Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Prigimtis: gėris ir blogis

  Įvadas. Darbo tikslas – atskleisti prigimties, bei gėrio ir blogio sąvokas, apmąstyti gėrio ir blogio reikšmę ir įtaką žmogaus prigimčiai, bei šių sąvokų tarpusavio santykį, supažindinti su amžinomis gėrio ir blogio problemomis bei susipažinti ir pažiūrėti, ką apie šiuos dalykus mąsto antikos laikų filosofai bei kiti gerai žinomi autoriai. Prigimtis: gėris ir blogis. Išvados.
  Filosofija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-11-28
 • Priklausomybės ir sveikata

  Priklausomybės ir sveikata. Įprotis. Alkoholis. Opioidai. Kanabinoidai. Raminančios ir migdančios medžiagos. Kokainas ir preparatai iš kokos augalo. Stimuliatoriai ir kofeinas. Haliucinogenai. Tabakas. Lakios medžiagos. Tolerancija. Abstinencijos sindromas. Narkotikai.
  Ligos ir traumos, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-03-01
 • Priklausomybės nuo narkotikų priežastys, pasekmės, gydymas ir reabilitacija

  Tikslas: išanalizuoti priklausomybės nuo narkotikų priežastis, pasekmes, gydymą ir reabilitaciją. Santrauka. Pagrindinės sąvokos. Narkomanijos samprata. Narkomanijos priežastys. Priklausomybę narkotikams turintiems žmonėms būdinga. Socialinės priežastys. Draugų įtaka ir kitos priežastys. Narkotinių medžiagų sukeltos problemos. Narkotikų rūšys. Narkomanijos paplitimas Lietuvoje. Psichosocialinės pagalbos pasiūla priklausantiems nuo narkotikų. Prevencija. Prevencinės programos yra. Prevencinės programų efektyvumas. Reabilitacija. Psichosocialinės reabilitacijos samprata. Asmenys, vykdantys psichologinę socialinę reabilitaciją. Gydymo principai, metodai, etapai. Gydymo etapai. Programos, padedančios narkomanams gydytis. Metadono programa. "Daytop" programa. "Phoenix House" programa. Odyssey House programa. Haselos reabilitacijos programa. Haselos reabilitacijos programos etapai.
  Socialinis darbas, namų darbas(20 puslapių)
  2007-11-10
 • Princas Otas Edvardas Leopoldas fon Bismarkas

  Otas fon Bismarkas: Geležinis kancleris. Oto fon Bismarko palikimas. Vyriausybės teorija. Oto fon Bismarko vieta istorijoje.
  Visuotinė istorija, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-03-06
 • Principinis strateginis planas: AB "Kauno pieno centras"

  Įvadas. AB "Kauno pieno centras" misija ir tikslai. AB "Kauno pieno centras" išorinės ir vidinės aplinkos analizė. Išorinių veiksnių galimybės ir grėsmės. Vidinių veiksnių pranašumai ir trūkumai. Strateginių alternatyvų analizė ir jų parinkimas. Bostono konsultacinės grupės metodika. Produktų atžvilgiu strateginių alternatyvų analizė ir parinkimas. Konkurencinės padėties įvertinimas. Strateginė analizė pagal "General electric" matricą. Išvados.
  Įmonių aprašymai, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-01-13
 • Principles and Practice of Marketing

  Darbas anglų kalba. Marketingo principai ir praktika. Straipsnio "Konceptualus modelis klientų valdymui (A Conceptual Model for Global Multi-channel Customer Management)" analizė. Introduction. Summary. Critical review. Conclusion.
  Rinkodara, namų darbas(3 puslapiai)
  2009-11-04
 • Principo "Teisėjas klauso tik įstatymo" istorinės ištakos romanų–germanų teisės tradicijoje

  Principo "Teisėjas klauso tik įstatymo" istorinės ištakos romanų – germanų teisės tradicijoje (ypač išryškinant teisėjo kūrybą ribojančius veiksnius). Glendon, Gordon, Osakwe "Vakarų teisės tradicijos". Roma. Theodor Kipp "Romėnų teisės šaltinių istorija". Bizantija ir digestai. Berman. Teisė ir revoliucija. Šv. Romos imperija. Glendon, Gordon, Osakwe "Vakarų teisės tradicijos". Zweigert, Kotz "Lyginamosios teisės įvadas". Šveicarija. Hart "Teisės samprata". Teisėjų diskrecija.
  Teisė, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-06-20
 • Principo "Teisėjas klauso tik įstatymo" istorinės ištakos romanų–germanų teisės tradicijoje (2)

  Įvadas. Romanų – germanų teisinės sistemos bruožai. Teisinė situacija ir teisėjų padėtis Senovės Romoje. Teisinė situacija ir teisėjų padėtis Prancūzijoje. Teisinė situacija ir teisėjų padėtis Vokietijoje. Teisėjų paklusimo tik įstatymams ištakos kitose romanų – germanų teisės šeimos valstybėse. Dabartinė teisėjų padėtis. Išvados.
  Teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2009-10-12
 • Privalomi rekvizitai visiems dokumentams

