Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Komunikacija

Komunikacija (87 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Vidinė komunikacija: ryšiai su darbuotojais

  Ryšių su visuomene kursinis darbas. Įžanga. Vidinė komunikacija. Vidinės komunikacijos tikslai. Vidinės komunikacijos veiksmingumas. Vidinės komunikacijos veiksmingumą rodo. Neefektyvios komunikacijos bruožai. Vidinės komunikacijos stiliai. Vidinės komunikacijos turinys. Komunikacijos metodai. Rašytinės/vizualinės priemonės. Ryšiai su darbuotojais. Efektyvaus organizacijos ir darbuotojų bendravimo sąlygos. Bendravimo organizacijos viduje principai. Darbuotojų komunikacijos turinys. Darbuotojų tipai. Ryšiai su bendruomene. Pagrindiniai organizacijos ryšių su bendruomene uždaviniai. Efektyvaus bendravimo su visuomene būdai. Išvados.
  Komunikacija, kursinis darbas(15 puslapių)
  2010-09-21
 • Viešosios kalbos rengimo metodika

  Įvadas. Viešosios kalbos samprata ir tipologija. Viešosios kalbos rengimo ir pristatymo metodai. Pasirengimo kalbai būdai. Kalbos pateikimas. Sėkmingas kalbos užbaigimas. Išvados.
  Komunikacija, kursinis darbas(16 puslapių)
  2008-02-25
 • Viešųjų ryšių technologijos: UAB "Norfos mažmena"

  Santrauka. Įvadas. Tikslas – įvertinti šiuolaikinių viešųjų ryšių technologijų panaudojimo šiandieninėje organizacijose teorinius ir praktinius aspektus. Viešųjų ryšių technologijos šiandien. Viešųjų ryšių samprata šiandien ir komunikacijos svarba juose. Organizaciniai pokyčiai visuomenės informavimo priemonių aplinkoje. Komunikacijos technologijų poveikis viešiesiems ryšiams. Internetas. Naujos technologijos ir nauja VR specialistų praktika. Teorinis viešųjų ryšių (VR)technologijų plėtros prielaidų apibendrinimas. Viešųjų ryšių technologijų panaudojimo tyrimas UAB "Norfos mažmena". UAB "Norfos mažmena" veikla. Viešųjų ryšių galimybės UAB "Norfos mažmena" tinklalapyje. Bendrovės prekės ženklo panaudojimas viešiesiems ryšiams ir komunikacijos su klientu prioritetai. UAB "Norfos mažmena" viešųjų ryšių modelis internete. Integraciniai viešųjų ryšių įgyvendinimo naudojant šiuolaikines technologijas klausimai. Išvados.
  Komunikacija, kursinis darbas(28 puslapiai)
  2010-03-24
 • Web 2.0 social internet and social change. How web can make a difference

  Rašto darbas anglų kalba apie socialines medijas ir kokias galimybes jos atveria socialinių pokyčių vykdymui. Web 2.0 socialinis internetas ir socialiniai pokyčiai. Social issues. A new era with Web 2.0. Social media. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Komunikacija, esė(14 puslapių)
  2009-05-04
 • Žiniasklaida informacijos visuomenėje

  Įvadas. Žiniasklaidos priemonės. Plačioje žmogaus švietimo srityje visuomenės komunikavimo priemonių vaidmuo darosi vis didesnis ir svarbesnis. Radijas ir televizija. Kinas. Knygos, laikraščiai, žurnalai. Reklama. Internetas. Išvados.
  Komunikacija, referatas(8 puslapiai)
  2009-03-25
 • Žinių vadyba ir besimokančioji organizacija

  Įvadas. Žinių matavimas. Žinių vadyba ir mokymasis. Žinių vadybos procesai. Žinių vadyba ir e. mokymasis - bendri elementai. Išvados.
  Komunikacija, referatas(10 puslapių)
  2011-06-13
 • Žodinė ir vaizdinė žiniasklaida

  Įvadas. Radijas. Radijas ir ryšiai su visuomene. Televizija. Televizija ir ryšiai su visuomene. Vietos televizijos stočių lygmuo. Kabelinė televizija. Kino filmai. Išvados.
  Komunikacija, referatas(12 puslapių)
  2010-12-21
Puslapyje rodyti po