Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programos>MS Access: administraciniai teisės pažeidimai

MS Access: administraciniai teisės pažeidimai

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Access. Kas yra kompiuterinė duomenų bazė. Access duomenų bazės objektai. Lentelės ir jų ryšiai. Lentelių laukų tipai. Lentelių ryšiai ir jų tipai. DB projektavimo patarimai. Formų parametrai. Ataskaitos. Užduočių aprašymas. Išvada.

Ištrauka

Šio darbo tema yra "ADMINISTRACINĖS TEISĖS PAŽEIDIMAI".Šio darbo tikslas išmokti dirbti su ACCESS programa.Šiame darbe rasite visą pagrindinę informaciją apie ACCESS programa, kompiuterinę duomenų bazę, access duomenų bazės objektus, lenteles ir ryšius tarp jų,lentelių laukų tipus, lentelių ryšius ir jų tipus, taip pat rasite DB projektavimo patarimus, formų parametrus ir ataskaitas.
Access programa yra labai patogi sudaryti lenteles, formas, užklausas, ataskaitas. Tai labai paranki programa dirbti visose srityse kur reikia sudaryti lenteles su visokiais duomenimis, pvz; ji labai gerai padeda policijoje, kadangi su šia programa galima suskirstyti ir atrūšiuoti įvairiausius nusikaltimus, ar pažeidėjus, taip pat visus padarytus nusikaltimus, apie kuriuos pamatysite šiame darbe kaip ir kokiomis formomis jie yra suskirstyti.
Čia taip pat rasite ir galėsite susipažinti su šio darbo užduotimis, nuoseklią darbo eiga ir galutines tų padarytų užduočių lenteles.
Šio darbo tikslas pateikti administracinės teisės pažeidimų straipsnius, pažeidėjus, padarytus pažeidimus.Visa tai pateikti lentelėse, formose, sudaryti užklausas.Pabaigoje pateikti visų šių lentelėse įvestų duomenų galutinę ataskaitą.
Microsoft Access - dar viena programa, įeinanti į paketą Microsoft Office. Ji yra skirta mažos bei vidutinės galios duomenų bazėms (DB) kurti ir vaidyti, todėl paplitusi tarp paprastų vartotojų. Microsoft Access populiarumą lėmė dar ir tai, kad šios sistemos duomenų bazės vienu metu gali būti pasiekiamos keletui vartotojų. Duomenų valdymas yra patogus ir lengvai išmokstamas. Daugelį veiksmų padeda atlikti specialiai tam sukurtos programėlės — vedliai kurie sudėtingą procesą išskaido į keletą nesunkiai suprantamų žingsnelių. Access duomenų paieškos mechanizmas yra pažangus ir greitas, internete yra nemažai puslapių, kurie naudoja būtent šia programa sukurtas duomenų bazes. Nors jos yra ne tokios greitos ir patvarios, kaip Oracle, ar SQL Server valdomos duomenų bazės, tačiau gerokai pigesnės. Kalbant apie kainą, Access yra neabejotinai brangesnis už nemokamas atviro kodo duomenų bazių sistemas, tokias kaip MySQL (ji labiausiai paplitusi Unhc tipo operacinėse sistemose) arba PostgreSQL, tačiau vartotojo patogumo atžvilgiu Access yra viena iš geriausių DB programų Windows aplinkoje. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-15
DalykasProgramų namų darbas
KategorijaInformatika >  Programos
TipasNamų darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis323.8 KB
AutoriusAurelija
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word administraciniai teises pazeidimai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą