Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Regioninė geografija

Regioninė geografija (500 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Berlin

  Darbas vokiečių kalba apie Vokietijos sostinę Berlyną. Geschichte. Sehenswürdigkeiten. Berlin - ein historischer Überblick. Reichstag: Schauplatz bewegter Geschichte.
  Regioninė geografija, referatas(4 puslapiai)
  2005-10-05
 • Berlin (2)

  PowerPoint pristatymas vokiečių kalba. Rathaus im Berlin. Aleksandr Platz. Branderburger Tor.
  Regioninė geografija, pristatymas(7 skaidrės)
  2006-02-02
 • Berlin (3)

  Referatas apie Berlyną. Die grundliche Angaben. Geschichte. Berliner Mauer. Bevölkerung. Politik. Sehenswürdigkeiten. Kultur und Kunst. Sport. Wirtschaft. Medien. Bildung, Wissenschaft und Forschung. Schulsystem. Filme.
  Regioninė geografija, referatas(5 puslapiai)
  2006-03-14
 • Berlin (4)

  Darbas vokiečių kalba. Berlynas. Berlyno istorija, gyvenotjai, kultūra ir menas, sportas. Berlin. Geschichte. Bevölkerung. Kultur und kunst. Sport. Medien.
  Regioninė geografija, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-05-16
 • Bermudų trikampis

  PowerPoint pristatymas. Istorija. Trikampio geografija. Incidentai ir aukos. Flight 19. Rosalie ar Rossini. Du milžiniški lėktuvai. Pats didžiausias. Versijos.
  Regioninė geografija, pristatymas(14 skaidrių)
  2007-04-16
 • Bonsai – mažasis Japonijos kultūros ambasadorius

  Keli faktai apie Japoniją. Japonija – savitos kultūros ir tradicijų šalis. Bonsai - mažų medžių auginimo ir komponavimo menas. Ką bendro turi rytietiškas Bonsai su akvariumu?Akvariumo landšaftas "Zen" stiliumi.
  Regioninė geografija, referatas(12 puslapių)
  2007-01-31
 • Brazil

  Referatas anglų kalba apie Braziliją: Facts About Federative Republic Of Brazil; Demography; Climate; Vegetation and animal life; Language and religion; History.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-06-09
 • Brazilija

  Geografinė padėtis ir ypatybės. Amazonė. Gyventojai. Naudingosios iškasenos. Valstybė ir visuomenė. Šiek tiek istorijos.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-09-22
 • Brazilija (2)

  Bendri duomenys apie Braziliją. Geografinė padėtis. Gyventojai. Istorija. Ikikolonijinis laikotarpis. Kolonijinis laikotarpis. Nepriklausomybės laikai. Administracinis suskirstymas. Valstybė, teisė ir partijos. Ūkis pramonė. Bioprodukcinis ūkis. Centrinis bankas. Santykiai su Lietuva. Kultūra. Švietimas. Literatūra. Muzika. Turizmas.
  Regioninė geografija, referatas(11 puslapių)
  2006-09-08
 • Brazilija (3)

  Geografinė padėtis. Istorinė praeitis. Sostinė - Brazilija. Valstybės ir visuomenė. Didžiausi miestai. Gamta. Atogrąžų miškai. Gyventojai. Pramonė. Ūkinė veikla. Transportas. Ekonominiai ryšiai. Teatras. Kinas. Menas. Lietuviai.
  Regioninė geografija, referatas(11 puslapių)
  2006-11-23
 • Bremen

  PowerPoint pristatymas vokiečių kalba. Vokietijos miestas Bremenas. Bremen. Wirtschaft in Bremen. Kulturstadt Bremen. Theater. Musik. Marktplatz. Böttcherstraße. Schnoor. Windmühle am Wall. Stadtmusikanten. Fallturm. Vegesack. Universum Science Center: Welt der Wunder erleben. Botanika - das grüne Science Center. Der Roland.
  Regioninė geografija, pristatymas(21 skaidrė)
  2007-05-11
 • Bulgarija

  Įvadas. Pagrindiniai duomenys apie šalį. Geografinė padėtis. Trumpos istorijos žinios. Klimatas. Kalba. Religija. Piniginis vienetas. Kainos. Paplūdimiai. Kraštovaizdis. Ekonomikos žinios. Administracinis suskirstymas. Bulgarijos kurortai. Auksinės kopos. Albena. Saulėtas krantas. Elenitė. Obzoras. Šv. Konstantinas. Kurortų siūlomos pramogos. Lankytinos vietos. Kultūra ir tradicijos. Vyno šalis. Nacionalinė virtuvė. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(15 puslapių)
  2006-01-30
 • Bulgarija (3)

