Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Konspektai

Konspektai (4248 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Meno istorija (6)

  Meno kilmė, sąvoka, funkcijos. Dailės rūšys ir žanrai. Dailės rūšys. Pirmykštis menas. Pirmykštis menas Lietuvoje. Baltų menas. Mūrinės statybos pradžia Lietuvoje. Mesopotamijos menas. Senovės Egipto menas. Egėjo arba Kretos – Mikėnų kultūra. Senovės graikų menas. Etruskai. Romėnų menas. Ankstyvasis krikščionybės menas. Bizantija. Bizantijos menas. Rusijos dailė. vakarų europos ankstyvųjų viduramžių menas. Barbarų, merovingų ir karolingų menas romantika. Architektūra. Ryškiausi architektūros pavyzdžiai. Gotika. Architektūra. Gotika Lietuvoje. Renesansas. Renesanso stiliaus bruožai. Renesansas Lietuvoje. Barokas. Barokas Lietuvoje. Rokokas. Rokoko stilius Lietuvoje. Klasicizmas. Lietuvos klasicizmas. Architektūra.
  Dailė, konspektas(31 puslapis)
  2009-12-02
 • Meno istorija (7)

  Pirmykštis menas. Neolito laikotarpis. Mesopotamija. Egipto menas. Senovės Graikų menas: archainis laikotarpis 7-6 amžius prieš. Senovės Graikų menas: klasikinis laikotarpis 5-4 amžius. Senovės Graikų menas: helenistinis laikotarpis 3-l amžius. Senovės Romos menas. Ankstyvųjų viduramžių menas. Bizantijos menas. Viduramžių menas: Romanika. Viduramžių menas: Gotika. Viduramžių menas: Renesansas. Barokas (XVI-XVIII amžius). Manierizmas, Rokoko. Klasicizmas. Romantizmas. Impresionizmas ir moderniojo meno užuomazgos. Moderniojo meno kryptys ir stiliai.
  Dailė, konspektas(15 puslapių)
  2010-09-20
 • Meno istorija XIV-XIX amžiuje

  Renesanso užuomazgos, viduramžių epocha. Ankstyvasis renesansas. Renesanso terminas, stiliaus apibrėžimas, ypatumai, periodizacija. Italijos ankstyvojo renesanso skulptūra ir architektūra. Italijos Ankstyvojo renesanso tapyba. Italijos Brandžiojo renesanso architektūra. Italijos Brandžiojo renesanso skulptūra. Italijos Brandžiojo renesanso tapyba. Manerizmo charakteristika. Architektūros, tapybos ir skulptūros pavyzdžiai. Šiaurės renesanso samprata. Nyderlandų XV–XVI a. tapyba. XV–XVI a. Vokietijos tapyba. XV–XVI a. Lietuvos dailė ir architektūra. Baroko kultūros charakteristika. XVII a. Italijos architektūra. Italijos baroko skulptūra. XVII a. Italijos tapyba. XVII a. Flandrijos tapyba. Olandijos tapyba XVII a. Ispanijos tapyba ir skulptūra XVII a. Prancūzijos tapyba XVII a. XVII a. Lietuvos dailės ir architektūros bruožai. Pagrindiniai XVIII a. kultūros bruožai. Rokoko charakteristika. XVIII a. Prancūzijos tapyba. XVIII a. Anglijos tapyba. XVIII a. Italijos tapyba. XVIII a. Lietuvos dailė ir architektūra. Neoklasicizmas XVIII pab. XIX pr. Prancūzijos tapyba. Neoklasicizmo skulptūra. Vilniaus klasicizmas. Vilniaus meno mokykla dailės ir architektūros katedros, profesoriai ir auklėtiniai. Romantizmas Prancūzijoje. Vokiečių romantizmas. XIX a. Anglijos tapyba. XIX a. Europos architektūros kryptys. XIX a. vidurio ir II pusės Lietuvos dailė ir architektūra.
  Dailė, konspektas(7 puslapiai)
  2009-06-15
 • Meno kryptys ir stiliai

  Meno krypčių bruožai ir atstovai: Romaninis meno stilius, Gotika, Renesansas, Baroko menas, Rokoko menas, Klasicizmas, Realizmas, Impresionizmas, Postimpresionizmas, Moderno stilius, Simbolizmas, Fovizmas, Ekspresionizmas, Kubizmas, Futurizmas, Siurrealizmas, Abstakcionizmas.
  Dailė, konspektas(6 puslapiai)
  2005-10-18
 • Meno samprata

  Meno samprata Rytų kultūroje bei estetikoje. Meno sąvokos lygmenys. Meno samprata Vakarų Europos estetikoje. Renesanso kultūra. Lorencas Valla, Marsiljo Fičinas, Pico della Mirandola, Leonardo da Vinči.
  Dailė, konspektas(10 puslapių)
  2007-06-04
 • Meno stiliai Lietuvoje 16-18 amžiuje

  Tikslas. Gotika. Renesansas. Barokas. Klasicizmas. Bendros kurso išvados.
  Dailė, konspektas(7 puslapiai)
  2007-04-04
 • Mėnulis (10)

  Kas yra Mėnulis? Atstumas nuo Žemės iki Mėnulio. Kodėl keičiasi Mėnulio forma? Šviesios ir tamsios vietos Mėnulyje. Mėnulio krateriai. Ar Mėnulyje yra vandens ir oro? Mėnulis pranašauja orus. Kodėl būna Mėnulio užtemimai? Ar pačiame Mėnulyje kas nors vyksta užtemimo metu? Ar Mėnulio užtemimai vyksta dažniau nei Saulės? Kokie buvo žymiausi užtemimai istorijoje? Kaip ir kada stebėti Mėnulio užtemimą? Ar visi Mėnulio užtemimai vyksta vienodai? Mėnulis sukelia potvynius ir atoslūgius. Potvynių mechanizmas. Tikrasis Mėnulio judėjimas. Mėnulio tyrinėjimai. Mėnulis iki "Lunar Orbiterių" skrydžių. Fotografavimas iš kosminių aparatų. Krateriai su spinduliais. Kodėl mes visuomet matome vieną Mėnulio pusę? Ką bendra turi Mėnulis ir mėnuo? Erdvėlaivis Apollo 11. Eiga.
  Astronomija, konspektas(13 puslapių)
  2009-06-16
 • Mėnulis (3)

  Knygos "NSO Kasdienybė" konspektas. Įdomiausi faktai, ateivių matymai bei kaip iš tikrųjų atsirado Mėnulis, kai kurių žmonių nuomonė.
  Astronomija, konspektas(3 puslapiai)
  2005-06-01
 • Metalai

  Geležis. Aliuminis. Varis. Sidabras ir auksas. Sidabro ir aukso lydiniai. Gyvsidabris. Cinkas. Švinas. Kalcis ir magnis.
  Cheminiai elementai, konspektas(8 puslapiai)
  2005-06-07
 • Metalo ir metalo gaminių pramonė

  Metalo gaminių gamyba. Santykis tarp eksporto ir importo. Materialinės investicijos. Pelningumo rodikliai. Metalo ir metalo gaminių pramonės SSGG analizė.
  Pramonė ir gamyba, konspektas(6 puslapiai)
  2005-12-30
 • Metalo lenkimas

  Įrankiai operacijai atlikti. Įrankių valdymo pratybos. Operacijos atlikimo bandomosios pratybos. Dirbinio gamybos pratybos. Operacijos plėtotė.
  Kita, konspektas(6 puslapiai)
  2007-05-10
 • Metalų epochos pradžia baltų žemėse: ginklai ir papuošalai

  Akmeniniai kirviai ir buožės. Laiviniai kovos kirviai. Dviašmeniai kirviai. Buožės. Žalvariniai kotiniai durklai ir kirviai. Atkraštiniai kirviai. Skobtiniai kirviai. Kovos kirviai. Įmoviniai kirviai. Kalavijai. Ietigaliai. Durkleliai. Pjautuvėlis. Peiliai. Kaltas. Papuošalai. Papuošalų tipai. Medžiagos ir technologijos. Puošyba. Smeigtukas. Žalvariniai papuošalai. Karoliai. Žalvarinės apyrankės. Tutulas. Antkaklės.
  Lietuvos istorija, konspektas(14 puslapių)
  2006-01-20
 • Metalurgija

  Metalurgija. Juodųjų ir spalvotųjų metalų gavyba. Medžiagos metalams ir lydiniams gauti. Kaitrai atsparios medžiagos. Ketaus (špižiaus) gavyba. Rūdų ruošimo schema. Aukštakrosnės konstrukcija ir darbas. Aukštakrosnės produkcija.
  Medžiagotyra, konspektas(8 puslapiai)
  2012-03-08
 • Meteorologijos pagrindai

  Saulės spinduliuotės pokyčiai atmosferoje ir ant Žemės paviršiaus Bendroji Saulės spinduliuotė ir sugertoji spinduliuotė. 5 dalykai, be kurių žinojimo ir supratimo tolimesnės studijos apsunkus. Atmosferos ir Žemės paviršiaus šiluminis režimas. Paros ir metinės temperatūros svyravimai dirvos paviršiuje. Šalnos. Temperatūros kitimas su aukščiu troposferoje ir stratosferoje. Konvekcija. Inversija. Atmosferinis barinis laukas ir jo dinamika. Barinės topografijos žemėlapiai. Geopotencialas. Horizontalus barinis gradientas. Barinio gradiento kitimas su aukščiu. Atmosferos slėgio svyravimai. Vėjo kryptis ir greitis. Vėjas ir turbulentiškumas. Turbulentinė apykaita. Srūvio linijos ir izotachos. Kliūčių poveikis vėjui. Vėjo paros eiga. Atmosferos frontai. Ciklonų susidarymas ir evoliucija. Anticiklonai. Vanduo atmosferoje. Unikalios vandens savybės. Garavimas. Vandens garų slėgio paros ir metinė eiga. Kondensacija. Kondensacijos branduoliai. Rasa ir šarma. Šerkšnas. Lijundra. Skystas ir kietas apnašas. Plikledis. Rūkas. Kondensacija atmosferoje. Debesų klasifikacija. Pastoviai stratifikuotų masių debesys. Frontiniai (sluoksniniai) debesys. Šilto fronto debesys. Kritulių rūšys. Atmosferos cirkuliacija. 5 klausimai, be kurių apsunks tolimesnės studijos. Musonai. Vandens garai ore.
  Hidrologija ir meteorologija, konspektas(19 puslapių)
  2011-06-02
 • Metodiniai patarimai pedagogui

  Metodiniai patarimai pedagogui kvalifikacijos kėlimui bei jų darbui su tėvais. Darbui su šeima mūsų darbe buvo suformuoti tokie principai. Konsultacinė – rekomendacinė veikla. Paskaitinė – apšviečiamoji veikla. Praktiniai užsiėmimai tėvams. "Apvalių stalų" organizacija, tėvų konferencijos, vaikų rytmečiai ir šventės. Individualūs užsiėmimai su tėvais ir jų vaikais. Grupiniai užsiėmimai. Kompiuterizuotos paskaitos.
  Pedagogika, konspektas(9 puslapiai)
  2008-02-14
 • Metodologija

  Metodologija. Tyrimų metodai. Teoriniai metodai. Empiriniai metodai.
  Filosofija, konspektas(9 puslapiai)
  2006-03-08
 • Metrologijos pagrindai

  Išvardinkite visas žinomas metrologijos šakas. Trumpai kiekvieną apibūdinkite. Apibūdinkite sąvokas "matavimas", "matavimo vienovė", "matavimo vienetas". Išvardinkite visas žinomas matavimo priemones, viena jų apibūdinkite. Apibūdinkite sąvokas "Matavimo keitiklis". Matavimo priemonių charakteristikos. Apibūdinkite sąvokas "Matavimo priemonės jautris", "Matavimo priemonės tikslumas". Užrašykite absoliučiosios ir santykinės matavimo paklaidos apibrėžimus. Užrašykite sistemingosios ir atsitiktinės matavimo paklaidos apibrėžimus. Apibūdinkite sąvokas "Matavimo neapibrėžtis", "Etalonavimas", "Kalibravimas". Išvardinkite pagrindinius SI sistemos vienetus (dydžio pavadinimas ir žymėjimas, vieneto pavadinimas ir žymėjimas). Išvardinkite 5 išvestinius SI sistemos vienetus (dydžio pavadinimas, vieneto pavadinimas ir žymėjimas). Pasirinktinai parašykite vieno iš pagrindinių SI sistemos vienetu apibrėžimą. Kaip matavimai skirstomi pagal matavimo lygtį? Trumpai kiekvieną apibūdinkite. Kaip matavimai skirstomi pagal tikslumą? Trumpai kiekvieną apibūdinkite. Kuo skiriasi statinis matavimas nuo dinaminio? Kokia yra Lietuvos Respublikos metrologijos sistemos organizacinė struktūra? Kokiose srityse taikoma valstybinė metrologinė matavimo priemonių kontrolė? Išvardinkite visas jus žinomas patikrų rūšys, trumpai kiekviena jų apibūdinkite. Matavimo priemonės patikros ir kalibravimo procedūra. Kokie yra matavimo vieneto perdavimo būdai? Pasakykite kada naudojami konkretūs perdavimo būdai? Į kokias grupes skirstomi etaloniniai pavyzdžiai?
  Inžinerija, konspektas(7 puslapiai)
  2010-12-13
 • Mezozojus. Triasas

  Organinis pasaulis. Bendra periodo charakteristika. Platformos. Laurazija. Gondvana. Geosinklinos. Viduržemio jūros geosinklinų juosta. Ramiojo vandenyno juosta. Klimatas ir paleobiogeografija. Naudingos iškasenos.
  Geografija, konspektas(5 puslapiai)
  2007-03-26
 • Microsoft Access

  Microsoft Access. Lentelės. Lentelių projektavimas. Pirminis raktas. Įvedimo kaukės sudarymas. Lentelių sąryšiai. Lentelės peržiūra. Lentelės išvaizdos modifikavimas. Lentelės redagavimas. Užklausos. Užklausų projektavimas. Užklausų tipai. Užklausų savybių nustatymas. Formos. Formų projektavimas. Formos projektavimo įrankiai. Formos darbo ypatumų nustatymas.
  Programos, konspektas(37 puslapiai)
  2006-01-23
 • Microsoft Access (3)

  Ms Access pagrindiniai objektai. Lentelės (Tables). Formos (Forms). Užklausos (Query). Ataskaitos (Reports). Makrokomandos (Macros). Moduliai (Modules). Formų projektavimas. Formos projektavimo įrankiai. Formos darbo ypatumų nustatymas. Užklausų projektavimas. Užklausų tipai. Skaičiuojami užklausų laukai. Užklausų savybių nustatymas. Ataskaitų projektavimas. Ataskaitų spausdinimas. Makrokomandų projektavimas. Ms Access makrokomandų apžvalga. Makrokomanda Autoexec.
  Programos, konspektas(39 puslapiai)
  2006-04-21
Puslapyje rodyti po