Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Vilniaus universitetas (3)

  PowerPoint pristatymas. Universiteto istorija. VU misija. Faktai ir skaičiai. VU tarptautiniai ryšiai. VU studentų meno kolektyvai.
  Mokslas ir švietimas, namų darbas(8 skaidrės)
  2007-03-26
 • Vilniaus universiteto parengtos bibliografijos priemonės XXI a. I dešimtmetyje

  Pratarmė. Tikslas – surinkti, susiteminti ir aprašyti savarankiškus per paskutinį dešimtmetį Vilniaus universiteto parengtus ir išleistus bibliografinius veikalus. 2000-2009 m. Parengtos bibliografijos priemonės. Išteklių rūšys. Raidos dinamika. Tematika. Rengiantys padaliniai. Rengiantys asmenys. Tiražai, apimtis, kalbinė aprėptis. Apibendrinimas. Priedai (Bibliografijos priemonių rūšys 4 psl.)
  Bibliotekininkystė, namų darbas(15 puslapių)
  2010-06-02
 • Vilnius (2)

  Vilniaus miesto, žymių sostinės vietų aprašymai anglų kalba.
  Anglų kalba, namų darbas(2 puslapiai)
  2005-06-09
 • Vilnius XVI amžiuje. Vilniaus universitetas - miesto kultūrinio gyvenimo židinys

  Trumpai apie Vilniaus universitetą. Vilnius XVI amžiuje. Vilniaus universiteto biblioteka. Senųjų rūmų planas. Centriniai rūmai.
  Lietuvos istorija, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-06-10
 • Vilsono (Wilson) liga

  Įvadas. Istoriniai faktai. Epidemiologija. Etiologija ir patogenezė. Patologija. Klinika. Diagnozavimas ir gydymas. Diagnozavimas. Išvados.
  Ligos ir traumos, namų darbas(6 puslapiai)
  2011-04-22
 • Vincas Krėvė-Mickevičius

  Vinco Krėvės Mickevičiaus biografija ir kūryba. Gyvenimas. Kūrybos bruožai. Rytų tematika.
  Lietuvių literatūra, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-06-08
 • Vinco Krėvės kūryba

  Temos ir vertybės jo kūryboje. Amžinos vertybės ir gyvenimo prasmė. Tradicijos. Didinga mirtis. Senatvė ir mirtis. Tauta ir Tėvynė. Tėvynės reikšmė. Narsūs žygiai dėl Tėvynės. Tėvynės galybės nykimo problema. Meilė. Meilės tragizmas.
  Literatūra, namų darbas(3 puslapiai)
  2010-05-19
 • Vindikacinis ieškinys

  1 dalis. Ginčo sprendimas. Uždavinys: Ieškovas kreipėsi į teismą ir nurodė, kad su kaimynu P.P. sudarė skaitmeninio fotoaparato pirkimo-pardavimo sutartį. Vykdydamas šią sutartį ieškovas perdavė P.P. fotoaparatą. Sutartyje šalys buvo susitarusios, kad nuosavybės teisė į fotoaparatą atsakovui pereis tik pastarajam sumokėjus visą fotoaparato kainą. Tačiau P.P. iki šiol nesumokėjo, o fotoaparatą pardavė asmeniui T.Ž. Motyvuodamas tuo, jog vis dar yra fotoaparato savininkas, Ieškovas pareikalavo T.Ž. grąžinti jam fotoaparatą. T.Ž. atsisakė. Išspręskite ginčą. Kokios yra vindikacinio ieškinio sąlygos ir jo apribojimai. Sprendimas. 2 dalis. Vindikacinio ieškinio sąlygos ir jo apribojimai. Vindikacinis ieškinys ir jo tenkinimo sąlygos. Vindikacinio ieškinio apribojimai. Kilnojamieji daiktai. Nekilnojami daiktai.
  Civilinė teisė, namų darbas(9 puslapiai)
  2009-02-19
 • Vyno pervežimo analizė: maršrutas Serrada, Valladolid (E) – Klaipėda (LT)

  Įvadas. Darbo tikslas: parinkti optimaliausia bei ekonomiškiausią transporto priemonę, parinkti tinkamą maršrutą ir greitai bei saugiai pristatyti krovinį užsakovui. Krovinio charakteristika. Transporto rūšies parinkimas. Transporto priemonės parinkimas. Krovinio pakrovimas. Dokumentai. Maršruto parinkimas ir vairuotojų darbo laikas. Išvados.
  Transportas ir logistika, namų darbas(11 puslapių)
  2011-02-08
 • Vyno rinkos tyrimas

  Darbo tikslai ir uždaviniai: Siekiant padidinti pelną ir patenkinti vartotojų poreikį, vyną importuojanti įmonė nusprendė atlikti rinkos tyrimą apklausos būdu ir išsiaiškinti, kokios rūšies vyną dažniausiai perka vartotojai, jų skonį ir vertinimą, pirkimo motyvus ir elgesį. Rezultatus išanalizuoti pagal vartotojų skirtingumą ir sugrupuoti juos taip, kad grupės turėtų būdingų vartojimo, socialinio elgesio ypatybių, ekonominių charakteristikų, padedančių pažinti esamus ir potencialius vartotojus ir pateikti išvadų analizę. Tyrimą pravesti kiekvienoje prekybos vietoje akcijos "Vyno dienos" rėmuose, kurioje organizuojama įvairių rūšių vynų degustacija. Pateikti anketos klausimai, anketos rezultatai ir jų grafinę išraiška, anketos rezultatai ir jų analizė.
  Rinkodara, namų darbas(17 puslapių)
  2005-10-29
 • Vynų klasifikacija ir asortimentas

  Vyno klasifikacija. Pagal žaliavą. Pagal spalvą. Pagal išlaikymo laiką. Pagal gamybos technologiją, alkoholio ir cukraus kiekį. Pagal spirito kiekį. Pagal cukraus kiekį. Pagal rūgšties kiekį. Pagal tvirtumą. Pagal amžių. Vynų asortimentas. Natūralūs vynai. Spirituoti vynai. Stiprieji vynai gaminami šių tipų. Desertiniai spirituoti vynai. Aromatizuoti vynai. Putojantys vynai. Gazuoti vynai. Organiniai vynai. Išvados. Informacijos šaltiniai (4).
  Kulinarija, namų darbas(11 puslapių)
  2005-08-29
 • Violence against children

  Darbas anglų kalba apie smurtą prieš vaikus. Introduction. Methodology. Literature review. Conclusions.
  Sociologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2005-09-27
 • Vyriausybių pripažinimas

  Įvadas. Tikslas yra atskleisti vyriausybės pripažinimą tarptautinėje teisėje. Vyriausybės sąvoka tarptautinėje teisėje. Vyriausybės pripažinimo sąvoka ir kriterijai. Vyriausybės pripažinimo formos. Vyriausybės pripažinimo doktrinos. Vyriausybės nepripažinimo teisinės pasekmės.
  Tarptautinė teisė, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-01-05
 • Vyriausiojo Lietuvos Tribunolo (1581 metų) kompetencija. Baudžiamoji teisė Lietuvoje 1918-1940 metais

  Vyriausiojo Lietuvos Tribunolo (1581 metų) kompetencija. Įžanga. Vyriausiojo Lietuvos Tribunolo statuto priėmimas Vyriausiojo Lietuvos Tribunolo atsiradimo priežastys. Vyriausiojo Lietuvos Tribunolo sudėtis. Deputatų rinkimai bei jiems keliami reikalavimai. Vyriausiojo Lietuvos Tribunolo kompetencija. Išvados. Baudžiamoji teisė Lietuvoje 1918-1940 metais. Įžanga. Baudžiamosios teisės šaltiniai tarpukario. Lietuvoje. Nusikaltimas, kaltė ir kaltės formos. Bausmės, jų taikymas bei švelninimas. Nepaprastieji baudžiamieji įstatymai. Išvados.
  Teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-01-11
 • Vyriškų kostiumų siuvimo verslas

  Įmonių organizavimo ir valdymo namų darbas. Įvadas. Pradedamo verslo ir įmonės aprašymas. Kuriamo verslo samprata. Verslo idėja ir verslo esmė. Verslo misija. Įmonės veiklos charakteristika. Gaminamų gaminių nomenklatūra. Reikalingos žaliavos, medžiagos bei jų tiekėjai. Reikalingi įrengimai, mašinos, prietaisai bei jų tiekėjai. Gaminių pirkėjai. Pagrindiniai, pagalbiniai aptarnavimo procesai. Steigiamos įmonės teisinis statusas ir jo pagrindimas. Įmonės vadybinės struktūros projektavimas. Įmonės organizavimo proceso modeliavimas. Proceso darbų ir jų tarpusavio priklausomybės nustatymas ir jo tinklinio modelio konstravimas. Proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrų nustatymas ir tinklinio grafiko parametrų skaičiavimas lentelės metodu. Proceso vykdymo tinklinio grafiko. konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas. Išvados.
  Verslo planai, namų darbas(24 puslapiai)
  2011-02-23
 • Vyriškumo-moteriškumo dimensija

  Vyriškumo-moteriškumo dimensija ir jos socialinės normos vyraujančios Olandijoje bei Šveicarijoje. Įžanga. Dėstymas. Vyriškumo-moteriškumo samprata. Vyriškumo ir moteriškumo dimensijų skirtumai. Nacionaliniai vyriškumo ir moteriškumo skirtumai. Lyčių lygybės samprata ir vyriškumo-moteriškumo socialinės. Vyriškumas ir moteriškumas organizacijoje. Išvados.
  Sociologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-01-16
 • Vyro ir moters vaidmenų kaita šeimoje pagal M. Weberį

  Klasikinių sociologijos teorijų namų darbas. Įvadas. Teorinė dalis. Racionalizacija. "Bendruomeniškumo", "konflikto" ir "asociatyvumo" ryšiai šeimoje. Sociologinės veiklos teorija. Išvados.
  Sociologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2010-03-16
 • Virtos rūkytos dešros (2)

  Įvadas. Virtos rūkytos dešros. Dešrų gamybai naudojama. Dešrų masės ypatumai. Terminis apdorojimas. Išvados.
  Maisto technologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-03-03
 • Virtualūs privatūs tinklai (VPN)

  Įvadas. Kas yra VPN? VPN technologijos. VPN realizavimas. Išvados.
  Informatika, namų darbas(8 puslapiai)
  2011-07-04
 • Virtuvės baldai

  Mediniai virtuvės baldai. Virtuvės baldų pavyzdžiai su aprašymais ir nuotraukomis.
  Kita, namų darbas(6 puslapiai)
  2005-06-09
Puslapyje rodyti po