Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Projektų valdymas: baldų gamybos įmonė

Projektų valdymas: baldų gamybos įmonė

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Projekto identifikacijos lapas. Projekto pavadinimas. Pareiškėjo pavadinimas. Tikslinis regionas ir programa. Duomenys apie pareiškėją. Pagrindinė informacija. Pareiškėjo identitetas. Buveinės adresas. Pareiškėjo įmonės vadovas. Pareiškėjo teisinis statusas ir savininkai. Teisinis statusas. Savininkai. Veiklos aprašymas. Dabartinė situacija. Ankstesnė pareiškėjo veikla. Strategija ir plėtros tikslai. Projekto aprašymas. Trumpas projekto aprašymas. Projekto tikslai. Projekto pagrindimas. Detalus projekto veiklų, dalyvių atsakomybės ir projekto valdymo aprašymas. Projekto veiklų įgyvendinimo planas. Projekto rezultatai, poveikis ir tęstinumas. Projekto rezultatai. Projekto poveikis. Pareiškėjo ir projekto partnerių gebėjimai ir žinios. Pareiškėjo ir projekto partnerių profesinė kompetencija ir patirtis. Projektų valdymo patirtis. Techninė bazė, kuria galės naudotis projekto darbuotojai. Projekto darbuotojų patirtis kompetencija. Projekto biudžetas ir finansavimo šaltiniai.

Ištrauka

UAB "X" vidutinė įmonė, gaminanti baldus. Įmonė yra pelno siekianti organizacija. Ši įmonė registruota 1995 metais sausio 10 dieną. Realią veiklą pradėjo 1995 kovo 20 dieną. Įmonės veikla yra baldų gamyba ir pardavimas. Šiuo metu įmonė turi vieną gamyklą Vilniaus mieste. Savo produkciją realizuoja Lietuvoje bei Europos Sąjungos valstybėse. Lietuvoje įmonė turi savo firmines baldų parduotuves (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje).
Produkcija
Įmonė gamina platų baldų asortimentą. Asortimentą sudaro virtuvės, miegamojo, vaikų kambario, biuro baldai, kiti baldai (tai baldai skirti nepaminėtiems kambariams: spintos, spintelės, komodos, sofos, kušetės, foteliai ir pan.).
3 lentelė. UAB "X" pardavimų struktūra ir dinamika

Kaip matyti iš 3 lentelės ir 1 paveikslo. Daugiausia įmonė pagamina ir parduoda virtuvės ir miegamojo baldų, po to seka biuro baldai. Likusius pardavimus panašiomis dalimis pasidalija vaikų kambario bei kitų baldų kategorijai priskirtos prekės. Kaip matome iš pateiktų duomenų 2005 metų lyginant su 2004 metais didžiausias pardavimų augimas buvo virtuvės baldų bei vaikų kambario baldų kategorijose. Tai galima paaiškinti tuo, jog 2005 metais nekilnojamo turto rinka labai išaugo ir jaunoms šeimoms atsirado didesnės galimybės įsigyti butus. Baldų pardavimai priklauso ir nuo naujų namų statybos bei pardavimų. 2005 metais buvo pastatyta ir parduota nemažai naujų butų, kuries įrengti prireikė baldų. Jaunos šeimos įsigujusios naujus būstus pirmiausia skuba įsirengti virtuvę bei vaikų kambarį, todėl padidėja paklausa šių kambarių baldams. 3 lentelės duomenys rodo, jog 2005 metais lyginant su 2004 metais iš viso buvo parduota 16 proc. daugiau gaminių. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-15
DalykasPramonės ir gamybos kursinis darbas
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis91.38 KB
AutoriusLigita
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Projektu valdymas baldu gamybos imone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą