Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Laboratoriniai darbai

Laboratoriniai darbai (3719 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Informacinės technologijos (17)

  Laboratoriniai darbai. Stiliaus šablono pasirinkimas. Formulių rašymas. Paveikslėlių piešimas ir sujungimas. Kolontitulai. Informacijos paieška. Programa Netscape Navigator. Informacijos paieška internete. Internete siūlomos paslaugos. Naršyklės. Paieškos sistemos internete. Programa Netscape Navigator. Operacinių sistemų aptarnavimas. Paketas. Naujausioji naršyklės versija Netscape 7.01. Pavadinimas ir logo. Privalumai ir trūkumai.
  Informatika, laboratorinis darbas(14 puslapių)
  2007-05-08
 • Informacinių technologijų pagrindai

  Užduotis G1. Atlikite 1.4 užduotį iš mokomosios knygos [1] skyriaus (10,11 psl.). Sudarykite algoritmo schemą, ja nubrėžti su MS Visio, algoritmo realizacijai paruoskite m-failą Matlabe. Užduotis G1. Duota funkcija y grafikas, kuris aprašytas tokia matematine išraiška. Užduotis G1. Apskaičiuokite užbrūkšniuotos figūros plotą. Reikiamas elementarių figūrų (stačiakampio, trikampio, skritulio) plotams apskaičiuoti naudokite jau sudarytas tipinėje užduotyje atskiras funkcijas (stačiakampio ploto skaičiavimui sudarykite patys). Bendro užbrūkšniuotos figūros ploto skaičiavimui sudarykite programą, naudojančią kreipinius į elementarių figūrų ploto apskaičiavimo funkcijas (tipinė užduotis 5 pvz.). Užduotis G2. Sudarykite su MS Visio algoritmo schema: Sukurkite m_faile scenarijų naujo masyvo formavimui, įvedant duomenis iš klaviatūros; Paruoškite duotų masyvų atskirus duomenų tekstinius failus; Sukurkite naują m_failo scenarijaus versiją masyvo formavimui, įvedant duomenis iš paruoštų failų ir išvedant suformuoto masyvo rezultatą į failą. Sudarykite su MS Visio bendro algoritmo schemą su kreipiniais į atskiras funkcijas (Π- sandauga, - suma). Sukurkite m_faile pagrindinį scenarijų reiškinio T apskaičiavimui pagal bendro algoritmo schemą, rezultatai išvedami ekrane. Užduotis G3. Užduoties sąlyga. Duota matrica E(n,m) sudaryta iš teigiamų ir neigiamų skaičių ir stulpelis k. Nurodyto k matricos stulpelio elementus pakeiskite teigiamų elementų skaičių sandauga, o paskutiniojo – nurodytu skaičiumi d. Scenarijuje (remiantis tipine_G3 pavyzdys5 ) būtina naudoti funkcijas (sandradimas, sukeitimas), duomenų nuskaitymo iš failo ir rezultatų išvedimo į failus funkcijas. Užduotis G4.
  Informatika, laboratorinis darbas(13 puslapių)
  2010-05-26
 • Informatika (23)

  Operacinės sistemos Linux ir Windows Vista testavimas. Darbo tikslas. Teorinė dalis. Pagaliau prieinama. Reikalavimai. Perkėlimo sunkumai. Gražiai gyventi neuždrausi. Multimedia. Tinklas. Saugumas. Darbo eiga. Testavimas. Išvados. ASPLinux testavimas. Teorinė dalis. Operacinės sistemos sąvoka. Linux istorija. Linux privalumai ir trūkumai. Koks būna Linux? Linux architektūra. Aplinkos komandos. Linux failų sistema. Linux katalogų sistema. Teisės į failą. Darbo eiga. Išvados.
  Informatika, laboratorinis darbas(18 puslapių)
  2006-12-21
 • Informatika (3)

  Informatikos laboratoriniai darbai. Shell versijos nustatymas. Įvedimo / išvedimo perskirstymas. "Vamzdžio" mechanizmas. Metasimboliai. Shell’o kintamieji. Aritmetiniai veiksmai. Procedūrų argumentai. Sąlyginės komandos. Ciklai for. While tipo ciklas. Ciklas until Bshell'e. Vykdytų komandų panaudojimas Cshell'e. Komandų sinonimai Cshell'e. Shell’ų palyginimas.
  Informatika, laboratorinis darbas(16 puslapių)
  2005-05-10
 • Informatika (38)

  Excel byla. 4 namų darbai. Laboratorinis darbas Nr.1. Teksto išdėstymo narveliuose būdai. Laboratorinis darbas Nr.2. Jei prekių likutis mažiau nei 5 vnt., narvelį nuspalvinkite rausvai, skaičių paryškinti. Laboratorinis darbas Nr.3. Užpildykite lentelę. Egzamino pažymį apskaičiuokite sudedami E1 ir E2 egzaminų rezultatus. Galutinį pažymį apskaičiuokite naudodami funkciją IF. Brūkšnelis dedamas jeigu egzamino pažymys mažesnis už 5, arba laboratorinių darbų pažymys mažesnis už 4. Laboratorinis darbas Nr.4. Diagramos.
  Informatika, laboratorinis darbas(10 puslapių)
  2009-12-22
 • Informatika (41)

  Informatikos laboratoriniai darbai. Skaičiuoklė Ms Excel. Formulės. Funkcijos. Grafikai ir diagramos. Duomenų rūšiavimas ir filtravimas. Matematinių uždavinių sprendimas. Duomenų bazės Ms Access. Universalios matematinės programos Matchad. Diagramų kūrimo programa Ms Visio. Ms Visio pritaikymas.
  Informatika, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2010-11-03
 • Infraraudonųjų spindulių nuotolinių valdymo pultų tyrimas

  6 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Išsiaiškinti infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultų veikimo principą ir duomenims perduoti naudojamus protokolus. Laboratorinio darbo metu ištirti RC-5 ir RC-6 protokolų veikimą ir išmatuoti šių protokolų signalų laiko parametrus. Darbo eiga. Išvados. Kontroliniai klausimai.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2012-07-09
 • Integralo skaičiavimas Simpsono metodu

  Uždavinys: apskaičiuoti integralą Simpsono metodu. Simpsono formulė. Apskaičiuojame paklaidą, taikydami Rungės taisyklę. Susirandame reikšmes reikalingas skaičiavimams. Atsakymas į klausimą. Programos kodas (programa skaičiuoja integralo reikšmę suvedus skaičių ir kitimo žingsnį dalinimui.
  Matematika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-11-24
 • Integrinių grandynų elementų konstrukcijų analizė

  Darbo tikslas: Atlikti naudojamų integriniuose grandynuose (IG) elementų konstrukcijų analizę. Darbo rezultatai. IG elementų konstrukcijos plane ir pjūvyje. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2008-11-17
 • Integrinių komponenčių konstrukcijų tyrimas

  Laboratorinis darbas "Integrinių komponenčių konstrukcijų tyrimas". Susipažinimas su integrinėse mikroschemose naudojamomis komponentėmis, jų konstrukcijomis. Darbo tikslas. Darbo eiga. Programinio paketo struktūra. PROGRAMA L-Edit. Programos darbo aplinkos ir galimybių apžvalga.
  Fizika, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2005-03-10
 • Integrinių komponenčių konstrukcijų tyrimas ir susipažinimas su programiniu paketu Tanner Tools Pro

  Darbo tikslas: Susipažinti su naudojamomis integrinėse mikroschemose komponentėmis, jų konstrukcijomis. Susipažinti su programiniu paketu Tanner Tools Pro, įvertinti jo galimybes, privalumus ir trūkumus. Pavaizduojamos IS elementų topologijos. Aktyvūs elementai. npn tranzistoriaus skaičiavimas. npn tranzistoriaus skaičiavimas. pnp tranzistoriaus skaičiavimas. pnp tranzistoriaus skaičiavimas. Pasyvūs elementai. Epitaksinio rezistoriaus skaičiavimas. Jonais legiruoto rezistoriaus skaičiavimas. Sandūrinio kondensatoriaus skaičiavimas. MDP kondensatoriaus skaičiavimas. KMOP elementai. KMOP tranzistoriaus (p kanalinio) skaičiavimas. KMOP tranzistoriaus (n kanalinio) skaičiavimas. MDP kondensatoriaus skaičiavimas. Gamybos technologija. Susipažinimas su programiniu paketu Tanner Tools Pro. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2006-09-13
 • Interaktyvios multiprograminės operacinės sistemos modelis

  Anotacija. Užduotis: Interaktyvi operacinė sistema, kuri leidžia vartotojui interaktyviai paleisti pasirinktas programas, matyti jų išvedamus duomenis ekrane, įvesti reikiamus duomenis iš klaviatūros. Paleidžiant programą, turi būti galimybė įvedimą ir išvedimą nukreipti į failus, t.y. tokiu atveju standartinės įvedimo ir išvedimo komandos rašys nebe į ekraną, o į failą, ir skaitys nebe iš klaviatūros, o iš failo. Realios mašinos aprašymas. Realios mašinos schema. Realios mašinos komponentės. Centrinis procesorius. Atmintis. Įvedimo/išvedimo įrenginiai. Kanalų įrenginys. Puslapiavimo mechanizmas. Operacinės sistemos projektas. Bendrosios sąvokos. Pateikti proceso deskriptoriaus aprašą. Pateikti resurso deskriptoriaus aprašą. Pateikti procesoriaus deskriptoriaus aprašą. Aprašyti multiprograminės operacinės sistemos branduolio primityvai. Nurodytas pasirinktas procesų planuotojo tipas. Apibrėžtas procesų prioritetų skirstymo ir valdymo modelis. OS procesai. Procesų medis. Procesas StartStop. Procesas SelectProgram. Procesas MainProc. Procesas JobChief. Procesas VirtualMachine. Procesas Interupt. Procesas Writer. Procesas Reader. Apžvelgti visi projektuojamos multiprograminės operacinės sistemos resursai. Apžvelgti operatyviosios atminties valdymą (supervizorinė/vartotojo).
  Programos, laboratorinis darbas(17 puslapių)
  2007-05-11
 • INTERNET globalus tinklas

  Darbo tikslas. Susipažinti su Internet tinklo funkcijomis ir galimybėmis: pagrindinėmis sąvokomis, terminais, funkcijomis, paieškos technologijomis, elektroninio pašto programomis, paslaugų tiekėjais Vilniuje. Darbo eiga. Suformuluokite Internet apibrėžimą. Kas yra WWW (World Wide Web) ir kas tai Hypertekstas bei HTML? Pagrindiniai protkolai. Paaiškinkite, kas tai yra DNS? Kas tai domeno vardas (Domain name) ir URL (Uniform Resource Locator- vieningoji resursų išdėstymo sistema). Pateikite URL anatomijos aprašymą. Anatomiją paaiškinkite pavyzdžiu http://www.house.gov/hous /2004_House_Calendar.html. Kas tai yra aukščiausio lygio domenas (TLD – Top-Level Domain)? – antro lygio domenas? – trečio lygio domenas ir t.t. Pateikite dažniausiai naudojamų TLD sąrašą. ir paskutinius jo pokyčius. Kas tai FQDN (Full Qualified Domain Name)? Pateikite Internet‘o pagrindinių paslaugų sąrašą. Pakomentuokite kiekvieną paslaugą. Pateikite populiariausių Internet‘o naršyklių – žiniatinklių peržiūros programų (Browser) sąrašą. Paaiškinkite, kas tai grafinė naršyklė, kas tai tekstinė naršyklė. Pateikite nors vienos tekstinės naršyklės pavyzdį. Kas tai yra plugs-in, MIME ir Active-X? Susipažinkite su informacijos paieškos Internet‘e metodologija, pagrindiniais paieškos serveriais ir paieškos mechanizmais. Paaiškinkite, kaip formuojama užklausa paieškos serveriui. Susipažinkite su pagrindinėmis elektroninio pašto programomis ir jų klasifikacija. Pateikite sąrašą dažniausiai naudojamų programų. Kur ir kaip galima atsidaryti nemokamą pašto dėžutę? Namų kompiuteryje sukonfigūruokite turimą pašto dėžutę programai Outlook Express ir paaiškinkite atliktus veiksmus. Atlikite Internet‘o paslaugų tiekėjų Vilniuje paiešką. Pateikite pagrindinių tiekėjų sąrašą ir aprašykite prisijungimo būdus.
  Internetas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-10-05
 • Interviu: Poros konfliktai ir jų raida

  Psichologijos metodų laboratorinis darbas: Interviu. Poros konfliktai ir jų raida. Įvadas. Metodika. Respondentų aprašymas. Interviu priemonės ir būdai. Interviu eiga. Duomenų registravimas ir apdorojimas. Rezultatai ir jų analizė. Interviu su respondente aptarimas. Interviu su respondentu aptarimas. Pateiktų respondentės ir respondento atsakymų palyginimas. Mano įspūdžiai. Išvados. Priedas (1).
  Psichologija, laboratorinis darbas(13 puslapių)
  2012-01-05
 • Invertuojančio operacinio stiprintuvo tyrimas

  2 laboratorinis darbas. Tikslas: išnagrinėti nuolatinės bei kintamos srovės invertuojančius operacinius stiprintuvus gauti jų charakteristikas. Užduotis. Darbo rezultatai. Grafikai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2010-06-14
 • Investicijų aplinka

  Laboratorinio darbo nr. 1 ataskaita. Vertybinių popierių biržos NASDAQ OMX Vilnius prekybos statistikos 2007 – 2011 metų duomenų analizė. Investuotojams naudinga informacija, pateikta Lietuvos centrinio vertybinių popierių depozitoriumo tinklalapyje. Investuotojams naudinga informacija, pateikta Lietuvos Respublikos vertybinių popierių komisijos tinklapyje.
  Ekonomika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2012-04-26
 • Investicijų rizikos vertinimas

  Laboratorinis darbas NR. 1. 3 variantas. Šio darbo tikslas – įvertinti investicijų rizikos lygį. 1 užduotis. 1 lentelė. Vertybinių popierių pelningumas. lentelė. Investicijų į vertybinius popierius rodikliai. 3 lentelė. Pelningumų tikimybės. 4 lentelė. Pelningumų tikimybės. 5 lentelė. Pelningumų tikimybės. 6 lentelė. Pelningumų tikimybės. 2 užduotis. 7 lentelė. Investicijų su laukiamu 12% pelningumu ir 5% standartiniu nuokrypiu variantas. 3 užduotis. Aštuntos lentelės 2, 3, 4 skiltyse pateikti duomenys apie įmonės akcijų kainą, išmokėtus dividendus bei akcijų indeksą. Šių duomenų pagalba apskaičiavome akcijų ir rinkos pelningumus atskirais laikotarpiais (5 ir 6 skiltys).
  Vadyba, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2011-11-22
 • Investicijų rizikos vertinimas (2)

  Laboratorinio darbo nr. 2 ataskaita. 8 variantas. 1 užduotis. 1 lentelė. Pradiniai duomenys apie numatytą vertybinių popierių pelningumą. A dalis. B dalis. C dalis. 2 lentelė. Parinktos reikšmės ir tikimybės. 1 diagrama. Rizikos kreivė. 3 lentelė. Parinktos reikšmės ir tikimybės, kai standartinis nuokrypis sumažintas 2kartus. 2 diagrama. Rizikos. D dalis. 4 lentelė. Parinktos reikšmės ir tikimybės, kai standartinis nuokrypis sumažintas 2kartus. 3 diagrama. Kumuliatyvinė rizikos kreivė. 5 lentelė. Parinktos reikšmės ir tikimybės, kai standartinis nuokrypis sumažintas 2kartus. 4 diagrama. Kumuliatyvinė rizikos kreivė. 2 užduotis. 3 užduotis. 5 lentelė. Akcijų beta koeficientas ir jam skaičiuoti reikalingos reikšmės.
  Vadyba, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2012-04-26
 • Investicinių projektų įvertinimas

  Investicinio projekto 5vertinimas. Laboratorinio darbo užduotis. Manoma, kad palankūs rinkotyros ir marketingo rezultatai užtikrina tolesnį įmonės strateginių tikslų realizavimą. Gaminamos produkcijos apimties didinimui būtinas techninis — technologinis perginklavimas, gamybos organizavimo ir valdymo tobulinimas. Šių investicinių projektų bendri pradiniai projektiniai skaičiavimai pateikti 1 lentelėje. Projekto pagrindimui pagal žemiau pateiktus duomenis apskaičiuokite. Piniginių srautų apskaičiavimas. Kapitalo kaštai. Realizacinės įplaukos. Pagrindinis ir apyvartinis kapitalas. Investicijos į pagrindinį ir apyvartinį kapitalą, apyvartinio kapitalo išlaisvinimas. Produkcijos kaštai. Investicinio projekto įvertinimo rodikliai Grynųjų pinigų srautas. Projekto apsimokėjimo laikas. Projekto įvertinimo rodikliai. Jautrumo analizė. Išvados ir pasiūlymai.
  Finansai, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2009-12-30
 • Investigating the membrane permeability

  Laboratorinis darbas, nagrinėjantis augalo ląstelės membranos pralaidumą, remiantis išsiskyrusio pigmento kiekiu (anglų kalba). Planning. Data Collection, Processing and Presentation. Conclusion and Evaluation.
  Biologija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-01-12
Puslapyje rodyti po