Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Naudotos plastikinės taros perdirbimo gamyklos statyba

Naudotos plastikinės taros perdirbimo gamyklos statyba

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Projekto identifikacijos lapas. Projekto pavadinimas. Pareiškėjo pavadinimas. Tikslinis regionas ir programa. Projekto partneriai. Projekto finansavimo šaltiniai. Duomenys apie pareiškėją. Pagrindinė informacija. Pareiškėjo identitetas. Buveinės adresas. Pareiškėjo įmonės vadovas. Pareiškėjo teisinis statusas ir savininkai. Teisinis statusas. Savininkai. Veiklos aprašymas. Dabartinė situacija. Pareiškėjo ankstesnė veikla. Strategija bei plėtros tikslai. Projekto aprašymas. Trumpas projekto aprašymas. Projekto tikslai. Projekto pagrindimas. Detalus projekto veiklų, dalyvių atsakomybės ir projekto valdymo aprašymas. Projekto veiklų įgyvendinimo planas. Projekto rezultatai, poveikis ir tęstinumas. Projekto rezultatai. Projekto poveikis. Pareiškėjo ir projekto partnerių gebėjimai ir žinios. Pareiškėjo ir projekto partnerių profesinė kompetencija ir patirtis. Projektų valdymo patirtis. Techninė bazė, kuria galės naudotis projekto darbuotojai. Projekto darbuotojų patirtis ir kompetencija. Projekto biudžetas ir finansavimo šaltiniai.

Ištrauka

UAB " Project corp " yra pelno siekianti organizacija. Šios įmonės veiklos sritis – statybos ir remonto paslaugos. Įmonė yra viena iš didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje. Įmonė stato individualius namus ir stambius gamybinius bei administracinius statinius. Taip pat ji atlieka objektų remonto, interjero apdailos darbus. 2004 m. UAB "Project corp" apyvarta siekė iki 33,5 mln. litų (9,71 mln. eurų), uždirbo 1,2 mln. litų (0,35 mln. eurų) grynojo pelno. Įmonė atestuota pagal ISO 14001 aplinkosaugos ir ISO 9001 kokybės vadybos sistemas.
Šios įmonės produkcijos užimama rinkos dalis (Klaipėdos mieste ir jos apylinkėse) – 56 %, Lietuvoje įmonės užimama rinkos dalis yra – 36%.
Pagrindiniai įmonės konkurentai, kurie teikia tokias pačias statybos ir remonto paslaugas būtų: UAB "Dolena", UAB "Konvesta", UAB "Ainesta", UAB "Erama", UAB "Amafora", "Statilitas"; tačiau vienas iš didžiausių įmonės konkurentų yra "Constructus", kurios 2004 m. apyvarta siekė 61,3 mln. litų ( 17,7 mln. eurų).
Įmonėje dirba daugiau kaip 50 darbuotojų (specialistų), iš jų: įmonės direktorius, technikos direktorius, vyriausioji finansininkė, daugiausia jų projektų ir statybos vadovai, sąmatininkas, inžinieriai ir kiti statybos specialistai.
Įmonės darbuotojams keliami reikalavimai:
Įmonės direktoriui, technikos direktoriui, vyriausiajai finansininkei, statybos vadovams, sąmatininkui – aukštasis universitetinis (reikiamos specialybės) išsilavinimas, nemažiau kaip 3 metų panašaus pobūdžio darbo patirtis, atsakingumas, sąžiningumas, analitinis mąstymas, atliekamo darbo išmanymas ir kt. reikalavimai.
Kitiems statybos specialistams – aukštesnysis arba aukštasis techninis išsilavinimas, nemažesnė kaip 2 metų panašaus darbo patirtis, atsakingumas, kruopštumas, gebėjimas dirbti komandoje ir atskirai ir kt. reikalavimai, susiję su užimamomis pareigomis. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-02-09
DalykasPramonės ir gamybos kursinis darbas
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis46.32 KB
AutoriusNeringa
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Mokytojas/Dėstytojasdokt. Rūta Čiūtienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Naudotos plastikines taros perdirbimo gamyklos statyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas
  • dokt. Rūta Čiūtienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą