Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Valdymo analizė: VĮ "Valstybinis žemėtvarkos institutas"

Valdymo analizė: VĮ "Valstybinis žemėtvarkos institutas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Literatūros teorinė analizė. Organizacijos apibūdinimas. Organizacijų valdymas. Organizacijos aplinkos. Vadybos funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas. Kontrolė. Organizacijų struktūros. Vadovavimo stiliai. VĮ "Valstybinio žemėtvarkos instituto" valdymo analizė. VĮ "Valstybinio žemėtvarkos instituto" charakteristika. Įmonės struktūra. Įmonės veikla ir tikslai. Įmonės vadovo vadovavimas. Įmonės valdymas. VĮ "Valstybinio žemėtvarkos instituto" SSGG analizė. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Šių dienų organizacijoje į darbuotojus žiūrima kaip į pagrindinį išteklių ir įmonės sėkmingos veiklos garantą. Todėl tinkamas įmonės valdymas, vadovavimas personalui, darbuotojų požiūris į darbą bei vadovavimą, personalo motyvavimas, įvertinimas, mokymas, komandos ir mikroklimato formavimas, pasitelkiant specialistus, tampa svarbia veiklos dalimi.
Vienas iš pagrindinių veikiančių elementų personaliniame vadovavime yra vadovavimo subjektai. Tai vadovai ir pavaldiniai, kurių santykiai pastaraisiais metais iš esmės pasikeitė. Šiandien vadovai ir pavaldiniai traktuojami kaip bendradarbiai - kvalifikuota darbo jėga, o nuo kvalifikacijos ir pasirengimo bendradarbiauti priklauso ne tik tikslo formavimas, bet ir jo įvykdymas. Taigi labai svarbus vadovo bruožas – radikalus požiūris į darbuotojus bei jų poreikius. Todėl dabar į žmogų žiūrima ne kaip į darbo jėgą, kuriai išlaidas reikia mažinti, o kaip į svarbiausią veiksnį organizacijoje, reikalaujantį nemažai investicijų.
Kadangi nuo vadovo naudojamo vadovavimo stiliaus dažniausiai priklauso organizacijos sėkmė, todėl nepaprastai svarbu, kad vadovas pasirinktų tinkamą organizacijai vadovavimo stilių. Netinkamas vadovavimo būdas organizacijose lemia didelę darbuotojų kaitą, nepasiekiami norimi rezultatai. Įmonėje vadovas turi rodyti savo pavaldiniams pavyzdį, nes asmeninis pavyzdys įkvepia tiesiogiai.
Kiekvienam iš mūsų, o ypatingai vadovui, vadybinis išsilavinimas tampa sėkmingos veiklos garantu. Todėl, kad turėdami ir vadybinį išsilavinimą, dirbant konkrečios veiklos sferoje, galėtume žymiai geriau realizuoti save. Nuo vadovų vadybinės veiklos efektyvumo iš dalies priklauso ar sėkmingai bus įgyvendinti tikslai.
Valdymo sistemoje yra valdymo funkcijos ir jos visos svarbios organizacijai. Šios funkcijos atskleidžia ir paaiškina valdymo esmę ir turinį įvairiais lygiais.
Kokybė organizacijoje nusakoma daugeliu būdų, tai ir ISO sistemų diegimas, darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, griežta tvarka, teisingi atlyginimai, laiku atlikti darbai, pinigų netaupymas prestižo klausimais, įspūdingų rezultatų skelbimas ir kt. Kliento akimis, paslauga turi būti atlikta laiku ir teisingai, taip, kaip jis tikėjosi, o buvę kontaktai su įmone – malonūs, kartais sudarantys įspūdį. Paslaugų kokybė ypač priklauso nuo darbuotojų ir jiems suteiktų sąlygų dirbti.


Darbo objektas – Valstybinė įmonė Valstybinis žemėtvarkos institutas.
Darbo tikslas – atlikti Valstybinės įmonės Valstybinio žemėtvarkos instituto organizacijos valdymo analizę.


Uždaviniai: 1. Pagrindinių sąvokų pateikimo analizė;
2. Teorinės medžiagos analizė;
3. Pateikti Valstybinės įmonės valstybinio žemėtvarkos instituto charakteristiką;
4. Pateikti organizacijos struktūrą;
5. Išanalizuoti Valstybinės įmonės valstybinio žemėtvarkos instituto valdymo organizavimą;
6. Atlikti Valstybinės įmonės Valstybinio žemėtvarkos instituto SSGG analizę;
7. Iš gautų rezultatų pateikti išvadas ir pasiūlymus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-12-15
DalykasViešojo administravimo referatas
KategorijaViešasis administravimas
TipasReferatai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis167.21 KB
Autoriuslink
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasL. Giedrimienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valdymo analize VI Valstybinis zemetvarkos institutas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 20 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • L. Giedrimienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą