Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Geodezija>Žemės sklypų formavimas ir pertvarkymas

Žemės sklypų formavimas ir pertvarkymas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Pasėlių deklaravimas. Žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto parengiamieji darbai. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto rengimas. Reikalavimai žemės sklypų formavimui. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto sprendinių poveikio vertinimas. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto svarstymas, derinimas ir tvirtinimas. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto įgyvendinimas. Žemės sklypų kadastriniai matavimai ir kadastro duomenų surinkimas. Žemės sklypo ribų paženklinimas vietovėje. Matuojamųjų žemės sklypų susiejimas su geodeziniu pagrindu. Žemės sklypo plano parengimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Ištrauka

Prasidėjus nuosavybės teisių atkūrimui į nekilnojamąjį turtą, ypatingą svarbą įgavo topografiniai žemės reformos ir geodeziniai žemėtvarkos darbai, žemės registravimas, teritorijų planavimas. Formuojami žemės sklypai turi sudaryti sąlygas racionaliai naudoti žemę, nepabloginti ekologinių sąlygų ir veiklos sąlygų kitiems naudotojams. Pastaruoju metu labai svarbi racionalaus ūkio žemėnaudos formavimo svarba.
Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai reglamentuoja žemės sklypų ribų formavimą projektuojant naujus žemės sklypus, padalijant žemės sklypą į du ar daugiau sklypų, atidalijant vieną ar daugiau žemės sklypo dalių iš bendrosios nuosavybės teise valdomo žemės sklypo, keičiant gretimų žemės sklypų ribas (atliekant amalgamaciją), sujungiant du ar daugiau žemės sklypų į vieną žemės sklypą.
Projektai rengiami atliekant naujai suformuotų žemės sklypų kadastrinius matavimus. Formuojant naujus žemės sklypus nustatomos ir paženklinamos žemės sklypų ribos kartografuojamos žemės naudmenos,, nustatomos žemės naudojimo sąlygos, ūkinės veiklos apribojimai ir servitutai, nustatoma žemės sklypų vertė.
Technologinės I praktikos tikslai: Žinoti įmonės veiklai taikomus kokybės valdymo standartus ir vadovautis jais veikloje. Išmanyti Lietuvos Respublikos žemės santykių teisinį reguliavimą. Mokėti tikrinti bei reguliuoti geodezinius prietaisus ir dirbti su jais. Atlikti žemės sklypų formavimą ir ženklinimą. Sudaryti, apipavidalinti ir įvertinti planą. Rengti nekilnojamojo turto kadastro rodiklius projektų teisiniam registravimui.
Technologinės I praktikos objektas: Telšių apskrities Plungės rajono savivaldybės Nausodžio seniūnijos Karklėnų kadastro vietovės Vieštovėnų kaime esančio žemės sklypo (projektinis Nr. 7, kadastro Nr. 6834/0003:3 ) formavimo ir pertvarkymo (padalijimo) projektas.
Technologinės I praktikos uždaviniai:
1. Išmanyti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo, licencijavimo, specialistų atestavimo tvarką.
2. Išmanyti žemės tvarkymo teorinius pagrindus.
3. Gebėti organizuoti žemės tvarkymo darbus.
4. Išmanyti žemėtvarkos dokumentų sistemą.
5. Gebėti rengti žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektus.
6. Išmanyti reikalavimus žemės sklypų formavimui ir pertvarkymui.
7. Išmokti atlikti žemės sklypų kadastrinius matavimus.
8. Gebėti sudaryti žemės sklypo planą.
9. Išmokti rengti nekilnojamojo turto kadastro duomenis žemės sklypų įrašymui į nekilnojamojo turto kadastrą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasGeodezijos praktikos ataskaita
KategorijaInžinerija >  Geodezija
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis38.69 KB
AutoriusJurgita
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasS. Šlyterienė
Švietimo institucijaVakarų Lietuvos verslo kolegija
FakultetasŠiaulių fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zemes sklypu formavimas ir pertvarkymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 22 puslapiai 
  • Vakarų Lietuvos verslo kolegija / 1 Klasė/kursas
  • S. Šlyterienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą