Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Kinematika

Kinematika (26 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Plokščiojo keturgrandžio mechanizmo kinematinė analizė (2)

  86 variantas. Užduotis: Paskaičiuoti mechanizmo taškų A, B, D, E greičius ir pagreičius bei 2, 3, 4 kūnų kampinius greičius ir kampinius pagreičius (pagal savo varianto duomenis sudaryti skaičiuojamąją schemą, atlikti greičių ir pagreičių skaičiavimus, gautus greičius ir pagreičius pavaizduoti skaičiuojamosiose schemose (atskiros schemos greičiams ir pagreičiams), greičių schemoje pažymėti visų kūnų momentinius greičių centrus). Skaičiuojamosios schemos sudarymas (greičių). Greičių skaičiavimai. Pagreičių skaičiavimai. Atsakymai.
  Kinematika, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-02-26
 • Plokščiojo keturgrandžio mechanizmo kinematinė analizė (3)

  Užduotis. Paskaičiuoti mechanizmo taškų A, B, D, E greičius ir pagreičius bei 2, 3, 4 kūnų kampinius greičius ir kampinius pagreičius (pagal savo varianto duomenis sudaryti skaičiuojamąją schemą, atlikti greičių ir pagreičių skaičiavimus, gautus greičius ir pagreičius pavaizduoti skaičiuojamosiose schemose (atskiros schemos greičiams ir pagreičiams), greičių schemoje pažymėti visų kūnų momentinius greičių centrus). Ištirti nurodyto parametro įtaką greičiams ir pagreičiams. Užduoties duomenys. Skaičiuojamosios schemos sudarymas Greičių skaičiavimai. Pagreičių skaičiavimai. Darbo išvados ir rezultatai.
  Kinematika, namų darbas(12 puslapių)
  2008-07-02
 • Plokščiojo keturgrandžio mechanizmo kinematinė analizė (4)

  Užduotis: Paskaičiuoti mechanizmo taškų A, B, D, E greičius ir pagreičius bei 2, 3, 4 kūnų kampinius greičius ir kampinius pagreičius. Pagal savo varianto duomenis sudaryti skaičiuojamąją schemą, atlikti greičių ir pagreičių skaičiavimus, greičių schemoje sužymėti visų kūnų momentinius greičių centrus. Skaičiuojamosios schemos sudarymas. Greičių skaičiavimas. Pagreičių skaičiavimas. Patikrinimas. Išvada.
  Kinematika, namų darbas(17 puslapių)
  2010-03-17
 • Plokščiojo keturgrandžio mechanizmo kinematinė analizė (5)

  15 variantas. Darbo užduotis: Paskaičiuoti mechanizmo taškų A, B, D, E greičius bei 2, 3, 4 kūnų kampinius greičius ir kampinius pagreičius (pagal savo varianto duomenis sudaryti skaičiuojamąją schemą, atlikti greičių ir pagreičių skaičiavimus, gautus greičius ir pagreičius pavaizduoti skaičiuojamosiose schemose (atskiros schemos greičiams ir pagreičiams), greičių schemoje pažymėti visų kūnų momentinius greičių centrus). Pastaba. Užduoties duomenys. Sprendimas. Skaičiuojamosios schemos sudarymas. Greičių skaičiavimai. Pagreičių skaičiavimas. Kūno ad greičių skaičiavimų patikrinimas naudojant momentinį greičių centrą. Darbo rezultatai ir išvados.
  Kinematika, namų darbas(13 puslapių)
  2010-04-16
 • Vidaus degimo varikliai

  Vidaus degimo variklių klasifikacija. Reguliatoriai, sandara, paskirtis ir veikimas. Dyzelinių variklių toksiškumo mažinimo būdai. Skysčiu ir oru aušinamų sistemų palyginimas. Tepimo sistema. Dyzelinių variklių maitinimo sistema. Karbiuratorinių variklių toksiškumo mažinimo būdai.
  Kinematika, špera(5 puslapiai)
  2006-03-22
 • Vidaus degimo variklis

  Automobilių vystymosi istorija. Variklio sandara. Mechanizmų ir sistemų paskirtis. Alkūninio mechanizmo veikimo principas. Dujų skirstymo mechanizmas. Įsiurbimo ir išmetimo vožtuvai. Dujų skirstymo mechanizmo veikimas. Dujų skirstymo diagrama. Aušinimo sistema. Termostatas. Tepimo sistema. Maitinimo sistema. Uždegimo sistema.
  Kinematika, referatas(17 puslapių)
  2005-06-10
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po