Išplėstinė paieška
 
 
 
PradžiaInstitucijos>Institucijų TOP pagal autorių skaičių

Institucijų TOP pagal autorių skaičių


VietaInstitucijos pavadinimasRašto darbų skaičiusAutorių skaičius
1.Kauno Technologijos Universitetas49882341
2.Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas52052017
3.Vilniaus Universitetas33011739
4.Vilniaus kolegija26731414
5.Šiaulių Universitetas24431330
6.Klaipėdos Universitetas25971284
7.Kauno kolegija21151161
8.Lietuvos Edukologijos universitetas17491018
9.Vytauto Didžiojo Universitetas1544905
10.Mykolo Romerio Universitetas1433836
11.Aleksandro Stulginskio universitetas1368719
12.Klaipėdos valstybinė kolegija1226686
13.Lietuvos sveikatos mokslų universitetas768429
14.Šiaulių valstybinė kolegija602384
15.Utenos kolegija650342
16.Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla461339
17.Lietuvos Kūno Kultūros Akademija471286
18.Panevėžio kolegija519283
19.Marijampolės kolegija567282
20.Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija425244
21.Žemaitijos kolegija339234
22.Alytaus kolegija356201
23.Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ296195
24.Socialinių mokslų kolegija248177
25.Klaipėdos verslo aukštoji mokykla210155
26.Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla172141
27.Vilniaus verslo kolegija164126
28.Kauno technikos kolegija220114
29.Vakarų Lietuvos verslo kolegija162110
30.Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija14580
31.Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija12578
32.Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla14474
33.Šiaurės Lietuvos kolegija7966
34.Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija7663
35.ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas7262
36.Kauno "Santaros" gimnazija11162
37.V. A. Graičiūno aukštoji vadybos mokykla11161
38.Kauno "Ąžuolo" katalikiška vidurinė mokykla6360
39.Kauno technologijos universiteto gimnazija7260
40.Vilniaus licėjus10160
41.Vilniaus dailės akademija9158
42.Kauno "Varpo" gimnazija8756
43.Kolpingo kolegija6656
44.Kauno "Aušros" gimnazija6555
45.Kauno "Saulės" gimnazija8455
46.Kauno Jono Jablonskio gimnazija7551
47.Vilniaus Gabijos gimnazija7550
48.Verslo ir vadybos akademija5148
49.Vilniaus Žemynos gimnazija5948
50.Klaipėdos "Ąžuolyno"gimnazija5847
51.Šiaulių "Romuvos" gimnazija5844
52.Vilniaus verslo teisės akademija5044
53.Vilniaus Žirmūnų gimnazija6144
54.Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija6343
55.Vilniaus Antakalnio vidurinė mokykla5942
56.Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija7441
57.Vilniaus "Minties" gimnazija5741
58.Kėdainių šviesioji gimnazija6339
59.Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija6739
60.Šiaulių Didždvario gimnazija6438
61.Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija5737
62.Mažeikių "Gabijos" gimnazija5036
63.Vilniaus Žvėryno gimnazija4936
64.Druskininkų "Ryto" gimnazija4235
65.Kauno Jono Basanavičiaus vidurinė mokykla4435
66.Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla4135
67.Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija5135
68.Šiaulių universiteto gimnazija4035
69.Vilniaus kooperacijos kolegijos Suaugusiųjų švietimo centras3835
70.Kauno jėzuitų gimnazija4334
71.Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija4634
72.Kauno Dainavos vidurinė mokykla3933
73.Vilniaus jėzuitų gimnazija4433
74.Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazija5432
75.Jonavos Senamiesčio gimnazija4129
76.Kauno r. Babtų gimnazija4728
77.Vilniaus Radvilų gimnazija3528
78.Akmenės r. Papilės Simono Daukanto vidurinė mokykla3827
79.Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija3727
80.Panevėžio "Minties" gimnazija3927
81.Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla4527
82.Šilutės pirmoji gimnazija2927
83.Alytaus Dainavos vidurinė mokykla5426
84.Alytaus Jotvingių gimnazija3626
85.Alytaus šv. Benedikto gimnazija3126
86.Ignalinos r. gimnazija3626
87.Kauno šv. Mato vidurinė mokykla3226
88.Vilniaus tarptautinė mokykla3226
89.Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla4526
90.Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegija2725
91.Zarasų "Ąžuolo" gimnazija3125
92.Kaišiadorių Algirdo Brazausko vidurinė mokykla4724
93.Kauno Antano Smetonos vidurinė mokykla3724
94.Kauno Maironio gimnazija3924
95.Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija3224
96.Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija3824
97.Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija2924
98.Molėtų gimnazija4324
99.Panevėžio "Vyturio" vidurinė mokykla2924
100.Panevėžio 5-oji vidurinė mokykla3324