  Vienodų dokumentų įforminimo taisyklių svarba. Dokumentų rekvizitai. Privalomi rekvizitai visiems dokumentams. Bylų perdavimo aktas. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Pasiaiškinimas dėl praleistų paskaitų.
  Raštvedyba, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-12-03
 • Privalomojo egzemplioriaus politika Suomijoje

  Suomija ir privalomasis egzempliorius. Tiekėjai. Nacionalinei Suomijos bibliotekai reikia pristatyti: Pristatymo laikas. Už įstatymo nesilaikymą skiriama bauda.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-05-16
 • Privalomųjų atsargų reikalavimai

  Privalomųjų atsargų apskaičiavimas ir laikymas. Privalomųjų atsargų dydis ir kompensavimas. Privalomosios atsargos ir atviros rinkos operacijos. Multiplikatoriaus skaičiavimas. Lietuvos banko privalomųjų atsargų politika įvedant litą.
  Finansai, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-07-30
 • Problema-konfliktas

  Įvadas. Kas tai yra konfliktas? Konfliktinės situacijos priklausančios nuo gamybos. Konfliktinės situacijos priklausančios nuo psichologinių ypatybių. Konfliktų sprendimas. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-03-15
 • Problemos analizė

  Sportininkų pasiekimai ir problemos. Problemos analizė.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-01-22
 • Problemos sprendimo procesas

  Problemos sprendimas pagal 7 etapus. Susirūpinusi mokykla susisiekė su socialiniu darbuotoju, kad 9 klasės mokinys Marius Grigas mokykloje pasirodo labai retai. Jis uždaras, nesikalba su mokytojais apie problemas, matosi, kad tėvai neturi pinigų, nes paauglys vaikšto vis su tais pačiais suplyšusiais drabužiais, neturi nei kuprinės, nei sąsiuvinių. Preliminarus problemos formulavimas. Informacijos rinkimas ir atranka. Informacijos analizė. Plano rengimas. Plano įgyvendinimas. Plano vertinimas.
  Socialinis darbas, namų darbas(3 puslapiai)
  2007-11-28
 • Problemų savivaldybėje aprašymas

  Problemų savivaldybėje aprašymas: Travel Airlines. Klausimai. Galimi atsakymų variantai.
  Viešasis administravimas, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-04-19
 • Procentai ir jų panaudojimas

  Įvadas. Tikslai. Procentai ankščiau ir dabar. Procentų uždavinių tipai. Duotojo skaičiaus procento radimas. Skaičiaus radimas iš jo procentų. Procentinio santykio uždaviniai. Procentai ekonomikoje. Paskolos ir palūkanos. Sudėtinės palūkanos. Pastoviųjų palūkanų paskolos. Mažėjančiųjų palūkanų paskolos. Pirkimas išsimokėtinai. Sudėtinių procentų formulė. Geometrinio turinio uždaviniai. Skysčių mišinių ir metalų lydinių uždaviniai. Džiovinimo uždaviniai. Išvados.
  Algebra, namų darbas(40 puslapių)
  2006-02-03
 • Procesorius

  Personalinis kompiuteris - paprastas ir sudėtingas įrenginys. Centrinis blokas.
  Kompiuteriai, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-11-26
 • Procesorius (2)

  Įvadas. Tikslas: Apžvelgti procesorių, kaip vieną iš pagrindinių kompiuterio dalių. Procesoriaus charakteristika. Procesoriaus pagrindinės charakteristikos. Taktinis dažnis. Magistralinė sparta. Spartinančioji atmintinė. Procesoriaus tipai ir modeliai. Procesoriaus sandara bei veikimo principai. Procesorių pavyzdžiai. Naujausi pasiekimai.
  Kompiuteriai, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-03-14
 • Procesų projektavimas: siuvimo technologija

  Modelio aprašymas ir techninis eskizas. Gaminio apdorojimo technologinis nuoseklumas. Siuvimo srauto projektavimas. Takto parinkimas. Takto parinkimas sugrupavus mažos trukmės operacijas.
  Kita, namų darbas(10 puslapių)
  2009-02-04
 • Produkcijos realizacijos indeksų nustatymas

  Užduotis. Nustatyti realizacijos fizinės apimties indeksus, vertinę išraišką, kainų indeksus ir jų tarpusavio ryšį 2 būdais. Kai produkcija ar veikla yra palyginama. Kai produkcija ar veikla yra nepalyginama. Sprendimas. Nustatysiu realizacijos fizinės apimties indeksus, vertinę išraišką, kainų indeksus ir jų tarpusavio ryšį kai produkcija yra palyginama. Išvada. Nustatysiu kainų indeksus ir jų tarpusavio ryšį kai produkcija yra nepalyginama. Išvada.
  Finansai, namų darbas(2 puslapiai)
  2008-12-10
Puslapyje rodyti po