Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Praktikos ataskaitos

Praktikos ataskaitos (467 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Verslo praktikos ataskaita: plėvelinių įpakavimo medžiagų gamyba UAB "Liepak"

  Įvadas. Darbo tikslas yra supažindinti skaitančius ir besidominčius šia įmone. Įmonės istorija. Įmonės geografinė padėtis. Įmonės darbo rėžimas. Įmonės tipas ir jo privalumai ir trūkumai. Rinkos struktūra. Įmonės vieta Lietuvos rinkoje ir jos pagrindiniai konkurentai. Įmonės planuojama veikla. Įmonės struktūra, atskirų struktūrinių padalinių funkcijos. Vadybininko ir administratoriaus funkcijos ir keliami reikalavimai. Darbuotojų saugos ir sveikatos darbo organizavimas įmonėje. Įmonės dokumentacija ir raštvedyba. Naudojamos informacijos technologijos. Įmonės pristatymas ir reklama. Įmonės dalyvavimas užsienio rinkose. Išvados.
  Vadyba, praktikos ataskaita(12 puslapių)
  2010-10-11
 • Verslo praktikos ataskaita: praktinio mokymo firma (PMF) "Saldi svaja"

  Įvadas. Ataskaitos objektas. Tema. Tikslai. Uždaviniai. Praktinio mokymo firma (PMF) "Saldi svaja" veikla. Vizija. Misija. Kokybės politika. Kokybiniai įsipareigojimai. Įmonės veikla. Marketingo skyriaus veikla. Marketingo tikslas. Marketingo skyrius atlieka. Vadybininkės pareigos. Marketingo skyriaus vadovės pareigos.
  Įmonių aprašymai, praktikos ataskaita(6 puslapiai)
  2008-03-04
 • Viešbučių praktika: "Barbaran palace"

  Įvadas. Viešbučio apibūdinimas. Viešbučio gyvenamosios ir visuomeninės patalpos, tarnybinės patalpos. Maitinimo įmonės: kiekis, vieta viešbutyje, darbo laikas. Viešbutyje teikiamos paslaugos, jų kainos. Ūkio tarnyba. Kambarinių darbas: pamainos darbo trukmė, darbo grafikai, apranga. Gyvenamųjų patalpų valymas. Lovos baltinių ir vonios skalbinių keitimo standartai, jų skalbimas. Administratorių pareiginės instrukcijos. Reikalavimai priėmimo darbuotojams: kalbų mokėjimas, elgesys, apranga. Administratoriaus pamainos užbaigimas ir perdavimas. Svečių pasitikimo, pokalbių telefonu standartai. Kambarių rezervavimo metodai, taikomi viešbutyje. Turistų grupių ir pavienių svečių registracija. Atsiskaitymas už paslaugas. Sutarčių su turizmo įmonėmis sudarymas. Turistų grupių maitinimo organizavimas. Kiti pastebėjimai būdingi viešbučiui, kuriame atlikta praktika. Išvados.
  Turizmas, praktikos ataskaita(12 puslapių)
  2010-11-26
 • Želdynų projektavimo, įrengimo ir priežiūros mokamosios praktikos ataskaita

  Želdynų projektavimo, įrengimo ir priežiūros mokamosios praktikos ataskaita. Įvadas. Pagrindinių įrankių parinkimas. Žemės kasimo ir dirbimo įrankiai. Kastuvai. Šakės. Kauptukai ir grėbliai. Rankiniai purentuvai ir kultivatoriai. Trumpakotės šakutės ir kastuvėliai. Įrankių pasirinkimas: vejapjovės. Kokią vejapjovę pirkti. Galandinimas. Elektroninių vejapjovių saugumas. Įrankių pasirinkimas: karpymo ir genėjimo įrankiai. Formavimas ir genėjimas. gyvatvorių karpymo mašinos. žirklės gyvatvorėms karpyti. Sekatoriai. ilgakotės žirklės. Žemės paruošimas. Kaip sukasti žemę. Kaip sukasti mažus plotus. Daugiametės piktžolės. Kada naudoti sodininko šakes. Grumstų smulkinimas. Paviršiaus išlyginimas naudojant kuolelius. Kaip apsaugoti sodą nuo šalčio ir vėjo. Spygliuočiai augalai. Dirbtinės apsauginės juostos. Kaip išvengti vėjo sukurių. Kaip apsaugoti nuo šalnų. Svogūninių gėlių sodinimas. Sodinimas vejose. Žolinių augalų auginimas. Žolinių augalų pakraščio lysvelės. Žvyrą mėgstantys AUGALAI. Šliaužiantys augalai. Rabatės. Kai augalas per daug plečiasi. Dalijimas ir persodinimas. Dalijimas į daug dalių. Daugiamečių augalų pririšimas. Jei žiedai aukšti. Genėjimas. Pakraščio lysvelių priežiūra. Tręšimas ir mulčiavimas. Specialios priemonės. Ravėjimas. Kai nuvysta žiedai. Sezono pabaigos darbai. Augalų apsauga nuo šalčio. Kaip iškasti jurginus. Krūmų apdengimas. Alpiniai augalai. Gubasvogūnių laikymas. Vejos priežiūra. Pavasario darbai. Rudens darbai. Vejos defektų šalinimas. Apsauga nuo mindymo. Įdubimų ir iškilimų pašalinimas. Išgriuvusių kraštų pataisymas. Vejų įrengimas sėjant žolę. Žolių mišinio parinkimas. Žolių sėja. Vejų įrengimas klojant velėną. Kaip kloti velėną. Kaip atpjauti išlenktu kraštu velėnos gabalą. Kaip padaryti ovalinę lysvę. Išvados.
  Botanika, praktikos ataskaita(21 puslapis)
  2007-11-20
 • Žemės sklypų formavimas ir pertvarkymas

  Įvadas. Pasėlių deklaravimas. Žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto parengiamieji darbai. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto rengimas. Reikalavimai žemės sklypų formavimui. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto sprendinių poveikio vertinimas. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto svarstymas, derinimas ir tvirtinimas. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto įgyvendinimas. Žemės sklypų kadastriniai matavimai ir kadastro duomenų surinkimas. Žemės sklypo ribų paženklinimas vietovėje. Matuojamųjų žemės sklypų susiejimas su geodeziniu pagrindu. Žemės sklypo plano parengimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.
  Geodezija, praktikos ataskaita(22 puslapiai)
  2011-05-09
 • Žemės ūkio buhalterinės apskaitos ir gamybinės praktikos ataskaita: betoniniai ir gelžbetoniniai gaminiai AB "Vilijampolės gelžbetonis"

  Įmonės apibūdinimas. Finansinės apskaitos sistemos AGNUM struktūra. Pinigų ir paskolų apskaita. Atsiskaitymų apskaita. Atsargų apskaita. Ilgalaikio turto apskaita. Bendrosios ir administracinės išlaidos, Kapitalo rezervai, jų sudarymas ir naudojimas. Periodinė finansinė atskaitomybė. Įmonės finansai.
  Apskaita, praktikos ataskaita(24 puslapiai)
  2009-09-15
 • Žemės ūkio veiklos subjektų buhalterinės apskaitos praktikos ataskaita: Jono Kecoriaus ūkis

  Įvadas. Jono Kecoriaus ūkis. Darbuotojai. Tiekėjai. Pirkėjas. Buhalterinė apskaita. Debetas. Sąskaitų planas. Darbo pasiskirstymas apskaitos barais. Finansinė atskaitomybė. Pelno paskirstymas. Išvados. Priedai (5).
  Apskaita, praktikos ataskaita(24 puslapiai)
  2011-05-08
Puslapyje rodyti po