Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Organizacinė psichologija>Komandinio darbo ypatumai pokyčių sąlygomis

Komandinio darbo ypatumai pokyčių sąlygomis

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Anotacija. Įvadas. Komandinio darbo ypatumai pokyčių sąlygomis. Komandinis darbas. Komandinio darbo esmė. Komandų ir grupių skirtumai. Pokyčiai. Komandinio darbo ypatumai pokyčių sąlygomis. Klausimų reikalingumo instrumentarijuje pagrindimas. Tyrimas. Anketinė apklausa. Rezultatų pateikimas bei interpretacija. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Šiuolaikinėje civilizacijoje yra neišvengiami pokyčiai tiek išorinėje, tiek vidinėje aplinkoje. Organizacija, siekdama išgyventi besikeičiančioje aplinkoje, turi pati keistis. Tačiau ne kiekviena organizacija ir ne kiekvienas jos narys pakankamai suvokia kas apskritai yra pokytis, kada, kuriuo metu reikia priimti ar inicijuoti pokyčius, kaip pokyčiai įtakoja bendrą organizacijos veiklą ir apskritai kaip reikia valdyti pokyčius. Dažniausiai pasitaikanti reakcija į pokyčius yra pasipriešinimas jiems, nes nėra suvokiama kaip reaguoti į pokyčius. (Lodienė, 2005, 99 p.).
Komandinio darbo rezultatai žymiai lenkia atskirai dirbančių individų arba didelių organizacijų grupių darbo rezultatus. Akivaizdūs komandinio darbo privalumai: kokybiškesni ir našesni veiklos rezultatai, mažesnės darbo sąnaudos, daugiau galimybių atsiskleisti individo gabumams, lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie pokyčių ir daug kitų.
Lietuvos įmonėse komandinis darbas dar nėra plačiai paplitęs. Pastaruoju metu jis taikomas: a) stambiose įmonėse, kuriose dirba kvalifikuoti vadybos specialistai; b) bendrose su užsieniu įmonėse, kurių vadovai šią praktiką atsinešė iš motininių užsienio įmonių; c) reklamos agentūrose, kuriose nuolat generuojamoms idėjoms ir sprendimų paieškai komandos yra gyvybiškai svarbios. Prieiga per internetą: www.lms.lt/mks/sekcijos/vadyba/vijeikis_vijeikiene.doc
Kūrybiškumas, naujoviškas mąstymas bei komandinis darbas yra vienas iš svarbiausių sėkmingo pokyčių valdymo galimybių, užtikrinančių organizacijos ekonominį stabilumą, konkurencingumą bei darbuotojų lojalumą organizacijai.
Ši tema buvo mažai nagrinėta įvairių autorių, todėl buvo įdomu įsiaiškinti kaip pokyčiai veikia komandas, kaip jos palengvina pokyčių įgyvendinimą. Buvo siekiama pažvelgti į organizaciją kaip iš komandų sudarytą gyvą organizmą.
Šio darbo objektas – komandinio darbo ypatumai pokyčių sąlygomis.
Šio tyrimo tikslas – atskleisti komandinio darbo ypatumus pokyčių sąlygomis.
Uždaviniai:
1. Atskleisti komandinio darbo ir pokyčių sąvokas, ypatumus bei komandinio darbo ryšį su pokyčiais;
2. Pagrįsti instrumentarijaus klausimų reikalingumą;
3. Pateikti tyrimo rezultatų analizę ir interpretacijas.
Tyrimo metodai:
1. Mokslinės literatūros analizė;
2. Anketinė apklausa. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasOrganizacinės psichologijos kursinis darbas
KategorijaPsichologija >  Organizacinė psichologija
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis80.41 KB
AutoriusJustas
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Komandinio darbo ypatumai pokyciu salygomis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą