Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Verslo etika (9)

  Įvadas. Verslo etikos raida. Etiniai verslo aspektai. Etiketas ir jo svarba versle. Argumentai "už" ir "prieš" verslo etiką. Kas skatina domėjimąsi verslo etika? Verslo etikos struktūra. Požiūris į Lietuvos verslininkus. Interviu. Išvados.
  Etika, referatas(15 puslapių)
  2006-06-06
 • Verslo etika ir socialinė atsakomybė

  Įvadas. Etikos ir socialinės atsakomybės samprata. Verslo etikos teorijos raida. Verslo socialinė atsakomybė. Etikos ir socialinės atsakomybės duomenų interpretavimas. Verslo etikos svarba. Veiksniai, skatinantys domėtis verslo etika. Etikos teorijos. Verslininko etika. Verslo etikos padėtis Lietuvoje. Etikos kodeksai. Santykiai tarp bendrovių. Socialinės atsakomybės svarba. Socialinė verslo organizacijos atsakomybė. Vadovo socialinė atsakomybė. Organizacijos, berūpinančios verslo etika Europos sąjungos šalyse. Išvados.
  Etika, referatas(21 puslapis)
  2006-11-29
 • Verslo etika ir tarnybinis etiketas

  Verslo etika ir tarnybinis etiketas. Santykiai su darbuotojais. Darbuotojas. Darbuotojų užduotys. Santykiai su viršininkais. Viršininkas gali būti. Socialinė etika. Asocialus elgesys. Dvasingumas. Socialinis brandumas. Socialinio gyvenimo būdas. Profesinės etikos kodeksai. Verslininko etinis kodeksas. Profesinis įvaizdis ir jo kūrimas. Profesinis įvaizdis. Drabužių reikšmė. Darbuotojo išvaizda. Dalykinis etiketas. Etiškumas dalykiniuose santykiuose.
  Etika, referatas(17 puslapių)
  2007-05-09
 • Verslo etika tarp vadovo ir jo pavaldinių

  Įvadas. Etiketas ir kasdieninis elgesys organizacijose. Valdžia ir pavaldumas. Etinės vadovų ir pavaldinių pareigos. Nuo ko prasideda vadovo ir pavaldinio bendravimas. Humoras ir šypsena. Vadovo elgesio manieros. Vadovo žodis ir autoritetas. Klausymasis. Neverbalinė kalba. Motyvavimas, reiklumas ir kontrolė. Pagyrimai. Kritika. Konfliktai tarp vadovo ir pavaldinio. Išvados ir pasiūlymai.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2006-09-18
 • Verslo etika: "Panevėžio energetika"

  Įvadas. Verslo etika teoriškai. Verslo etikos samprata. Verslo etikos raida. Verslo etikos principai. Etikos kodeksas. Valdymo sprendimų etiškumas. Etinių klausimų lygiai. Etinių sprendimų priėmimas organizacijoje. Išvados. Verslo etika įmonėje "Panevėžio energetika". Apie įmonę. Istorija. Veikla. Gamybos rodikliai. Įmonės struktūra. Etikos kodeksas. Darbuotojai. Klientai, tiekėjai, rangovai ir verslo partneriai. Verslo skaidrumas. Interesų konfliktas. Dovanos, pramogos ir kyšininkavimas. Bendrovės turto apsauga ir naudojimas. Verslo priežiūra. Konfidenciali informacija. Sveikata, saugumas ir aplinkosauga. Taisyklių laikymasis. Atskaitomybė. Išvados.
  Etika, referatas(18 puslapių)
  2007-03-19
 • Verslo etika: IĮ "Ežero krantas"

  Įvadas. Trumpa įmonės istorija. SWOT analizė. Projekto tikslai ir uždaviniai. Organizacijos struktūra. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Darbo apibendrinimas. Įmonės vidinė komunikacija. Išorinė įmonės komunikacija. Pasiūlymai. Išvados.
  Etika, referatas(15 puslapių)
  2006-11-25
 • Verslo etiketas ir jo svarba

  Įvadas. Verslo etiketas ir jo svarba. Etikos reikalavimai pokalbio (derybų) metu. Verslininko kūno kalba. Išvados ir pasiūlymai.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2005-09-25
 • Verslo etikos funkcionalumas

  Įvadas. verslo etikos istorija. Etikos istorinė evoliucija. Verslo etika – nauja mokslo disciplina. Nauja pasaulėžiūra. Etikos kodeksai. Etikos kodeksai humanizuoja verslą. Pirmaeiliai kodeksų tikslai. Etikos funkcionalumas. Etikos valdymas". Ekonomikos ir etikos sąsaja. Situacija Lietuvoje. Verslo etikos analizė įmonėse. Išvados.
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2011-05-08
 • Verslo etikos problemos privačioje įmonėje

  Įvadas. Dėstymas. Kas yra verslas. Ar verslas gali būti doras. Dažniausiai pasireiškiantys neetiško elgesio atvejai. Išvados. Priedai (1). Darbas iliustruotas grafikais.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2008-01-15
 • Verslo etikos taisyklių "laužymas" "VP Market" prekybos centruose

  Įvadas. "VP Market" apžvalga. "VP Market" verslo etika. "VP Market" etika su darbuotojais. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2007-03-05
 • Verslo etikos teorijos

  Etikos teorijos. Organizacijos suinteresuotųjų teorija. Deontologinė teorija. Utilitarizmo teorija ir jos idėjų raida. Teisingumo etika. Išvados.
  Vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2008-11-26
 • Verslo finansavimas

  Nuo taupymo prie investavimo. Kada verslo įmonės skolinasi? Nuosavasis kapitalas verslui plėsti. Kada verslai taupo? Fondų rinka. Obligacijų rinka. Lietuvos nacionalinė vertybinių popierių birža. Išvados. Verslo apskaita. Pelno (nuostolių) ataskaita. Kodėl investuojame į akcijas arba obligacijas?
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2005-10-12
 • Verslo finansavimas (2)

  Įvadas. Verslo finansavimas. Finansų vadybos reikšmė. Įmonės finansinė atskaitomybė. Finansiniai sprendimai. Verslo finansavimo galimybės. Išvados ir siūlymai.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2006-02-24
 • Verslo finansavimo būdai: faktoringas ir overdraftas

  Ivadas. Faktoringas. Faktoringo samprata. Faktoringas naudingas ir pardavėjui, ir pirkėjui. Faktoringo pranašumai. Faktoringo rūšys Lietuvoje. Vidaus ir tarptautinis faktoringas. Atviras ir uždaras (konfidencialus) faktoringas. Faktoringas su regreso teise ir be regreso teisės. Faktoringo sąlygos ir terminai. Overdraftas. Overdrafto samprata. Overdrafto rūšys.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2007-02-08
 • Verslo finansavimo šaltiniai: jų stipriosios pusės ir trūkumai bei pavojai

  Įvadas. Įmonių finansų bendras supratimas ir turinys. Verslo projektų finansavimas ir finansavimo šaltiniai. Strategijos finansavimo šaltiniai. Finansavimo rizika – finansavimo trukumas. Finansavimo sprendimai, trūkumai ir privalumai. Praktinė dalis. Verslo finansavimas ir turtas. UAB "Šiaulių banko investicijų valdymas". Išvados.
  Vadyba, referatas(19 puslapių)
  2006-11-27
 • Verslo finansavimo šaltiniai: jų stipriosios pusės ir trūkumai bei pavojai (2)

  Verslo finansavimo šaltiniai: jų stipriosios pusės ir trūkumai bei pavojai. Įvadas. Verslo įmonės įkūrimo finansavimo šaltiniai. Verslo finansavimo šaltiniai. Ilgalaikio ir trumpalaikio finansavimo palyginimas. Finansavimo šaltinių pranašumai ir trūkumai. "Verslo finansavimo šaltinių" temos ypatumai praktikoje. UAB "Saldva" įkūrimas. Naujos produkcijos realizavimas ir įmonės pasikeitimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(15 puslapių)
  2008-01-08
 • Verslo formos

  Įvadas. Vadyba ir jos pagrindinės funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas. Motyvavimas. Kontrolė. Frančizės vertinimas pagal UAB "Čilija". Lizingo vertinimas pagal UAB "SNORO LIZINGAS". Finansinis lizingas (išperkamoji nuoma). Veiklos lizingas. Svarbiausi įvykiai. Finansiniai rodikliai. Darbuotojai. Išperkamoji nuoma. Išperkamosios nuomos technologijos. Sutarčių sudarymas bendrovės partnerių parduotuvėse. Sutarties sudarymo eiga. Sutarčių sudarymas "SNORO lizingo" klientų aptarnavimo padaliniuose. Išperkamosios nuomos sutarties sudarymo eiga. Vizija. Misija. Išvados ir pasiūlymai.
  Mikroekonomika, referatas(34 puslapiai)
  2006-10-10
 • Verslo idėja ir strategija

  Santrauka. Verslo idėja. Misija. Tikslai. Rizika. Marketingas. Aplinkos analizė. Mikroaplinka. Makroaplinka. Įmonės vieta. Marketingo strategija. Marketingo biudžetas. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Pardavimo strategija. Finansinė informacija.
  Vadyba, referatas(24 puslapiai)
  2005-09-30
 • Verslo idėja: DUAB "Baltik garant"

  Verslo idėja. Įžanga. Draudimų rūšys. DUAB "Baltik garant" charakteristika. DUAB "Baltik garant" istorija. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Organizacijos vidinė ir išorinė aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Pagrindinės 2003 m. veiklos kryptys. Pagrindinės 2003 m. veiklos rodikliai. Socialinė atsakomybė. Bendrovės misija ir vizija. Planavimas ir strateginis valdymas. Organizavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Informacinio darbo su draudimo brokeriais organizavimas. Personalo organizavimas. Darbo užmokestis. Kontrolė ir koordinavimas. Organizacijos kultūra. Vadovavimas.
  Verslo planai, referatas(21 puslapis)
  2006-03-01
 • Verslo idėja: užuolaidų parduotuvė "Kambario puošmena"

  Idėja. Idėjos paskirtis. Idėjos tikslai ir užduotys. Idėjos aprašymas. Tolimosios aplinkos įvertinimas. Vartotojų (pirkėjų derėjimosi) galios įvertinimas. Tiekėjų (derėjimosi) galios įvertinimas. Būsimųjų ir esamųjų konkurentų įvertinimas. Pakaitalų pasirodymas. Išvados.
  Verslo planai, referatas(10 puslapių)
  2006-02-27
Puslapyje rodyti po