Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Komercinė teisė>Verslo apsauga Lietuvoje

Verslo apsauga Lietuvoje

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Verslo aplinkos apsaugos vadyba. VĮ "Registrų centras". Įmonių bankroto valdymo departamentas prie ūkio ministerijos. Bankroto procesas. Centrinė hipotekos įstaiga. UAB "Ekskomisarų biuras". UAB "Kredolinė". UAB "Gelvoros saugos konsultacijos". Infobankas. Išvados.

Ištrauka

Sparčiai plėtojantis Lietuvos ūkiui, vis svarbesne tampa verslo saugumo problema. Šiandien verslą slegia sutrikę atsiskaitymai tarp ūkio subjektų, vengimas ar objektyvus negalėjimas padengti skolų, įvairūs kriminaliniai ir kiti neteisėti veiksmai.
Valstybės institucijų ir privačių įmonių teikiamos paslaugos gali padėti Jums surinkti informaciją apie verslo partnerius, sumažinti verslo riziką bei išvengti nuostolių. Lietuvos verslo įmonėms svarbu įvertinti integracijos į ES poveikį tam, kad jos galėtų sparčiau prisitaikyti prie naujų dėl integracijos pakitusių aplinkosaugos sąlygų. Ekonominės sistemos keitimosi procesai įtakos turi ir aplinkosaugos pokyčiams. Lietuvos ūkio perėjimas į laisvosios rinkos ekonominę sistemą siejamas su aplinkos kokybės stabilizavimui. Lietuvos verslo įmonėms svarbu įvertinti integracijos į ES poveikį tam, kad jos galėtų sparčiau prisitaikyti prie naujų dėl integracijos pakitusių aplinkosaugos sąlygų.
Aplinkos apsaugos srityje pagrindinė suinteresuota šalis yra visuomenė. Visuomenės interesai ginami išleidžiant atitinkamus įstatymus ir kitus teisės aktus, kuriuose nustatomi privalomi aplinkos apsaugos reikalavimai. Už tokių reikalavimų nesilaikymą numatytos ekonominės sankcijos skatina įmonių vadovus mažinti aplinkos taršą. Tačiau balansavimas ties privalomų reikalavimų vykdymo ar pažeidimo riba nėra geriausia išeitis, todėl įmonės, rimtai vertinančios savo perspektyvas, linkusios apsidrausti nuo galimų netikėtumų.
Verslo įmonėje turi būti sukurta ir įdiegta struktūra, kuri pajėgtų veiksmingai valdyti aplinkos apsaugos priemones. Tam turi būti skiriama pakankamai žmonių, techninių ir finansinių išteklių. Vadovybės paskirtas atsakingas asmuo privalo užtikrinti sistemos veikimą ir nuolat informuoti vadovybę apie sistemą.
VĮ "Registrų centras" interneto tinklalapyje yra įdiegtas Juridinių asmenų registras. Užsiregistravusiam, sumokėjusiam abonentinį mokestį už ketvirtį (už vieno vartotojo prisijungimą) ir paieškos programoje užpildžiusiam bent vieną užklausos laukelį (pvz., įmonės kodas) vartotojui pateikiama išsami informacija apie ūkio subjektą: pavadinimas, adresas, kodas, teisinė forma, teisinis statusas, steigėjai, veiklos rūšys ir t.t. Juridinių asmenų registre galima patikrinti, ar potencialus verslo partneris yra registruotas, surasti duomenis apie įmonės likvidavimą arba išregistravimą, persikėlimą, persiregistravimą ir kt. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-12-31
DalykasKomercinės teisės referatas
KategorijaTeisė >  Komercinė teisė
TipasReferatai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai1
Dydis17.95 KB
Autoriusaurimas
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. Aleksandravičienė
Švietimo institucijaŠilutės žemės ūkio mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo apsauga Lietuvoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 9 puslapiai 
  • Šilutės žemės ūkio mokykla / 2 Klasė/kursas
  • A. Aleksandravičienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą