Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Komercinė teisė>Verslo įmonių steigimas Vokietijoje

Verslo įmonių steigimas Vokietijoje

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Verslo teisinės formos. Individuali įmonė. Civilinės teisės bendrovė. Atviroji prekybos bendrovė. Komanditinė bendrija. Ribotos atsakomybės bendrovė. Ribotos atsakomybės bendrovė ir komanditinė bendrovė, mišri forma. Akcinė bendrovė. Tylioji bendrovė. Partnerystė. Įmonių filialai ir skyriai. Bendrosios įmonės steigimo nuostatos. Mokesčiai, finansinių atsiskaitymų reguliavimas. Išvados.

Ištrauka

Vokietija – viena stambiausių Europos valstybių, valdo apie 10 procentų pasaulio rinkos (pagal šį rodiklį ji yra antroje vietoje po JAV). Dabartinė Vokietijos ekonomika apibūdinama kaip socialinė rinkos ekonomika, kuriai būdingas aukštas darbo užmokestis ir socialinės garantijos.
Vokietija yra išvystytos socialinės rinkos ekonomikos šalis. Ši ekonominė santvarka remiasi privačios iniciatyvos laisvės ir privačios nuosavybės principais. Rinkos veikimo prielaida yra konkurencija. Valstybė, vykdydama tvarkos palaikymo funkciją, nustato tik pagrindines sąlygas.
Vokietijoje yra verslo laisvė. Pagal verslo nuostatų 1 § 1 pastraipą verslo plėtra yra leidžiama kiekvienam, jei tik nėra įstatymo numatytų išimčių ar apribojimų. Tai iš principo nepriklauso nuo asmens amžiaus, kilmės ar išsilavinimo, tačiau reikia savo verslą užregistruoti vietinės savivaldybės verslo skyriuje. Tam tikroms verslo šakoms reikalingas valstybinis leidimas su kompetencijos įrodymu arba be jo. Taip pat iš anksto reikia atkreipti dėmesį į teisinius užsienio piliečių gyvenimo Vokietijoje klausimus.
Šiame darbe analizuosiu Vokietijos verslo teisines formas, jų trūkumus ir privalumus, mokesčių struktūrą.
Įmonės Vokietijoje steigiamos parengiant ir pasirašant Steigimo sutartį, kurioje fiksuojamos steigėjų teisės ir įsipareigojimai. Steigdami ribotos atsakomybės ir akcines bendroves steigėjai turi parengti šių bendrovių įstatus, kuriuos priima visuotinis akcininkų (pajininkų) susirinkimas ir tvirtina notaras. Iki bendrovės registracijos turi būti suformuotas įstatinis kapitalas, tačiau juo pasinaudoti gali tik įregistruota bendrovė.
Įmonių rejestre turi registruotis visos ribotos atsakomybės bendrovės ir akcinės bendrovės. Be to, priklausomai nuo įmonės apyvartos, darbuotojų skaičiaus bei įmonės kapitalo, jame taip pat privalo būti įregistruojamos personalinės įmonės, atvirosios prekybos bendrovės bei komanditinės bendrovės. Registruotis nereikia laisvų profesijų atstovams, smulkiesiems amatininkams.
Registruojami šie duomenys apie įmonę: įmonės pavadinimas, įmonės savininko ar asmeniškai atsakingo bendrovės dalininko vardas ir pavardė; įmonės buveinė; įmonės veiklos sritis; įmonės kapitalas; įmonei atstovauti įgalioti asmenys; duomenys apie prokūros suteikimą; dokumentai, kuriais pagrįsti teisiniai bendrasavininkių tarpusavio santykiai (įstatai, steigimo sutartys ir pan.). ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-05
DalykasKomercinės teisės referatas
KategorijaTeisė >  Komercinė teisė
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis20.53 KB
Autoriusicetea
Viso autoriaus darbų9 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaSocialinių mokslų kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo imoniu steigimas Vokietijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Socialinių mokslų kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą