Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Naujienos>Sveikinimai

Sveikinimai

 • Su Rugsėjo saule!!!
  2009-09-01
  Su naujais mokslo metais!
  Šperos.lt sveikina visus besimokančius ir linki naujų idėjų, atradimų ir žinių. Tikimės, kad Rugsėjo saulė dar lepins ir mus ir jus. O pabirus medžių lapams, pabersite ir jūs savo darbus, pasidalinti.

  plačiau...
 • Sveikiname su prasidėjusiais mokslo metais!
  Sveikiname su prasidėjusiais mokslo metais!
  2007-09-03
  Šia proga norime Tau palinkėti išradingumo, naujų atradimų kelyje ir priminti, kad Šperos.lt visada yra šalia, kad suteiktų reikiamą pagalbą.

  Turime jau daugiau nei 35000 rašto darbų įvairiausiomis temomis ir virš
  20000 vartotojų bendruomenę besidalinančia išmintimi :)

  Kartu su naujais mokslo metais startuoja Šperos.lt kreditų sistema, kuria naudodamasis galėsi darbus siųstis PIGIAU ir PATOGIAU!


  Apie kreditų privalumus skaityk: Kreditų sistema

  plačiau...
 • 20 000 - vasara be streso
  20 000 - vasara be streso
  2006-06-01
  Šiandien prasideda vasara, kuri pakvies prie jūrų, upių, ežerų, pasiūlys smagų laiką draugų būryje ir pašėlusius nuotykius.

  Vasaros privalumai ranka pasiekiami, ir šiandieną, sesijos ir besibaigiančių mokslo metų įkarštyje, džiaugiamės galėdami pranešti, kad didžiausios Lietuvoje rašto darbų svetainės Šperos.lt duomenų bazėje jau yra 20 000 rašto darbų!

  20 000 įvairiausios tematikos ir paskirties rašto darbų padės įveikti sesiją, baigti mokslo metus ir praleisti vasarą be streso!

  Smagių vasaros akimirkų Jums linki -
  Šperos.lt

  plačiau...
 • Švęsk Tarptautinę studentų dieną!
  Švęsk Tarptautinę studentų dieną!
  2005-11-17
  Sveikiname Tave, buvęs, esamas ir būsimas, studente! Lapkričio 17 dieną visas pasaulis švenčia ypatingą – studento – statusą. O mes patariame studijuojant prisiminti, kad mokslų šaknys karčios, bet vaisiai saldūs, o studentaujant užsukti į Šperos.lt.

  Būk gražus, veržlus ir pažangus, studente!

  plačiau...
 • Su Rugsėjo 1-ąja!
  Su Rugsėjo 1-ąja!
  2005-09-01
  Šperos.lt sveikina visus besimokančius ir nebe su naujais mokslo metais. Linkime, kad jie būtų kupini naujų atradimų ir žinių.
  Šperos.lt taip pat pasiruošė naujiems mokslo metams ir pasipildė keliais tūkstančiais naujų rašto darbų, naujomis rubrikomis ir galimybėmis: rubrikoje PASLAUGOS gali laisvai skelbtis visi siūlantys ir ieškantys mokslams reikalingų paslaugų. GALERIJOJE pradėsime talpinti Lietuvoje naudojamas špargalkių nuotraukas ir nusirašinėjimo metodus. Reikalingą informaciją padės rasti išplėstinė paieška bei visų Lietuvos mokslo institucijų sąrašas.

  plačiau...