Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Architektūra ir dizainas

Architektūra ir dizainas (245 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Vilniaus senamiestis: semantinis gamtos elementų vaidmuo

  Architektūros straipsnio analizė — "Vilniaus senamiestis: semantinis gamtos elementų vaidmuo".
  Architektūra ir dizainas, namų darbas(2 puslapiai)
  2006-01-23
 • Vilniaus arkikatedra

  Arkikatedros architektūros bruožai. Pastato istorijos fragmentai. Arkikatedra – Lietuvos valdovų karūnavimo vieta. Arkikatedra – mauzoliejus, panteonas. Arkikatedros koplyčios. Šv. Kazimiero koplyčia ir mauzoliejus. Arkikatedros paminklinės lentos. Vilniaus arkikatedra ir pirmoji mokykla. Arkikatedros varpinė. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Architektūra ir dizainas, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-12
 • Vilniaus Universitetas. Architektūra

  Darbas apie Vilniaus universiteto architektūrą. Renesansas Lietuvoje. Universiteto kiemai. Vilniaus universiteto senieji rūmai. VU architektūrinis ansamblis ir jo struktūra. Observatorijos eksterjero sienų tapyba. "Kristijonas Donelaitis". Baltosios salės portalas. Bibliotekos administracinių patalpų sienų tapyba. Observatorijos interjero sienų tapyba. Donelaičio skaityklos sienų tapyba. "Devynios mūzos". Mozaika lietuvių mitologijos tema. Lelevėlio salės sienų tapyba. Knygyno "Littera" sienų tapyba. "Metų laikai".
  Architektūra ir dizainas, referatas(10 puslapių)
  2005-11-03
 • Ženklai ir piktogramos

  Ženklai ir piktogramos. Įvadas. Ženklų ir piktogramų klasifikacija. Eksterjero ir interjero ženklai ir piktogramos. Kelio ženklai. Priešgaisrinės saugos ženklai. Darbo sauga. Kitos paskirties piktogramos ir ženklai interjere ir eksterjere. Pakuotė. Siuntiniai. Drabužių priežiūros ženklai. Įspėjamieji ir informaciniai pakuočių ženklai. Reklama. Išvados.
  Architektūra ir dizainas, referatas(20 puslapių)
  2008-03-30
 • Архитектура Визахтии и стран Балканского полуосроба

  Darbas rusų kalba. Bizantijos ir Balkanų pusiasalio architektūra. Введение. Архитектура Византии. Архитектура Болгарии. Архитектура Сербии и Македонии. Архитектура Албании. Архитектура Руминии. Aрхитектура Армении и Грузии. Выводы.
  Architektūra ir dizainas, namų darbas(15 puslapių)
  2008-01-09
Puslapyje rodyti po