Išplėstinė paieška
 
 
 

Laivininkystės referatai (24 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Laivų statyboje naudojamos medžiagos

  Įvadas. Metalai ir jų charakteristika. Juodieji metalai ir jų panaudojimas laivų statyboje. Plienas, jo rūšys ir panaudojimas. Ketus, jo klasifikacija ir panaudojimas. Spalvotieji metalai ir jų panaudojimas laivų statyboje. Varis ir jo lydiniai. Aliuminis ir jo lydiniai. Magnis ir jo lydiniai. Titanas ir jo lydiniai. Nikelis, alavas, cinkas, jų savybės ir panaudojimas. Nemetalinės medžiagos ir jų panaudojimas laivų statyboje. Mediena ir jos panaudojimas. Plastmasė ir jos panaudojimas. Guma ir jos panaudojimas. Stiklas ir jo panaudojimas. Stiklo pluoštu armuotas poliesteris, jo panaudojimas. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(14 puslapių)
  2010-11-16
 • Linijinė laivyba

  Uostas ir laivas linijinėje laivyboje. Laivo ir terminalo parinkimas pakrovimo ir iškrovimo atžvilgiu. Laivo ir terminalo eksploatavimo išlaidų mažinimas linijinėje laivyboje. Uostas ir linijinė laivyba. Laivybos linijų kūrimas, jų poveikis esančioms bei ryšis su transporto koridoriais.
  Laivininkystė, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-23
 • Submarines

  Darbas anglų kalba. Povandeniniai laivai. Introduction. History of submarines. Submarines during the cold war. Departments inside the submarine. The Navigation Department. The Combat Systems Department. The Operations Department. The Medical Department. The Supply Department. Privacy and recreation. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Laivininkystė, referatas(7 puslapiai)
  2008-12-15
 • Time charter

  Laivo samdos rašto darbas. Įvadas. Teorinė dalis: time charter. Time charter apibūdinimas. Pagrindinės charter sąlygos. Pagrindinės abiejų pusių teisės bei pareigos. Laivo savininko atsakomybė už krovinį. Praktinė dalis: laivo nuoma pagal time charter. Apie įmonę UAB "Milda shiping". Motyvacija laivo nuomai. Frachto įkainio pagrindimas.
  Laivininkystė, referatas(8 puslapiai)
  2008-03-20
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po