos analizė.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-01-22
 • Profesijos pasirinkimas

  Mano pasirinkimas. Klausimai, kurie buvo pateikti apklausos dalyviams. Apklaustųjų atsakymai (7). Atsakymų analizė. Rekomendacija.
  Psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-05-13
 • Projekciniai testai

  Įvadas. Projekcinių testų charakteristika. Projekcinių testų pavyzdžiai. Namo, medžio ir žmogaus piešimo testas. Šeimos piešinio psichologinė analizė. Nesančio gyvūno piešimo metodika yra projekcinė. Liušerio testas (pagal spalvas).
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-11-25
 • Psichologija (19)

  Vertybės ir vertybinės orientacijos, jų įtaka žmogaus elgesiui. Konformizmas, jį sukeliantys veiksniai. Asmenybės autonomija. Nežodinio bendravimo būdai: gestai, kūno kalba, apranga, daiktai, prisilietimai. Nežodinės kalbos reikšmė bendravimo metu.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-01-23
 • Psichologija (34)

  Temperamento ir charakterio tarpusavio sąryšis. Kokios temperamento savybės ir charakterio bruožai padeda siekiant karjeros, bendraujant. Neverbalinio bendravimo būdai: asmeninės erdvės zonos, akių kontaktas, veido išraiška, balso charakteristikos. Neverbalinės kalbos reikšmė. Konstruktyvaus elgesio konfliktinėje situacijoje strategijos.
  Psichologija, namų darbas(10 puslapių)
  2006-09-11
 • Psichologija (41)

  Vertybės ir vertybinės orientacijos, jų įtaka žmogaus elgesiui. Vertybių funkcijos ir rūšys. Temperamento ir charakterio tarpusavio ryšys. Kokios temperamento savybės ir charakterio bruožai padeda siekiant karjeros, bendraujant? Psichologinis darnumas ir klimatas grupėje. Pateikti pavyzdžių.
  Psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-12-28
 • Psichologija (42)

  Temperamento tipai. Apibūdinti visų temperamento tipų atstovų elgseną konkrečioje situacijoje. Asmenybės statusas grupėje. Kas lemia asmenybės aktyvumą, tapsmą? Tikslai, siekiai, aspiracijos. Konstruktyvaus elgesio strategijos: "aš" teiginiai, empatija, alternatyvų aptarimas, savęs įvertinimas.
  Psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-03-06
 • Psichologija (46)

  Temperamento ir charakterio tarpusavio sąryšis. Kokios temperamento savybės ir charakterio bruožai padeda siekiant karjeros, bendraujant? Neverbalinio bendravimo būdai: asmeninės erdvės zonos, akių kontaktas, veido išraiška, balso charakteristikos. Neverbalinės kalbos reikšmė. Lyderio vaidmuo grupėje, lyderiavimo stiliai ir jų efektyvumas.
  Psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-04-19
 • Psichologija (69)

  Emocijos ir jausmai, jų pažinimo reikšmė žmogaus gyvenime. Komunikacijos rūšys. Komunikaciją lengvinantys ir sunkinantys veiksniai. Pateikti struktūros pavyzdžių. Konfliktų tipai, jų pasekmės. Elgesio stiliai konfliktinėje situacijoje. Pateikti konfliktinės situacijos pavyzdžių.
  Psichologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2009-01-04
 • Psichologijos savianalizė

  Psichologijos savianalizė. Ko savo gyvenime norėčiau išvengti? Ko nenorėčiau patirti?
  Psichologija, namų darbas(2 puslapiai)
  2011-05-09
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Puslapyje rodyti po