Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Ūkio statistikos ir ekonometrijos kursinis projektas

Ūkio statistikos ir ekonometrijos kursinis projektas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Pateikti statistiniai duomenys. 1punktas: bendra namų ūkių charakteristika-aprašomoji statistika. 2 punktas: įvertinti vieno namų ūkio nario vidutinį pajamų pasiskirstymą. 3 punktas: patikrinti ar skiriasi vieno šeimos išlaidos kaime ir mieste. 4 punktas: patikrinti, ar namų ūkių pajamos didėja. 6 punktas: išanalizuoti namų ūkių nelygybę. Gini koeficientas ir Lorenco kreivė. 7 punktas: išlaidų priklausomybės nuo įvairių faktorių tyrimas. 8 punktas: ištirti ar vieno namų ūkio nario vidutinės pajamos tiesiškai nusako namų ūkio vieno nario išlaidas. 9 punktas: įvertinti pajamų, išlaidų, namų ūkio dydžių koreliaciją ir reikšmingumą. Išvados.

Ištrauka

Visos šalies ekonomiką atspindi šalies ūkis. Jis yra įtakojamas valstybės politinės, socialinės, ekonominės, tarptautinės situacijų, kaip ir kitų. Šio kursinio projekto tikslas yra ištirti ne šalies ūkio situaciją, bet šalies gyventojų namų ūkių situaciją. Tai yra ne mažiau svarbu už visos šalies ūkį, nes tai yra tam tikras jo rodiklis. Nuo gyventojų disponuojamų pajamų bei išlaidų priklauso visos šalies ekonomika. Mat ekonomika vystosi tarsi tam tikru ratu: žmonės dirba, kad gautų pinigų nusipirkti tam tikrai prekei ar paslaugai, kurią sukuria dirbdami kiti žmonės. Šie taip pat dirba su tuo pačiu tikslu: dirbti, kad gauti pinigų kažką pirkti. Reiškias, kiekvienas namų ūkis yra svarbus, nes jis geriausiai atspindi kiek šalies ekonomikoje yra perkama darbo (kiek namų ūkis disponuoja pajamų) ir kiek tame pačiame namų ūkyje yra perkama prekių ar paslaugų (kokios yra namų ūkio disponuojamos pajamos).
Šiame darbe bus tiriama ir lyginama namų ūkio priklausomybė nuo įvairių veiksnių. Pamatysime kaip ir kiek skiriasi namų ūkiai kaime ar mieste ir kaip jie priklauso nuo paties namų ūkio dydžio, vaikų skaičiaus šeimoje ar šeimos socialinės padėtie. Taip pat bus tiriama namų ūkių nelygybė, kaip pasiskirsto pajamos ar išlaidos vienam nariui namų ūkyje ir kaip jos nusako šalies ekonominę politiką. Tam bus naudojama pateiktų statistinių duomenų analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-12
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis107.22 KB
Autoriusrima
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ukio statistikos ir ekonometrijos kursinis projektas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 26 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą