Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Komercinė teisė>Komercinės sutarties pagal Lietuvos Respublikos (LR) Civilinio Kodekso (CK) normų reikalavimus parengimas ir sutarties teisinė analizė

Komercinės sutarties pagal Lietuvos Respublikos (LR) Civilinio Kodekso (CK) normų reikalavimus parengimas ir sutarties teisinė analizė

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Darbo planas. Įvadas. Dėstomoji dalis. Sutarties forma. Sutarties rūšys. Pirkimo-pardavimo sutarties turinys ir esminės sąlygos. Sutarties kaina. Sutarties šalys. Sandorių subjektai ir įgaliotiniai. Apmokėjimo tvarka, vieta ir terminas. Prekių tiekimas ir garantijos. Force majeure. Sutarties galiojimas. Baigiamosios nuostatos. Pirkimo-pardavimo sutarties sąlygų teisinė analizė. Išvados. Dokumentai. Sutartis (pirkimo-pardavimo). Juridiniai sutarties šalių adresai ir rekvizitai. Priedai (1).

Ištrauka

Sudaryti įvairias sutartis- tai natūralus kasdienio gyvenimo reiškinys. Sutartis yra visos visuomenės ir valstybės egzistavimo ir funkcionavimo sąlyga. Pirmiausiai sutartis yra teisinė civilinės apyvartos išraiška ir forma. Be jos negalima įsivaizduoti rinkos egzistavimo galimybių, nes nebūtų įmanomi prekių ir paslaugų mainai, tarp valstybių, tarp fizinių ir juridinių asmenų.
Pirkimo-pardavimo sutartis yra viena iš svarbiausių komercinės veiklos sutarčių, sutartimi pardavėjas įsipareigoja perduoti turtą pirkėjui nuosavybėn, o pirkėjas įsipareigoja priimti turtą ir sumokėti už jį nustatyta pinigų suma.
. Kontrolinio darbo tikslas išnagrinėti ir išanalizuoti vieną iš galimų sutarčių variantą.
Pirkimo-pardavimo sutarčių formą, sampratą, sudarymą, vykdymą reglamentuoja Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas.
Analizuojant pasirinktą pirkimo-pardavimo sutartį tikslas yra nustatyti ar visos sutarties sąlygos atitinka Civilinio kodekso reikalavimams, ar buvo laikomasi esminio sutarties, kaip susitarymo, požymio, kai šalių kietinimas yra sukurti tarpusavio teises ir pareigas.
Darbas rašomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso teisės normų reikalavimais taikytais sutarties sudarymui. Teisės dalyko vadovėliai padėjo geriau suprasti Civilinio kodekso bendruosius nuostatus ir teiginius, jų ypatybes bei prasmę.
Pirkimo-pardavimo sutartis yra viena iš svarbiausių komercinės veiklos sutarčių. Darbui atlikti pasirinkau valstybės įmonės pirkimo – pardavimo sutartį sudarytą su UAB "Vairas" ir UAB "Audėjas" dėl automobilio "Audi A6" pirkimo. Valstybės įmonės sutartį įsigyjant automobilį pasirinkau todėl, kad prieš vykdydama bet kokius pirkimus, valstybės įmonė privalo laikytis Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo (2002-12-03 Nr.IX-217), viešai paskelbdama apie pageidaujamą įsigyti prekę ar paslaugą. Todėl, atliekant kontrolinį darbą, galiu plačiau apžvelgti komercinės sutarties sudarymo aplinkybes, pradedant skelbimu apie numatomą įsigyti prekę ir baigiant sutarties sudarymu bei teisine sutarties analize.
UAB "Audėjas nori įsigyti naują automobilį palankiom sąlygom. Kaina automobilio, kuri parduoda UAB "Vairas‘, patenkina UAB "Audėjas‘ norus.
UAB "Vairas"-pardavėjas, UAB "Audėjas‘-pirkėjas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-18
DalykasKomercinės teisės referatas
KategorijaTeisė >  Komercinė teisė
TipasReferatai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis45.33 KB
Autoriusmikulka
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasAušrelė Masandukaitė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Komercines sutarties pagal Lietuvos Respublikos (LR) Civilinio Kodekso (CK) normu reikalavimus parengimas ir sutarties teisine analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Aušrelė Masandukaitė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą