Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Baldų gamybos apimčių organizavimas įmonėje: baldų gamyba "Genio baldai"

Baldų gamybos apimčių organizavimas įmonėje: baldų gamyba "Genio baldai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Produktų gamybos organizavimo teoriniai pagrindai. Gamybos proceso samprata. Gamybos ciklas ir operacijų derinimas. Įmonės pajėgumas. Atsargos ir sandėlių ūkis. Kokybės kontrolė. Baldų gamybos technologija, kokybės reikalavimai ir organizavimas "Genio baldai" įmonėje. Kietųjų baldų gamybos apimčių planavimo rodikliai. Paklausos dydis. Gamybinis pajėgumas. Gamybos išlaidos. Užsakymų paieška. Gamybos technologinis kelias. Įmonės struktūra. Operacijų suskirstymas paklausos atžvilgiu. Gamybos produktai. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Įmonė įsteigta 1995 metais. Tuo metu tokio pobūdžio įmonių buvo nedaug ir dauguma tokios produkcijos buvo įvežama iš užsienio. Lietuvoje pagamintų produktų buvo mažai ir jų kokybė neviliojo pirkėjų, ji buvo prasta, produktai neturėjo patrauklios išvaizdos. Žmonės netikėjo lietuviškos produkcijos patvarumu, abejodami jos kokybe, dėl mažos patirties bei informacijos trūkumų. Žinoma, tokį išrankumą pirkėjų atžvilgiu sukūrė įvežama ir televizijos rodoma geros išvaizdos produkcija. Lietuvoje gaminamos, bent jau pradėtos gaminti produkcijos kokybė buvo prasta, dėl staklių netobulumo ir per didelės jų kainos. Tačiau su laiku, didėjant įmonės pajėgumui, apdirbimo įrangos kokybė didėjo taip pat. Pradėjusi savo veiklą, savo sudėtyje įmonė turėjo kelis darbuotojus ir vieno kambario patalpas, kurioje ir pradėjo savo gamybą bei jos produktų realizavimą. Gaminiai buvo daromi pagal pavienius užsakymus ir gaminama produkcija buvo tik kietųjų baldų srityje. Paklausa buvo gera, nes žmonės visada buvo ir yra linkę kurti, o tai skatina pirkimą. Jų produktai , tiksliau bruožas , yra aukšta kokybė, kuri pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Visa tai gamintojai išgaudavo naudodami geras medžiagas, bei kruopštų darbą su jomis. Kaina buvo aukšta, bet ji išreiškė produkcijos vertę, kas greičiausiai ir lėmė pirkėjų susidomėjimą bei paklausos didinimą. Tokie bruožai ir gaminių pasiteisinimas leido bei skatino įmonės plėtimąsį, kuris buvo spartus ir gana išsišakojantis. Tai parodo dabartinis darbuotojų skaičius bei pačios įmonės veiklos paįvairinimas: baldų gamyba bei prekyba jos medžiagomis.
Pradėjus didinti savo gamybinį pajėgumą, buvo pradėta naudoti iš užsienio atvežtą produkciją: plokštes, rankenėles, tvirtinimo elementus ir kita. Tai suteikė galimybę dar labiau padidinti kokybę. Produktai turėjo paklausą, todėl užsakymų buvo daug. Darbuotojai buvo pilnai apkrauti, todėl kilo jų kvalifikacija bei darbo spartumas. Patalpos buvo užpildomos reikiama įranga palaipsniui ir tobulinama reklaminė bei transportavimo sritys. Kol prekyba buvo apėmusi tik Kauno miesto ir regioninius, pavienius užsakymus, įmonė pilnai aprūpindavo klientus keliais automobiliais, tačiau reklamai išplitus ir užsakymų skaičiui padidėjus, jie buvo įpareigoti apsirūpinti save tokios talpos ir aprūpinimo transportu, kuris atitiktų paklausos dydį.
Tinkamai plėtojant bei vykdant įmonės vidinį valdymą, įmonė buvo pripažinta ir jos produkcija pradėjo keliauti ne tik į pavienių Lietuvos žmonių namus, bet pradėjo tiekti savąją produkciją ir įstaigoms, kurios konkurso budu atsirinkdavo savo tiekėjus. Konkursų laimėjimai bei produkcijos tiekimas į tokio pobūdžio objektus, stipriai paveikė įmonės tolimesnį vystymąsį, kuris kaip minėjau pasiekė tokį lygį, kuomet produkcija buvo išvežama į užsienį ir taip pat buvo pradėta prekiauti jos dalimis, kurios atvežamos iš užsienio ir yra aukštos kokybės. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPramonės ir gamybos kursinis darbas
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis49.91 KB
AutoriusMindaugas
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasdoc.dr. F. Klupšas
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasElektros ir valdymo inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Baldu gamybos apimciu organizavimas imoneje baldu gamyba Genio baldai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • doc.dr. F. Klupšas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą