Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Konstitucinė teisė>STT pareigūno teisinė padėtis

STT pareigūno teisinė padėtis

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Tarnybos Specialiųjų tyrimų tarnyboje organizavimas. Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų priėmimo tvarka. Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūno atleidimo tvarka iš tarnybos. Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų teisės ir pareigos. Atsakomybė. Drausminė atsakomybė. Materialinė atsakomybė. Garantijos. Išvados.

Ištrauka

Specialiųjų tyrimų tarnybos darbuotojai yra pareigūnai ir kiti valstybės tarnautojai. Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnas yra statutinis valstybės tarnautojas, paskirtas į tam tikras pareigas Specialiųjų tyrimų tarnyboje ir turintis administracinius įgaliojimus pagal pareigas pavaldiems ir nepavaldiems asmenims.
Mano darbo tikslas: Išnagrinėti specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų teisinę padėtį. Siekiant įgyvendinti pasirinktą tikslą savo darbe aš iškėliau sekančius uždavinius:
Trumpai aptarti specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų priėmimo ir atleidimo tvarką.
Nustatyti kokios teisės ir pareigos suteikiamos anksčiau išvardintų tarnybų pareigūnams.
Apžvelgti kokios atsakomybės formos yra taikomas, padarant nusižengimą, ir atvirkščiai – kokios taikomos garantijos.
Rašant darbą buvo panaudotas teorinės literatūros ir teisinės informacinės literatūros analizės metodas.
Darbo metu buvo panaudoti sekantys teisės šaltiniai: Lietuvos Respublikos Konstitucija, LR Specialiųjų Tyrimų tarnybos statutas, LR Valstybės tarnybos įstatymas bei kitais teisės aktais reglamentuojančiais pareigūnų teisinę padėtį. Iš teorinės literatūros aš pasinaudojau 2-jų autorių (P. Kuconio, V. Nekrošiaus) vadovėliu "Teisėsaugos institucijos".
Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnais gali būti skiriami nepriekaištingos reputacijos, ne jaunesni kaip 18 metų Lietuvos Respublikos piliečiai, Karo prievolės įstatymo nustatyta tvarka atlikę privalomąją pradinę karo tarnybą arba nustatyta tvarka atleisti nuo jos, mokantys valstybinę kalbą, taip pat tinkantys konkrečioms pareigoms pagal išsilavinimą, intelekto ir moralines savybes, dalykinį ir fizinį pasirengimą bei sveikatos būklę.
Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriumi ir jo pavaduotojais gali būti skiriami tik nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą ir ne mažesnį kaip 5 metų valstybės tarnyboje stažą. Specialiųjų tyrimų tarnybos padalinių vadovais, ikiteisminio tyrimo pareigūnais gali būti skiriami tik asmenys, turintys aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-05-19
DalykasKonstitucinės teisės referatas
KategorijaTeisė >  Konstitucinė teisė
TipasReferatai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis15.01 KB
Autoriusmax
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word STT pareiguno teisine padetis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą