Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Paieškos sistemos (4)

Paieškos sistemos (4)

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Tarptautinių paieškos sistemų aptarimas. Nacionalinių paieškos sistemų aptarimas. Pagerinta paieška. On–line, off–line paieška. Tarptautinė paieškos sistema "askees". Tarptautinė paieškos sistema "search engines". Darbo temos trumpas pagrindimas, aktualumas. Tikslai ir uždaviniai. Analitinė dalis. Kaip ir kokiais būdais buvo atliktos konkrečios paieškos. Vertybinių popierių birža: istorija, prasmė, naujovės, metodai. Vertybinių popierių samprata. Vertybinių popierių rūšys. Vertybinių popierių biržos atsiradimo istorija. Vertybinių popierių birža. Pagrindiniai vertybinių popierių komisijos uždaviniai. Lietuvos centrinis vertybinių popierių depozitoriumas. Vilniaus vertybinių popierių birža. Finansinio maklerio įmonė. Lietuvos Nacionalinės vertybinių popierių biržos valdymas. Finansinio tarpininkavimo institucijos pasaulyje ir Lietuvoje. Internetinių paieškų sistemų galimybių detalus nagrinėjimas. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

Šiame darbe bus aptarti pagrindiniai paieškos sistemų privalumai ir trūkumai. Bus atliktas paieškos sistemų "searchengines" ir "askjeeves" galimybių detalus nagrinėjimas. Analitinėje dalyje aptarsiu vertybinių popierių biržas, pamėginsiu, remiantis keliais apibrėžimais, suformuluoti bendrą sąvoką, aptarti biržų rūšis, pasireiškimą bei privalumus ir trūkumus.. Taip pat šioje dalyje aprašysiu kaip ir kokiais būdais buvo atliktos konkrečios paieškos pasirinkta darbo tema.


Šiandien paieškos sistemos yra labai svarbios Internet vartotojams. Čia galima rasti ne tik tekstinę, bet ir vaizdinę bei garsinę informaciją, taip pat teikiamos elektroninio pašto paslaugos, elektroninės parduotuvės.
Reikiamą mums informaciją Internete galime rasti paieškos sistemų pagalba. Taigi paieškos sistemos gali būti tarptautinės ir nacionalinės.
Tarptautinė paieška
Naudodamiesi tarptautinėmis paieškos sistemomis galima greitai surasti reikiamą informaciją bet kuriuose užsienio valstybių puslapiuose. Taip pat tarptautinėse paieškos sistemose mes turime galimybę pasirinkti kalbą, kuria norime ieškoti reikiamos informacijos.
Nacionalinė paieška
Nacionalinės paieškos sistemos privalumas tas, kad vartotojas nemokantis užsienio jokios užsienio kalbos taip pat turi galimybę greitai rasti reikiamą informaciją Internete.
Vykdant paiešką lietuviškoje paieškos sistemoje turi būti vartojama taisyklinga lietuvių kalba. Svarbiausias dalykas yra tas, kad lietuviškoje paieškoje būtų galima naudoti lietuviškas raides
Pagrindinis reikalavimas, kurį turi atitikti lietuviškos paieškos sistemos – kad paiešką būtų galima atlikti naudojant specifinius lietuviškus rašmenis - ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ir ž. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai12
Dydis120.57 KB
Autoriusdange
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKauno humanitarinis fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Paieskos sistemos (4) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą