Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Tyrimai

Tyrimai (705 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Mokinių požiūris į mokyklinę aprangą

  Įvadas. Darbo pagrindinis tikslas – sužinoti vaikų nuomonę apie mokyklinę aprangą, ar ji turėtų būti privaloma, ar ne. Požiūris į uniformas sovietmečio laikotarpiu ir dabar. Sovietmečių uniformų mados ir tendencijos. Uniformos dėvimos dabar. Nostalgija. Mokyklinės uniformos įvaizdis. Įvaizdžio dalis. Kompromisai. Argumentai už ir prieš. Gimnazijos nuostatos uniformų atžvilgiu. Jei uniforma neprivaloma. Uniformos, kaip savitas mokyklos veido bruožas. Uniformų mugės. Tėvų nuomonės. Mokyklinių uniformų siuvėjai. Uniformų kainos. Gimnazistų uniformų dėvėjimo taisyklės. Bendros nuostatos. Anketa. Mokinių požiūris į mokyklinę aprangą.
  Sociologija, tyrimas(12 puslapių)
  2009-12-23
 • Mokinių tarpusavio santykiai ir smurto apraiška mokykloje: Vilniaus Gerosios vilties vidurinė mokykla

  Vilniaus Gerosios vilties vidurinės mokyklos mokinių tarpusavio santykiai ir smurto apraiška mokykloje. Tyrimas tikslas - ištirti šeštų ir aštuntų klasių mokinių tarpusavio santykius ir smurto egzistavimą tarp mokinių mokykloje. Aktualumas. Ar Tavo klasės draugai draugiški? Kaip manai, ar draugiški klasės draugų tarpusavio santykiai padeda geriau mokytis? Ar Tau daro kokią nors įtaką Tavo klasės draugai ar vyresnių klasių moksleiviai? Ar gali nepaisyti draugų nuomonės siekiant aukštesnių mokymosi rezultatų? Ar Tu jautiesi saugiai mokykloje? Ar esi patyręs(-usi) smurtą mokykloje? Ar muštum kitą moksleivį, jei taip darytų Tavo draugai? Ar esi matęs(-usi) muštynes tarp moksleivių mokykloje ar mokyklos teritorijoje? Kaip manai, kokių priemonių reikėtų imtis, kad būtų užkirstas kelias smurtui? Į ką kreiptumeisi pagalbos, jeigu prieš Tave būtų naudojamas smurtas? Tyrimo išvados.
  Pedagogika, tyrimas(6 puslapiai)
  2009-05-29
 • Mokinių tarpusavio santykių tyrimas sociometriniu metodu

  Įvadas. Literatūros apžvalga. Tyrimo eiga. Tyrimo rezultatai. Išvados.
  Socialinė psichologija, tyrimas(9 puslapiai)
  2006-04-04
 • Mokinių žinios apie sektas

  Įvadas. Tyrimo problemos pagrindimas. Aplinkos apibūdinimas. Etikos problemų apibūdinimas. Tyrimo eiga ir rezultatų analizė. Išvados ir rekomendacijos.
  Statistika, tyrimas(4 puslapiai)
  2006-09-26
 • Mokytojų motyvavimas ir dalyvavimas projektuose

  Įvadas. Pedagogų nedalyvavimo projektuose priežastys. Vyrų ir moterų nedalyvavimo priežastys. Vyrų ir moterų dalyvavimo projektuose vertinimai. Pedagogų nuomonių skirtumai pagal mokyklos tipą. Tarptautinių projektų vertinimas ir anglų kalbos žinojimas. Dalyvavimo tarptautiniuose projektuose dažnumas. Vyrų ir moterų pedagoginis darbo stažas. Pedagogų dalyvavimas renginiuose, skirtuose kelti profesinę kvalifikaciją. Pedagogų motyvavimas įsitraukti į tarptautinę projektinę veiklą. Pedagogų darbo trūkumų atskleidimas. Išvados.
  Pedagogika, tyrimas(18 puslapių)
  2006-11-01
 • Mokytojų motyvavimas ir dalyvavimas projektuose (2)

  Įvadas. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai. Ryšys tarp mokytojų, dirbančių lietuvių, rusų ar lenkų mokykloje ir jų nuomonės apie galimybę dalyvaujant projektuose nuvažiuoti pasitobulinti į užsienį. Ryšys tarp mokytojų dalyvavimo projektuose bei jų nuomonės apie galimybę praplėsti ryšius su kolegomis užsienyje. Sritys, kuriose pedagogai kėlė kvalifikaciją. Ryšys tarp galimybės nuvažiuoti pasitobulinti į užsienį ir kitų atsakymų į klausimą: kas skatina įsitraukti į tarptautinę projektinę veiklą arba skatintų, jeigu dalyvautų. Ryšys tarp dalyvavimo mokykliniuose, tarp Lietuvos mokyklų bei tarptautiniuose projektuose dažnumo. Faktoriai, motyvuojantys pedagogus dalyvauti projektuose. Respondentų pedagoginio darbo stažo vidurkių analizė. Ryšys tarp tyrimo dalyvių lyties bei pedagoginio darbo stažo vidurkių. Ryšys tarp tyrimo dalyvių pedagoginio darbo stažo bei standartinio pedagoginio stažo. Ryšys tarp mokyklos tipo, kurioje dirba mokytojas, ir tarp srities, kurioje kėlėsi kvalifikaciją. Išvados. Priedai (3).
  Pedagogika, tyrimas(27 puslapiai)
  2007-05-17
 • Mokslinis tyrimas: rūkymas

  Įvadas. Rūkalius, rūkymas, cigaretė. Nikotinas. Derva, dūmai, kosėjimas. Priklausomybė, vėžys. Vėžys, plaučių vėžys. Gydymas. Tyrimas. Išvados, pasiūlymai.
  Sociologija, tyrimas(17 puslapių)
  2007-03-19
 • Mokslinių tyrimų metodologija: Thera band juostų efektyvumas lieknėjant

  Įvadas. Problema. Tyrimo tikslas: Nustatyti "Thera band" juostų efektyvumą lieknėjant. Tyrimo objektas. Keliamas klausimas. Uždaviniai. Tyrimo metodika. Rezultatų aptarimas. Išvados. Priedai. Literatūros analizė. Apklausa. Matavimas. Rezultatų analizė.
  Mokslinė metodologija, tyrimas(9 puslapiai)
  2008-11-26
 • Mokslo įstaigų ir besimokančiųjų statistinis tyrimas

  Įvadas. Statistiniai duomenys. Santykinių dydžių apskaičiavimas. Mokslo įstaigų ir besimokančių vidurkių apskaičiavimas. Besimokančiųjų variacijos matavimas. Dinamikos eilučių ir rodiklių apskaičiavimas. Vidutinių dinamikos rodiklių apskaičiavimas. Dinamikos eilučių ekstrapoliacija. Išvados.
  Statistika, tyrimas(10 puslapių)
  2008-05-12
 • Monetiniais alkotesteriais pasitikėti neverta

  Tyrimas tiriamosios žurnalistikos paskaitai. Kavinėse ir baruose esantys mokami alkotesteriai ne visada parodo teisingus rodiklius. Alkotestrio parodymai gali skirtis daugiau negu 17 kartų. Alkotesterio parodymo paklaida neatskleidžiama. Barai kratosi atsakomybės. Policijos alkotesteriai – patikimi. Išgėrus stikliuką degtinės – drąsiai už vairo.
  Žiniasklaida, tyrimas(5 puslapiai)
  2008-11-06
 • Nacionalinio biudžeto pajamų statistinis tyrimas

  Įvadas. Nacionalinio biudžeto statistinio tyrimo metodas. Nacionalinio biudžeto pajamų tyrimo analizė. Dinamikos santykiniai dydžiai. Vidutinių rodiklių skaičiavimas. Variacijos matavimo rodiklių skaičiavimas. Dinamikos eilučių skaičiavimas. Vidutinių dinamikos rodiklių skaičiavimas. Prognozavimas. Išvados.
  Makroekonomika, tyrimas(10 puslapių)
  2008-08-28
 • Naktinių klubų pasirinkimo vertinimas

  Įvadas. Anketavimas, teorinis aspektas. Studentų naktinių klubų pasirinkimo ir pasirinkimo motyvų tyrimas. Tyrimo metodika. Tyrimo imtis. Tyrimo rezultatai. Išvados.
  Sociologija, tyrimas(16 puslapių)
  2006-12-14
 • Naminių gyvūnėlių įtaka žmogaus gyvenime

  Įvadas. Mūsų darbo tikslas: nustatyti, kokią vietą žmogaus gyvenime užima naminiai gyvūnai. Naminiai gyvūnai – ir džiaugsmas, ir pavojus. Kaip rinktis gyvūną? Žmogaus ir šuns draugystė. Žmogaus ir katės draugystė. Kodėl verta rinktis žuvytes? Ar gali naminiai gyvūnai būti naudingi šeimininko sveikatai? Tiriamoji dalis. Išvados.
  Sociologija, tyrimas(15 puslapių)
  2008-06-20
 • Namų ūkio išlaidų tyrimas (2)

  4 savaičių namų ūkio statistinis tyrimas. Vartojimo išlaidos. Maisto produktai ir nealkoholiniai gėrimai. Alkoholiniai gėrimai ir tabako gaminiai. Drabužiai ir avalynė. Išlaidos būstui, kurui ir energijai. Namų ūkio reikmenys ir paslaugos. Sveikatos priežiūra ir higienos priemonės. Transportas ir ryšiai. Švietimas ir mokslas. Laisvalaikis, pramogos ir kultūra. Kitos (šuo ir vištos). Tiriamojo objekto pristatymas.
  Statistika, tyrimas(5 puslapiai)
  2006-04-14
 • Namų ūkio tyrimas (2)

  Namų ūkio tyrimas. Dabartinės situacijos analizė pagal išlaidų mažinimo strategiją ir namų ūkio finansinė prognozė bei rekomendacijos artimiausiems metams. Dabartinės situacijos analizė pagal bazinius išteklius ir bazines kompetencijas bei rekomendacijos artimiausiems metams.
  Finansai, tyrimas(5 puslapiai)
  2006-12-28
 • Narkotikai (19)

  Įvadas. Problemos aktualumas. Tyrimo objektas. Tyrimo dalykas. Tyrimo tikslas. Tyrimo uždaviniai. Tyrimo hipotezės. Pagrindinių sąvokų operacionalizavimas.
  Sociologija, tyrimas(4 puslapiai)
  2008-01-14
 • Narkotikai mūsų visuomenėje ir jų plitimo priežastys

  Įvadas. Darbo tikslas: išsiaiškinti narkomanijos paplitimą jaunimo tarpe bei išanalizuoti plitimo priežastis. Teoriniai tyrimo pagrindai. Narkomanijos plitimo priežastys. Priklausomybė. Poveikis ir pasekmės. Narkotikų vartojimo požymiai ir ženklai. Noras atsikratyti įpročio. Kaip galima padėti narkomanui. Sprendimo būdai. Tyrimo ir rezultatų analizė. Anketa. Išvados.
  Sociologija, tyrimas(25 puslapiai)
  2009-09-25
 • Narkotinių medžiagų vartojimo prevencija mokyklinio amžiaus vaikų tarpe

  Projekto įgyvendinimas. Pagrindiniai prevencijos principai. Rizikos ir apsaugantys veiksniai. Kada ir kokią informaciją pateikti moksleiviams. Kaip kalbėtis su moksleiviais. Programos darbų atlikimo grafikas. Projekto įvertinimas. Anketa.
  Socialinis darbas, tyrimas(12 puslapių)
  2005-11-29
 • Naudojimosi internetu privalumai: nuomonių analizė

  Įvadas. Tyrimo tikslas- atskleisti studentų nuomonę apie naudojimąsi interneto tiekiamomis paslaugomis. Internetas. Elektroninis paštas. Paslaugos interneto tinkle. Materialių produktų ir paslaugų pasiūla Internet tinkle. Specifinės paslaugos, neišeinančios už tinklo ribų. Respondentų nuomonė apie naudojimosi interneto teikiamomis paslaugomis. Išvados. Priedas (Anketa).
  Sociologija, tyrimas(18 puslapių)
  2010-11-29
 • Naujo produkto įvedimas į rinką. Rinkodaros internete galimybių tyrimas: vestuvės užsienyje UAB "Tez tour"

  Įvadas. Tyrimo tikslas: išanalizuoti naujo produkto įvedimo į rinką UAB "Tez tour" rinkodaros internete galimybes. Naujas produktas. Turizmo produktas Lietuvoje. Turizmo produkto rėmimas ir reklama internete Reklama internete. UAB "Tez tour" naujo produkto: vestuvių užsienyje įvedimo į rinką rinkodaros internete galimybių tyrimas. UAB "Tez tour" veikla ir užimama padėtis rinkoje. UAB "Tez tour" makroaplinkos analizė. UAB "Tez tour" mikroaplinkos analizė. Rinkos tyrimas. Duomenų analizė ir interpretavimas. Išvados.
  Rinkodara, tyrimas(25 puslapiai)
  2010-05-07
Puslapyje rodyti po