  Bulgarijos vizitinė kortelė. Geografinė padėtis. Istorinė praeitis. Politinė padėtis. Narystė tarptautinėse organizacijose. Partijos ir profsąjungos. Ginkluotosios pajėgos. Religija. Administracinis susiskirstymas. Demografinė padėtis. Socialinė padėtis. Bulgarų nacionalinis charakteris. Ekonominė padėtis. Pramonė. Bioprodukcinis ūkis. Transportas ir ryšiai. Bankai. Kalba. Ryšiai su Lietuva. Diplomatinis atstovavimas. Dvišalės sutartys ir susitarimai. Dvišaliai ekonominiai santykiai. Švietimas. Turizmas ir pramogos.
  Regioninė geografija, referatas(17 puslapių)
  2006-11-16
 • Bulgarija (4)

  PowerPoint pristatymas. Bulgarija. Bulgarija - auksinių paplūdimių kraštas. Geografinė padėtis. Poilsis. Klimatas. Istorija. Sofija - Balkanų širdis. Varna - festivalių miestas. Miestas-muziejus Nesebaras. Balčikas - miestas, kurį mėgo ir karalienė. Vardo istorija. Vėliava. Herbas. Politinė sistema. Administracinis suskirstymas. Ekonomika. Demografija.
  Regioninė geografija, pristatymas(35 skaidrės)
  2006-12-15
 • Bulgarija, Rumunija, Ukraina

  Įvadas. Valstybių istorijos. Bulgarijos istorija. Rumunijos istorija. Ukrainos istorija. Ekonominės ir geopolitinės situacijos apžvalga. Bulgarija. Geografinė padėtis. Politika. Ekonomika. Užsienio politika. Santykiai su Lietuva. Dvišalės sutartys ir susitarimai (Bulgarijos ir Lietuvos). Prekyba (Statistikos departamento duomenimis). Bulgarijos respublikos investicijos Lietuvoje. Pramonė. Ukraina. Geografinė padėtis. Politinės žinios. NATO. Ukraina viena koja jau NATO. Lietuvos respublikos vyriausybes ir Ukrainos vyriausybės susitarimas dėl bendradarbiavimo išsimokslinimo, mokslo ir kultūros srityje. Ukraina Lietuvai papildomai skyrė 600 leidimų pervežimams į trečiąsias šalis. Krymas. Rumunija. Geografinė padėtis. Politinė padėtis. Ekonomika. Faktai apie NATO. Susitarimas tarp Lietuvos respublikos vyriausybės ir Rumunijos vyriausybės dėl kultūrinio bendradarbiavimo. Rumunija: vilties šuolis Baltijos link. Kultūriniai aspektai. Bulgarijos kultūra. Rumunijos kultūra. Ukrainos kultūra. Įdomūs faktai. Įdomūs faktai apie Bulgariją. Įdomūs faktai apie Rumuniją. Įdomūs faktai apie Ukrainą. Priedai (nuotraukos).
  Regioninė geografija, kursinis darbas(53 puslapiai)
  2006-12-07
 • Bundesrepublik Deutschland

  Deutschlandkarte. Geografie. Bevölkerung. Politisches System. Wirtschaft. Verkehr. An-Titerrorpolitik in Deutschland. Alter und Neuer Terrorismus. Unterschiede zwischen Altem und Neuem Terrorismus. Ist die bisherige Sicherheit in Deutschland trügerisch?
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-10-20
 • Castles of England

  Darbas anglų kalba apie Anglijos pilis. introduction to castles. Castles of England. Dover. Warwick. Leeds. Medieval siege. Castles with ghosts.
  Regioninė geografija, referatas(8 puslapiai)
  2005-09-11
 • Centrinės Europos kultūros: Vengrija, Rumunija, Moldova

  Kelios pastabos apie Vengriją ir vengrus. Bendra apžvalga. Politika ir valdžia. Mokslas ir švietimas. Religija ir demografija. Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti? Požiūris į laiką. Kaip geriausia žmonėms bendrauti su pasauliu? Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Valgiai ir gėrimai. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Rumunija. Kelios pastabos apie Rumuniją ir rumunus. Bendra apžvalga. Pagrindinės kultūros kryptys. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Apranga. Valgiai ir gėrimai. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Dovanos. Šventės ir nedarbo dienos. Verslo etiketas. Moldova.
  Regioninė geografija, referatas(23 puslapiai)
  2007-03-28
 • Centrinės ir Pietų Afrikos ekonominis išsivystymas

  Centrinės ir Pietų Afrikos valstybės. Centrinės ir Pietų Afrikos valstybių ekonomikos apibūdinimai. Bioprodukcinis ūkis. Miškai. Žvejyba. Pramonė. Transportas. Turizmas. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(7 puslapiai)
  2005-09-14
 • Cyprus

  PowerPoint pristatymas anglų kalba. Kipras. Cyprus. Cyprus history. Today Cyprus. Cyprus for All Seasons. Culture.
  Regioninė geografija, pristatymas(7 skaidrės)
  2006-04-29
Puslapyje rodyti po