Išplėstinė paieška
 
 
 
PradžiaInstitucijos>Institucijų TOP pagal rašto darbų skaičių

Institucijų TOP pagal rašto darbų skaičių


VietaInstitucijos pavadinimasRašto darbų skaičiusAutorių skaičius
1.Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas52052017
2.Kauno Technologijos Universitetas49882341
3.Vilniaus Universitetas33011739
4.Vilniaus kolegija26731414
5.Klaipėdos Universitetas25971284
6.Šiaulių Universitetas24431330
7.Kauno kolegija21151161
8.Lietuvos Edukologijos universitetas17491018
9.Vytauto Didžiojo Universitetas1544905
10.Mykolo Romerio Universitetas1433836
11.Aleksandro Stulginskio universitetas1368719
12.Klaipėdos valstybinė kolegija1226686
13.Lietuvos sveikatos mokslų universitetas768429
14.Utenos kolegija650342
15.Šiaulių valstybinė kolegija602384
16.Marijampolės kolegija567282
17.Panevėžio kolegija519283
18.Lietuvos Kūno Kultūros Akademija471286
19.Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla461339
20.Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija425244
21.Alytaus kolegija356201
22.Žemaitijos kolegija339234
23.Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ296195
24.Socialinių mokslų kolegija248177
25.Kauno technikos kolegija220114
26.Klaipėdos verslo aukštoji mokykla210155
27.Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla172141
28.Vilniaus verslo kolegija164126
29.Vakarų Lietuvos verslo kolegija162110
30.Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija14580
31.Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla14474
32.Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija12578
33.Kauno "Santaros" gimnazija11162
34.V. A. Graičiūno aukštoji vadybos mokykla11161
35.Vilniaus licėjus10160
36.Vilniaus dailės akademija9158
37.Kauno "Varpo" gimnazija8756
38.Kauno "Saulės" gimnazija8455
39.Šiaurės Lietuvos kolegija7966
40.Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija7663
41.Kauno Jono Jablonskio gimnazija7551
42.Vilniaus Gabijos gimnazija7550
43.Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija7441
44.ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas7262
45.Kauno technologijos universiteto gimnazija7260
46.Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija6739
47.Kolpingo kolegija6656
48.Kauno "Aušros" gimnazija6555
49.Šiaulių Didždvario gimnazija6438
50.Kauno "Ąžuolo" katalikiška vidurinė mokykla6360
51.Kėdainių šviesioji gimnazija6339
52.Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija6343
53.Vilniaus Žirmūnų gimnazija6144
54.Vilniaus Antakalnio vidurinė mokykla5942
55.Vilniaus Žemynos gimnazija5948
56.Klaipėdos "Ąžuolyno"gimnazija5847
57.Šiaulių "Romuvos" gimnazija5844
58.Vilniaus "Minties" gimnazija5741
59.Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija5737
60.Alytaus Dainavos vidurinė mokykla5426
61.Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazija5432
62.Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija5135
63.Verslo ir vadybos akademija5148
64.Mažeikių "Gabijos" gimnazija5036
65.Vilniaus verslo teisės akademija5044
66.Vilniaus Žvėryno gimnazija4936
67.Vilniaus Simono Stanevičiaus vidurinė mokykla4823
68.Kaišiadorių Algirdo Brazausko vidurinė mokykla4724
69.Kauno r. Babtų gimnazija4728
70.Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija4634
71.Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla4527
72.Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla4526
73.Kauno Jono Basanavičiaus vidurinė mokykla4435
74.Vilniaus jėzuitų gimnazija4433
75.Kauno jėzuitų gimnazija4334
76.Molėtų gimnazija4324
77.Rokiškio "Romuvos" gimnazija4321
78.Druskininkų "Ryto" gimnazija4235
79.Kauno Stasio Lozoraičio vidurinė mokykla426
80.Jonavos Senamiesčio gimnazija4129
81.Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla4135
82.Lietuvos muzikos ir teatro akademija4122
83.Klaipėdos r. Veiviržėnų gimnazija409
84.Radviliškio Vaižganto gimnazija4024
85.Raseinių "Žemaičio" gimnazija4024
86.Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija4020
87.Šiaulių universiteto gimnazija4035
88.Kauno Dainavos vidurinė mokykla3933
89.Kauno Maironio gimnazija3924
90.Panevėžio "Minties" gimnazija3927
91.Vilniaus Baltupių vidurinė mokykla3922
92.Akmenės r. Papilės Simono Daukanto vidurinė mokykla3827
93.Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija3824
94.Panevėžio Juozo Miltinio vidurinė mokykla3820
95.Vilniaus kooperacijos kolegijos Suaugusiųjų švietimo centras3835
96.Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija3812
97.Kauno Antano Smetonos vidurinė mokykla3724
98.Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija3727
99.Alytaus Jotvingių gimnazija3626
100.Ignalinos r. gimnazija3626