Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Transportas ir logistika>Laivininkystė>Praktikos ataskaita: konteinerių transportavimas UAB "Volfra — Klaipėda"

Praktikos ataskaita: konteinerių transportavimas UAB "Volfra — Klaipėda"

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas. UAB "Volfra – Klaipėda" veiklos aprašymas. UAB "Volfra – Klaipėda" uosto agento darbo specifika. UAB "Volfra – Klaipėda" uosto agento pareigos. Keleivinio laivo agentavimas. Pranešimai prieš laivui atplaukiant. Laivo atplaukimo registravimas. Laivo išplaukimo registravimas. UAB "Volfra – Klaipėda" fiderinės linijos agento pareigos. Konteinerinės fiderinės linijos agentavimas. Išvados.

Ištrauka

Agentavimas tai viena iš svarbiausių grandžių jūriniame versle. Ypač didelę svarbą agentavimas turi tuose uostuose, kur nėra gerai sureguliuota teisinė ir organizacinė kultūra, deja bet mūsų uostas taip pat yra tame sąraše. Agentavimo įmonės yra tarpininkas tarp laivo (laivo kapitonas, laivo savininkas) ir uosto (su valstybės įstatymais). Agentas turi glaudžiai bendradarbiauti su visomis uosto valdymo struktūromis bei gerai išmanyti valstybės įstatymus.
Šios praktikos tikslas - susipažinti su uosto įmonių darbo ypatumais ir įsisavinti bei išanalizuoti juose naudojamas technologijas.
Šiam tikslui pasiekti išsikelti uždaviniai:
Susipažinti su įmonės UAB "Volfra - Klaipėda" veikla
Uždaviniai: apibrėžti kas tai yra agentavimas, pateikti detaliai viena iš agentavimo procedūrų, taip pat pateikti nuostatas, reikalavimus bei sąlygas norint užsiimti agentavimo paslaugų teikimu.

UAB "Volfra - Klaipėda"- ekspedijavimo ir agentavimo bendrovė, įkurta 1994 m. Tai jauna ir dinamiška bendrovė, kurios vadovybė ir personalas yra patyręs transportavimo ir ekspedijavimo klausimais. Šiuo metu mes atstovaujame dvi stambias jūrinio pervežimo europietiškas konteinerines linijas – ESF Euroservice (Belgijos), WEC Lines ir Holland Maas (Olandijos) linijas.
UAB "Volfra - Klaipėda"- siūlo visas paslaugas, nuo atvykstančių krovinių priėmimo koordinavimo iki krovinių pristatymo į paskirties vietą, taip pat ir laivų agentavimu. Šiuo metu bendrovė specializuojasi konteinerių transportavime jūriniais keliais ir turi komercinių (dalykinių) įgūdžių, kurie leidžia pasiūlyti tinkamus variantus tuomet, kai konteineriai kraunami ir transportuojami jūros bei sausumos transportu.
Bendrovė turi visapusiškos patirties krovinių ekspedijavimo Klaipėdos jūrų uoste, o savo klientams siūlome šias paslaugas:
Konteinerizuotų krovinių aptarnavimas Klaipėdos uoste.
Krovinių deklaravimas, išmuitinimas ir transportavimo dokumentų tvarkymas.
Krovinių draudimas.
Autotransportavimas Lietuvoje ir už jos ribų.
Laivų agentavimas.
Bendrovės biuras įrengtas sekant paskutinėmis techninėmis naujovėmis, kas suteikia galimybę operatyviai ir kokybiškai perduoti ir priimti informaciją bet kuriuo paros metu.
Kompanijos tikslas - patenkinti kliento poreikius transportuojant krovinį, kurie gali būti apibrėžti trimis pagrindiniais faktoriais: kokybė, kaina ir pristatymo laikas.
Šiuolaikiniai siuntėjai vis labiau ir labiau pabrėžia savalaikės ir tikslios informacijos perdavimo svarbą. Jie nori gauti visą informaciją apie siunčiamą krovinį, transporto priemonę bet kuriuo paros laiku ne tik žodžiu, bet ir elektroninėmis priemonėmis.
Įmonė yra ESF Euroservises B.V., Holland Maas, Holland Mass Container Shipping, WEC Lines linijų agentas ir turi patikimus (patvirtintus sutartimis) ryšius su lyderiaujančiomis pasaulio kompanijomis, tai užtikrina pilną transportinį-ekspedicinį krovinių aptarnavimą Baltijos, NVS, Europos ir Azijos bei kitų šalių teritorijose. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasLaivininkystės praktikos ataskaita
KategorijaTransportas ir logistika >  Laivininkystė
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis18.72 KB
AutoriusAndžela
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaLietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita konteineriu transportavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 10 puslapių 
  • Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla / 2 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą