Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Seneka "Laiškai Lucilijui"

  Senekos veikalo "Laiškai Lucilijui" 1 – 40 laiškų citatos. Sentencijos.
  Senovės filosofija, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-04-20
 • Senelių globos namai

  Įvadas. Senelių globos namai. Šilutės senelių globos namų charakteristika. Senelių globos namų tikslas. Šilutės senelių globos namų struktūra. Priežastys, sąlygojamas asmenų gyvenimą globos namuose. Globos namų gyventojų problemos. Šilutės senelių globos namai. Vidaus tvarkos taisyklės. Bendroji dalis. Gyventojų teisės ir pareigos. Šilutės senelių globos namuose draudžiama. Primename. Šilutės senelių globos namų veiklos nuostatai. Bendrosios nuostatos. Globos namų tikslai, uždaviniai ir funkcijos. Šilutės senelių globos namų vyriausiojo socialinio darbuotojo pareigos ir užduotys. Teisės. Atsakomybė.
  Socialinis darbas, namų darbas(13 puslapių)
  2007-03-20
 • Senojo Testamento Danieliaus knyga

  Įvadas. Istorinis kontekstas. Knygos autorius. Knygos struktūra. Skyrių apžvalga. Pasakojimai apie Danielių. Danieliaus regėjimai ir malda. Priedai. Teologinės įžvalgos. Išvados.
  Krikščionybė, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-05-18
 • Senosios civilizacijos: Egiptas, Tarpupis (Mesopotamija), žydų tauta

  Senosios civilizacijos: Egiptas, Tarpupis (Mesopotamija), žydų tauta. Mesopotamijos (Tarpupio) civilizacija. Egipto civilizacija. Žydų tauta. Rašytiniai dokumentai.
  Visuotinė istorija, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-04-03
 • Senovės Egipto dievai (4)

  Įvadas. Senovės egiptiečių religija. Echnatono reforma. Svarbiausi Egipto dievai. Faraonai arba žmonės – dievai. Šventyklos – dievų namai. Piramidės. Išvados.
  Religija, namų darbas(8 puslapiai)
  2009-04-30
 • Senovės Graikijos dievai

  Religijotyros namų darbas. Graikų dievai. Graikų religijos ir mitologijos ryšys. Graikų dievų išvaizda, specifika, galios ir veiklos sritys. Herojai ir pusdieviai. Graikų religijos sąveika su aplinkinėmis kultūromis. Dieviškieji laikotarpiai ir kartos. Pirmoji karta. Antra karta. Trečioji karta. Dzeusas. Hefaistas. Poseidonas. Dionisas. Graikų pamaldumas, dievų įtaka žmogui. Išvados.
  Religija, namų darbas(9 puslapiai)
  2009-11-19
 • Senovės Graikijos pasaulis

  Senovės Graikijos susidarymas. Raižyta vietovė. Olimpo dievai. Menai ir šventės. Literatūra ir mokslas. Atėnai prieš Spartą. Imperijos plėtra ir paveldas.
  Visuotinė istorija, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-05-25
 • Senovės istorija (5)

  Istorijos kūrybinis darbas. Užduotys. Šaltinis A. Šaltinis B. Šaltinis C. Šaltinis D. Šaltinis E. Šaltinis F. Klausimai. Kuris istorinis laikotarpis atsispindi šaltiniuose A, B, C, E? Kokiu tikslu ir kur buvo išsiųstas raitelis, minimas šaltinyje A? Nurodykite amžių, kuomet vyko ši kelionė. Atsakymą pagrįskite. Koks imperatorius paminėtas šaltinyje A? Kuo jis išgarsėjo? Remdamiesi šaltiniu A, nustatykite amžių, kuriame gyveno Gamtos ir istorijos autorius Plinijus Vyresnysis. Apie kokį žmogų kalbama B šaltinyje? Parašykite šio žmogaus gyvenimo metus ir tautybę. Apie kokią deivę kalbama C šaltinyje? Kaip suprantate šiuos žodžius "padovanoti alyvmedį"? Ką simbolizuoja šis augalas? Kaip dabar vadinama teritorija, kurioje buvo pasiekta šaltinyje D minima pergalė? Kaip manote, kodėl šaltinyje D minimas forumas ir kolona buvo įkurti Marso lauke? Kokia asmenybė pavaizduota E šaltinyje? Nurodykite jo gyvenimo metus. Kaip šis žmogus susijęs su Atėnų konstitucija? Į kokias kalbas išversti jo veikalai? Kaip suprantate jo teiginį: "skurdas yra revoliucijos ir nusikaltimų tėvas"? Koks miestas jungia B,C, E šaltiniuose pateiktą informaciją? Argumentuokite. Kokia valdymo forma gimė šiame mieste? Kada? Ir kas jos pradininkas? Koks statinys pavaizduotas F šaltinyje? Paaiškinkite kam jis skirtas? Kokiame mieste jis pastatytas? Ir kas tuo metu valdė šį miestą? Kurie šaltiniai yra antriniai? Pasirinkimą pagrįskite. Atsakymai.
  Visuotinė istorija, namų darbas(3 puslapiai)
  2010-06-22
 • Senovės Kinijos tapybos pagrindiniai bruožai

  Tolimųjų Rytų menas. Tapybos priemonės. Tapyba. Gamta. Erdvė. Kaligrafija.
  Dailė, namų darbas(4 puslapiai)
  2010-01-19
 • Senovės Romos baldai

  Kokie buvo romėnų namai. Lectus - lova. Romos valstybės kėdė. Stalas (stella). Stalų tipai. Romėniškasis suoliukas. Solium - kėdė. Cathedra - kėdė. Medinės spintelės su durimis (armaria). Durys ir tarpdurys. Grindys. Romėnų stiliaus lempos.
  Architektūra ir dizainas, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-10-25
 • Senovės vikingų civilizacija

  Kūrybinio darbo tikslai. Įvadas. Vikingų žygiai. Namai: vieta, kur gera gyventi. Drakaro statyba. Jūros gėrybės. Kalviai, auksakaliai ir graveriai. Apie legendas ir dievus.
  Visuotinė istorija, namų darbas(9 puslapiai)
  2007-04-14
 • Senovės žydai (2)

  Šeimos gyvenimas. Darbas ir amatai. Valdžia ir švietimas. Pasninkai ir šventės. Ypatingos progos. Sandoros skrynia.
  Istorija, namų darbas(3 puslapiai)
  2011-02-22
 • Senoviniai Kalėdų papročiai

  Įvadas. Kalėdos - viena svarbiausių krikščionių švenčių. Apie adventą. Kalėdų papročiai. Kalėdų tautosaka. Apie Kalėdų dainas. Išvados.
  Etninė kultūra, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-10-05
 • Sensorika

  Įvadas. Maisto produktų juslinės savybės. Fiziologiniai ir psichologiniai veiksniai, turintys įtakos jusliniam vertinimui. Juslinės analizės atlikimo sąlygos. Pagrindiniai juslinės analizės metodai. Prancūziško batono juslinis įvertinimas. Išvados.
  Kita, namų darbas(19 puslapių)
  2008-05-06
 • Senų žmonių problemos

  Įvadas. Asmenybės kitimo problemos senatvėje. Seno žmogaus ego. Seno žmogaus susitaikymas su senatve. Asmenybės kitimo – išsaugojimo problema. Socialinės seno žmogaus problemos. Socialinio vaidmens susilpnėjimas. Amžiaus norma. Vaidmens pasikeitimas. Išėjimas į pensiją. Našlystė. Seno žmogaus priklausomybės didėjimas. Slaugos ir senelių namai. Problemos, susijusios su organizme vykstančiais pokyčiais senstant. Ligų sukeltos problemos. Sveikata ir lėtinės ligos vyresniame amžiuje. Pagrindinės senatvės ligų ypatybės. Dažniausios patologinės būklės ir ligos. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(17 puslapių)
  2006-11-13
 • Senų žmonių socialiniai ryšiai: draugystė

  Socialiniai ryšiai. Draugystė. Socialinė parama ir draugystė. Socialinis tinklas ir draugystė. Literatūra. Išnašos.
  Sociologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-05-12
 • Senųjų civilizacijų charakteristika

  Lentelė: Civilizacijos pavadinimas; Laikotarpis; Teritorija (detali); Pasiekimai; Pastabos. Senovės Egiptas. Šumero-Akadų. Babilonijos. Asirijos. Hetitų. Egėjo. Krėtos (Mino). Mikėnų. Sirijos. Finikija. Arhemenidų (Persija). Heleninė. Graikų. RomėnųIndo. Kinijos. Majų. Actekų. Inkų (Peru). Vakarų Afrikos.
  Visuotinė istorija, namų darbas(5 puslapiai)
  2010-12-28
 • Septynios taisyklės, kurios padarys jūsų šeimyninį gyvenimą laimingesnį

  Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Septynios taisyklės, kurios padarys jūsų šeimyninį gyvenimą laimingesnį. 1 taisyklė. Neieškokite priekabių, nepriekaištaukite ir nebumbėkite. 2. Taisyklė. Nesistenkite pakeisti savo partnerį. 3. Taisyklė. Nekritikuokite. 4 taisyklė. Negailėkite nuoširdaus pagyrimo. 5 taisyklė. Parodykite šiek tiek dėmesio. 6 taisyklė. Būkite taktiškas ir mandagus. 7 taisyklė. Paskaitykite gerą knygą apie seksualinį sutuoktinių gyvenimą. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2012-02-23
 • Sergančiojo psichikos sveikatos sutrikimu slaugos planas

  Bendri duomenys. Subjektyvūs duomenys. Psichikos sveikatos sutrikimo anamnezė. Šeimos anamnezė. Paciento gyvenimo anamnezė. Asmenybė iki susergant. Objektyvūs duomenys. Psichinės būsenos įvertinimas. Gyvybinių veiklų vertinimas. Slaugos planas. Gydymas. Teorinis psichikos sveikatos sutrikimo aprašymas. Studento pastabos ir pasiūlymai.
  Ligos ir traumos, namų darbas(15 puslapių)
  2011-04-08
 • Sergančiųjų plaučių vėžiu maitinimosi priežiūra, įskaitant dietos ypatumus

  Įvadas. Plaučių vėžys. Sergančiųjų plaučių vėžiu maitinimosi priežiūra. Tinkamo maitinimosi svarba sergant plaučių vėžiu. Dietos tikslai, principai ir sudėtis. Raciono sudėtis. Pagrindiniai plaučių vėžio simptomai. Paučių vėžio atsidarymą įtakojantys. veiksniai. Dietos koregavimo nauda. Sergančiųjų plaučių vėžiu mityba. Aplinkos poveikis žmogaus sveikatai. Išvados.
  Slauga, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-11-18
Puslapyje rodyti po