Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Negyvenamųjų pastatų statybai išduotų leidimų skaičius Klaipėdos apskrityje

Negyvenamųjų pastatų statybai išduotų leidimų skaičius Klaipėdos apskrityje

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Įvadas. Negyvenamųjų pastatų statyba, pagal išduotų leidimų skaičių Klaipėdos apskrityje statistinio tyrimo teorinis pagrindimas. Negyvenamųjų pastatų statybai išduotų vienetų skaičius Klaipėdos apskrityje statistinio tyrimo eiga. Negyvenamųjų pastatų statybai išduotų leidimų skaičius Klaipėdos apskrityje statistinio tyrimo rezultatai. Išvados. Chronologinė lentelė. Darbas iliustruotas grafikais ir lentelėmis.

Ištrauka

Statistika–nagrinėja valstybės ribose esančius reiškinius, kaip pavyzdį galima paimti: masinius socialinius ekonominius , vietos ir laiko atžvilgiu. Pagrindinis tikslas – gauti įprasmintas išvadas iš nesuderintų duomenų.
Mes gavime užduotį išnagrinėti Klaipėdos apskrities ir jos savivaldybių negyvenamųjų pastatų išduotus leidimus satatybai.
Negyvenamieji namai-tai yra pastatai, kurie yra skirti komercijos arba viešosioms įstaigoms. Šis tyrimas yra ištisinis. Tiriamasis laikotarpis vieneri kalendoriniai metai, o visas tyrimas apima laikotarpį 1996-2006 m. .
Tyrimo tikslas – įvertinti negyvenamųjų pastatų statybą Klaipėdos apskrityje bei jos savivaldybėse pagal kiekybinius ir kokybinius rodiklius.
Statistinio tyrimo objektas – tai objektai egzistuojantys tam tikrame laike ir erdvėje, turintys bendrų požymių ir besiskiriančių jų reikšmėmis, grupė. Kursiniame darbe nagrinėjamas tyrimo objektas yra negyvenamųjų pastatų statyba, kurios vieta yra apibrėžta – Klaipėdos apskritis, o analizuojamas statistinis vienetas, kuris yra visumos elementas, jis jau yra nedalomas- mūsų atveju bus negyvenamųjų pastatų statybos išduotų leidimų skaičius.
Duomenys tyrimui paimti iš Lietuvos statistikos departamento internetinės svetainės www.std.lt. Kadangi duomenis jau turime belieka atlikti tik statistinės medžiagos analizę ir analizės rezultatų įvertinimą bei padaryti išvadas. Apdorojimui duomenų naudojomės kompiuterinėmis programomis "EXCEL" ir "STATISTICA, kurios skirtos duomenų statistiniai analizei, grafikų ir diagramų braižymui, informacijos valdymui, kai kurių analitinių rodiklių skaičiavimui.
Mūsų iškeltas tyrimo tikslas yra panaudoti statistinės analizės metodus tyrimui ir įvertinimui negyvenamųjų pastatų statybą Klaipėdos apskrityje ir jos savivaldybėse 1996-2006 metais. Mes sau išsikėlėme uždavinius:
1. Atlikti surinktų duomenų rūšiavimą, grupavimą; apskaičiuoti apibendrinančius rodiklius; sudaryti statistines lenteles bei grafikus
2. Atlikti dalykinę tiriamojo objekto būklės analizę;
3. Įvertinit analizės rezultatus; pateikti išvadas, prognozę ateičiai ir rekomendacijas.
Savo darbe mes atlikome ir manifestinę konvento analizę: ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis932.68 KB
AutoriusOvidijus
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasDoc. S. Vaitkevičius
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Negyvenamuju pastatu statybai isduotu leidimu skaicius Klaipedos apskrityje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 34 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Doc. S. Vaitkevičius
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą