Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Civilinė teisė>Civilinės teisės namų darbai

Civilinės teisės namų darbai (54 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Teisės normos analizė (2)

  Namų darbas NR. 1. Užduotis: Atlikti teisės normos, nustatytos Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 3.123 str. 3 dalies analizę. Sprendimas. Nagrinėjamas Civilinio kodekso (CK) straipsnis. Hipotezės analizė. Dispozicijos analizė. Sankcijos analizė.
  Civilinė teisė, namų darbas(2 puslapiai)
  2009-12-08
 • Teisės normos analizė (3)

  Darbo užduotis: išanalizuoti teisės normų vidinę struktūrą. Lietuvos respublikos Civilinis kodeksas, Pirmoji knyga III dalis. Civilinių teisių objektai. 1.108 straipsnis. Valstybės skolinis įsipareigojimas. Teisės normos struktūra. Teisės normos rūšis. Lietuvos Respublikos statybos įstatymas. 12 straipsnis. Statytojo (užsakovo) pareigos ir teisės. Teisės normos struktūra. Teisės normos rūšis.
  Civilinė teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2010-11-10
 • Teisės normos ir principai

  Įvadas. Teisės normos samprata. Teisės normų požymiai. Teisės normą apibrėžiantys elementai. Trinarė teisės normų struktūra. Trinarės teisės normų struktūros elementai. Dvinarė teisės normos struktūros samprata: teisės normos struktūros ryšys su atitinkamos teisės normos funkcija. Teisės normų klasifikavimas. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-10-21
 • Teisės normos ir principai (2)

  Įvadas. Teisės principo samprata. Teisės principų funkcijos. Principų rūšys. Teisės principų klasifikacija. Bendrieji teisės principai. Paprastos ir sunkios bylos. Teisės normos, principai ir kitos nuostatos vientisos teisės teorijos požiūriu. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-10-28
 • Teisės principų taikymas civilinėse bylose

  Įžanga. Teisingumo principo taikymo ypatumai. Protingumo principo taikymas. Sąžiningumo principo taikymas. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-03-31
 • Transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartis

  Įvadas. Transporto priemonės sutarties analizė. Pardavėjo pareigos. Pirkėjo pareigos. Mokėjimo sąlygos. Sutarties galiojimo laikas ir šalių atsakomybė. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-11-17
 • Vaikų ir tėvų tarpusavio teisės ir pareigos

  Įvadas. Darbo tikslas: išnagrinėti vaiko ir tėvų tarpusavio teises ir pareigas. Vaiko kilmė. Tėvystės ir motinystės pripažinimas, nustatymas ir nuginčijimas. Pripažinimas. Nustatymas. Nuginčijimas. Asmeniniai tėvų ir vaikų santykiai. Santykių turinys. Vardo ir pavardės suteikimas vaikui. Vaiko gyvenamoji vieta. Turtinės vaikų ir tėvų tarpusavio teisės ir pareigos. Vaikų ir tėvų tarpusavio išlaikymo pareigos. Tėvų vaiko išlaikymo pareigos. Vaiko tėvų išlaikymo pareigos. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-02-26
 • Vedybų sutarties sudarymas ir turinys

  Įvadas. Vedybų sutartis. Vedybų sutarties sudarymas. Vedybų sutarties turinys. Užduotis. Į Kauno miesto apylinkės teismą kreipėsi ieškovas, nurodydamas, kad šalys susituokė 2004 metų lapkričio 10 dieną. Santuokoje jiems gimė sūnus Karolis. Jau daugiau kaip metus laiko ieškovas su atsakove negyvena. Kur šiuo metu yra atsakovė jam nėra žinoma. Ieškovas teismo prašė santuoką nutraukti dėl atsakovės kaltės, nustatyti nepilnamečio sūnaus gyvenamąją vietą su juo, priteisti iš atsakovės nepilnamečio vaiko išlaikymui po 200 Lt kas mėnesį mokamomis periodinėmis išmokomis bei įsiskolinimą už praėjusius 12 mėnesių. Nurodykite kokį sprendimą teismas turėtų priimti dėl ieškovo pareikštų reikalavimų? Atsakymą pagrįskite. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-03-01
 • Verslo aplinką reguliuojantys teisės aktai: AB "Pienas"

  Įžanga. Įmonės dabartinė būsena. Verslo aplinką reglamentuojantys teisės aktai.
  Civilinė teisė, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-04-17
 • Viešųjų sutarčių sudarymo ypatumai

  Įvadas. Sutarties reikšmė ir jos samprata. Sutarčių sudarymo tvarka. Sutarčių rūšys. Viešoji sutartis ir jos šalys. Viešųjų sutarčių sudarymo ypatumai. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2011-04-04
 • Vindikacinis ieškinys

  1 dalis. Ginčo sprendimas. Uždavinys: Ieškovas kreipėsi į teismą ir nurodė, kad su kaimynu P.P. sudarė skaitmeninio fotoaparato pirkimo-pardavimo sutartį. Vykdydamas šią sutartį ieškovas perdavė P.P. fotoaparatą. Sutartyje šalys buvo susitarusios, kad nuosavybės teisė į fotoaparatą atsakovui pereis tik pastarajam sumokėjus visą fotoaparato kainą. Tačiau P.P. iki šiol nesumokėjo, o fotoaparatą pardavė asmeniui T.Ž. Motyvuodamas tuo, jog vis dar yra fotoaparato savininkas, Ieškovas pareikalavo T.Ž. grąžinti jam fotoaparatą. T.Ž. atsisakė. Išspręskite ginčą. Kokios yra vindikacinio ieškinio sąlygos ir jo apribojimai. Sprendimas. 2 dalis. Vindikacinio ieškinio sąlygos ir jo apribojimai. Vindikacinis ieškinys ir jo tenkinimo sąlygos. Vindikacinio ieškinio apribojimai. Kilnojamieji daiktai. Nekilnojami daiktai.
  Civilinė teisė, namų darbas(9 puslapiai)
  2009-02-19
 • Žmogaus ir piliečio teisių deklaracija

  Įvadas. "Žmogaus ir piliečio teisių deklaracija". Steigiamojo susirinkimo reformos. "Žmogaus ir piliečio teisių deklaracija". Declaration of the Rights of Man and Citizen, 26 August 1789. The following rights of man and the citizen. The Abolition of Negro Slavery or Means for Ameliorating Their Lot, 1789. Women's Petition to the National Assembly.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2005-12-11
 • Žmogaus teisės ir Trečiasis ramstis

  Žmogaus teisės ir Trečiasis ramstis. Trečiojo ramsčio institucinė struktūra.
  Civilinė teisė, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-01-05
 • Žmogaus teisės ir žiniasklaida

  Įvadas. Žiniasklaida. Svarbiausios žmogaus teisės. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-03-15
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
Puslapyje rodyti po