Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Regioninė geografija>Regioninės geografijos referatai

Regioninės geografijos referatai (307 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Azijos tyrinėjimai

  Tibeto ir Indijos tyrinėjimai. Pietų Azijos pakrantės, Indijos vandenyno salų, Japonijos salyno ir Sachalino nuotraukos. Pirmosios rusų kelionės aplink pasaulį. Rusų tyrinėtojai Centrinėje Azijoje. Vakarų Azijos, Himalajų ir Pietų Tibeto tyrinėjimai. Azijos tyrinėjimai XX amžiuje.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-10-07
 • Baden-Württemberg

  Darbas vokiečių kalba pie vieną iš Vokietijos žemių. Erfolgreich, weil menschlich. Kreativität und Schaffenskraft. Zahlreiche Spitzenpositionen und hohe Lebensqualität. Geografie. Gemeinsame Grenzen mit drei Staaten und drei deutschen Ländern. Naturräumliche Vielfalt. Geschichte. Historische Traditionen in Baden und Württemberg. "Cuius regio, eius religio". Parlamentarische und demokratische Traditionen im deutschen Südwesten. Baden, Württemberg und Hohenzollern. Durchgreifende Parlamentarisierung. Das Ende der Parlamente 1933. Demokratischer Wiederaufbau nach 1945. Die Entstehung des Südweststaats. Gedenk- und Erinnerungsstätten. Haus der Geschichte Baden-Württemberg. Bevölkerung. Altersstrukur. Ausländische Bevölkerung. Die räumliche Bevölkerungsverteilung. Die Landesverfassung. Entstehungsgeschichte. Gestaltungsfreiheit des Verfassungsgebers. Verfassungsänderungen. Traditionen. Förderung von Brauchtum und Heimatpflege. Heimattage Baden-Württemberg. Feste und Bräuche in Baden-Württemberg. Mundarten in Baden-Württemberg. Sagen und Legenden in Baden-Württemberg. Verbindungen mit Landschaften, Orte und Menschen. Das Landeswappen. Das Große Landeswappen. Das Kleine Landeswappen. Hinweise zur Verwendung des Landeswappens. Südwestdeutsche Hymnen. Das schönste Land… Der reichste Fürst… Das Hohenzollernlied. Kirchen und Konfessionen. Die katholische Kirche. Die beiden evangelischen Landeskirchen. Freikirchen. Daten und Fakten.
  Regioninė geografija, referatas(20 puslapių)
  2005-10-05
 • Baltijos regiono salos

  Įvadas. Darbo tikslas – supažindinti su svarbiausiomis ir didžiausiomis Baltijos regione esančiomis salomis ir jų gamtiniais, rekreaciniais ištekliais. Alandų salos (Alanda). Bornholmas (Bornholms). Elandas (Oland). Gotlandas (Gotland). Sarema (Saaremaa). Rugenas (Rugen). Hiuma (Hiiumaa). Išvados. Priedai (3).
  Regioninė geografija, referatas(19 puslapių)
  2009-03-31
 • Belgija

  Beneliuksas. Kas Belgiją išskiria iš kitų Europos Sąjungos (ES) šalių. Įdomybės iš Belgijos. Kas siejama su belgais. Briuselis. Belgija: faktai ir skaičiai.
  Regioninė geografija, referatas(7 puslapiai)
  2004-06-02
 • Belgija (2)

  Įvadas. Kalbos. Gamta. Reljefas. Klimatas. Vidaus vandenys. Iškasenos. Dirvožemiai, augalija, gyvūnija. Gyventojai. Administracinis suskirstymas. Valstybė ir visuomenė santvarka. Švietimas ir mokslo įstaigos. Ekonomika. Žemės ūkis. Miškininkystė ir žuvininkystė. Gamyba. Energetikos ūkis. Istorija.
  Regioninė geografija, referatas(12 puslapių)
  2005-09-24
 • Belgija (3)

  Įvadas. Belgijos karalystės istorija. Briuselis – sostinė ir Europos Sąjungos centrinių organų rezidencija. Beneliukso muitų sąjunga. Belgijos ekonomika ir pramonė. Ekonominės prielaidos išsivystymui ir išsidėstymui. Belgijos ekonomikos apžvalga. Pramonės šakų apžvalga. Lietuvos prekyba su Belgijos karalyste.
  Regioninė geografija, referatas(10 puslapių)
  2006-01-20
 • Berlin

  Darbas vokiečių kalba apie Vokietijos sostinę Berlyną. Geschichte. Sehenswürdigkeiten. Berlin - ein historischer Überblick. Reichstag: Schauplatz bewegter Geschichte.
  Regioninė geografija, referatas(4 puslapiai)
  2005-10-05
 • Berlin (3)

  Referatas apie Berlyną. Die grundliche Angaben. Geschichte. Berliner Mauer. Bevölkerung. Politik. Sehenswürdigkeiten. Kultur und Kunst. Sport. Wirtschaft. Medien. Bildung, Wissenschaft und Forschung. Schulsystem. Filme.
  Regioninė geografija, referatas(5 puslapiai)
  2006-03-14
 • Bonsai – mažasis Japonijos kultūros ambasadorius

  Keli faktai apie Japoniją. Japonija – savitos kultūros ir tradicijų šalis. Bonsai - mažų medžių auginimo ir komponavimo menas. Ką bendro turi rytietiškas Bonsai su akvariumu?Akvariumo landšaftas "Zen" stiliumi.
  Regioninė geografija, referatas(12 puslapių)
  2007-01-31
 • Brazil

  Referatas anglų kalba apie Braziliją: Facts About Federative Republic Of Brazil; Demography; Climate; Vegetation and animal life; Language and religion; History.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-06-09
 • Brazilija

  Geografinė padėtis ir ypatybės. Amazonė. Gyventojai. Naudingosios iškasenos. Valstybė ir visuomenė. Šiek tiek istorijos.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-09-22
 • Brazilija (2)

  Bendri duomenys apie Braziliją. Geografinė padėtis. Gyventojai. Istorija. Ikikolonijinis laikotarpis. Kolonijinis laikotarpis. Nepriklausomybės laikai. Administracinis suskirstymas. Valstybė, teisė ir partijos. Ūkis pramonė. Bioprodukcinis ūkis. Centrinis bankas. Santykiai su Lietuva. Kultūra. Švietimas. Literatūra. Muzika. Turizmas.
  Regioninė geografija, referatas(11 puslapių)
  2006-09-08
 • Brazilija (3)

  Geografinė padėtis. Istorinė praeitis. Sostinė - Brazilija. Valstybės ir visuomenė. Didžiausi miestai. Gamta. Atogrąžų miškai. Gyventojai. Pramonė. Ūkinė veikla. Transportas. Ekonominiai ryšiai. Teatras. Kinas. Menas. Lietuviai.
  Regioninė geografija, referatas(11 puslapių)
  2006-11-23
 • Bulgarija

  Įvadas. Pagrindiniai duomenys apie šalį. Geografinė padėtis. Trumpos istorijos žinios. Klimatas. Kalba. Religija. Piniginis vienetas. Kainos. Paplūdimiai. Kraštovaizdis. Ekonomikos žinios. Administracinis suskirstymas. Bulgarijos kurortai. Auksinės kopos. Albena. Saulėtas krantas. Elenitė. Obzoras. Šv. Konstantinas. Kurortų siūlomos pramogos. Lankytinos vietos. Kultūra ir tradicijos. Vyno šalis. Nacionalinė virtuvė. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(15 puslapių)
  2006-01-30
 • Bulgarija (3)

  Bulgarijos vizitinė kortelė. Geografinė padėtis. Istorinė praeitis. Politinė padėtis. Narystė tarptautinėse organizacijose. Partijos ir profsąjungos. Ginkluotosios pajėgos. Religija. Administracinis susiskirstymas. Demografinė padėtis. Socialinė padėtis. Bulgarų nacionalinis charakteris. Ekonominė padėtis. Pramonė. Bioprodukcinis ūkis. Transportas ir ryšiai. Bankai. Kalba. Ryšiai su Lietuva. Diplomatinis atstovavimas. Dvišalės sutartys ir susitarimai. Dvišaliai ekonominiai santykiai. Švietimas. Turizmas ir pramogos.
  Regioninė geografija, referatas(17 puslapių)
  2006-11-16
 • Bundesrepublik Deutschland

  Deutschlandkarte. Geografie. Bevölkerung. Politisches System. Wirtschaft. Verkehr. An-Titerrorpolitik in Deutschland. Alter und Neuer Terrorismus. Unterschiede zwischen Altem und Neuem Terrorismus. Ist die bisherige Sicherheit in Deutschland trügerisch?
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-10-20
 • Castles of England

  Darbas anglų kalba apie Anglijos pilis. introduction to castles. Castles of England. Dover. Warwick. Leeds. Medieval siege. Castles with ghosts.
  Regioninė geografija, referatas(8 puslapiai)
  2005-09-11
 • Centrinės Europos kultūros: Vengrija, Rumunija, Moldova

  Kelios pastabos apie Vengriją ir vengrus. Bendra apžvalga. Politika ir valdžia. Mokslas ir švietimas. Religija ir demografija. Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti? Požiūris į laiką. Kaip geriausia žmonėms bendrauti su pasauliu? Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Valgiai ir gėrimai. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Rumunija. Kelios pastabos apie Rumuniją ir rumunus. Bendra apžvalga. Pagrindinės kultūros kryptys. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Apranga. Valgiai ir gėrimai. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Dovanos. Šventės ir nedarbo dienos. Verslo etiketas. Moldova.
  Regioninė geografija, referatas(23 puslapiai)
  2007-03-28
 • Centrinės ir Pietų Afrikos ekonominis išsivystymas

  Centrinės ir Pietų Afrikos valstybės. Centrinės ir Pietų Afrikos valstybių ekonomikos apibūdinimai. Bioprodukcinis ūkis. Miškai. Žvejyba. Pramonė. Transportas. Turizmas. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(7 puslapiai)
  2005-09-14
 • Čekija (2)

  Geografija. Sostinė. Prahos lankytinos vietos. Valstybės santvarka. Kuo garsi Čekija? Ekonomika. Darbo rinka. Gyvenimo ir darbo sąlygos. Nuolatinis leidimas gyventi. Metinės atostogos. Mokesčiai. Pajamos ir pragyvenimo minimumas. Apsipirkimas. Apsigyvenimas. Kultūrinis ir socialinis gyvenimas. Švietimas. Sveikatos apsauga. Transportas.
  Regioninė geografija, referatas(14 puslapių)
  2005-06-15
Puslapyje rodyti po