Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Naujienos

Naujienos

 • 20 000 - vasara be streso
  20 000 - vasara be streso
  2006-06-01
  Šiandien prasideda vasara, kuri pakvies prie jūrų, upių, ežerų, pasiūlys smagų laiką draugų būryje ir pašėlusius nuotykius.

  Vasaros privalumai ranka pasiekiami, ir šiandieną, sesijos ir besibaigiančių mokslo metų įkarštyje, džiaugiamės galėdami pranešti, kad didžiausios Lietuvoje rašto darbų svetainės Šperos.lt duomenų bazėje jau yra 20 000 rašto darbų!

  20 000 įvairiausios tematikos ir paskirties rašto darbų padės įveikti sesiją, baigti mokslo metus ir praleisti vasarą be streso!

  Smagių vasaros akimirkų Jums linki -
  Šperos.lt

  plačiau...
 • Didžiausi Lietuvoje
  Didžiausi Lietuvoje
  2005-12-18
  Artėjant naujiesiems metams Šperos.lt tapo didžiausia svetaine Lietuvoje pagal patalpintų rašto darbų skaičių. Kiekvieno Jūsų dėka šiuo metu svetainėje galite rasti daugiau nei 10 000 įvairios tematikos rašto darbų. Tai Jums reikiamos informacijos paiešką padarys dar paprastesnę nei iki šiol.

  Artėjant didžiosioms metų šventėms nepamirškite, ko siekiate ir kokius gyvenimo uždavinius norite išspręsti. Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų išvakarėse sustokite, užsibrėžkite naują ryškios žiemos saulės nušviestą ambicingą tikslą.

  Karštų naujamečių vakarėlių, džiaugsmingų draugų šypsenų apsupty tegu prabėga ne tik šventinis metas, bet ir visi 2006-ieji metai!

  plačiau...
 • Švęsk Tarptautinę studentų dieną!
  Švęsk Tarptautinę studentų dieną!
  2005-11-17
  Sveikiname Tave, buvęs, esamas ir būsimas, studente! Lapkričio 17 dieną visas pasaulis švenčia ypatingą – studento – statusą. O mes patariame studijuojant prisiminti, kad mokslų šaknys karčios, bet vaisiai saldūs, o studentaujant užsukti į Šperos.lt.

  Būk gražus, veržlus ir pažangus, studente!

  plačiau...
 • Su Rugsėjo 1-ąja!
  Su Rugsėjo 1-ąja!
  2005-09-01
  Šperos.lt sveikina visus besimokančius ir nebe su naujais mokslo metais. Linkime, kad jie būtų kupini naujų atradimų ir žinių.
  Šperos.lt taip pat pasiruošė naujiems mokslo metams ir pasipildė keliais tūkstančiais naujų rašto darbų, naujomis rubrikomis ir galimybėmis: rubrikoje PASLAUGOS gali laisvai skelbtis visi siūlantys ir ieškantys mokslams reikalingų paslaugų. GALERIJOJE pradėsime talpinti Lietuvoje naudojamas špargalkių nuotraukas ir nusirašinėjimo metodus. Reikalingą informaciją padės rasti išplėstinė paieška bei visų Lietuvos mokslo institucijų sąrašas.

  plačiau...
 • Susiję darbai
  Susiję darbai
  2005-04-11
  Siekdami, kad kuo lengviau rastumėte ieškomą rašto darbą, prie kiekvieno svetainėje esančio darbo pateiksime labiausiai susijusių ir tematiškai artimų darbų sąrašą. Tai kelis kartus paspartins informacijos paiešką. Jums reikalingus darbus surasite dar operatyviau nei iki šiol.

  plačiau...
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4