Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Taršos problemos: UAB "Mažeikių vandenys"

  "Mažeikių vandenys". Vandenviečių sanitarinės apsaugos zona ir jos paskirtis. Geriamasis vanduo. Geriamojo vandens saugos ir kokybės rodikliai. Pagrindinės vandentiekos ir vandenvalos sistemos Mažeikių rajone problemos.
  Ekologija, referatas(11 puslapių)
  2005-09-22
 • Taškinis masažas

  Įvadas. Taškinis masažas. Odos zonos įnervuojamos juntamaisiais nervais ir šaknelėmis. Taškinio masažo būdai. "Šiatsu" taškinis masažas. Gydymas adatomis (akupunktūra). "Su jok" taškinis masažas. Harmonizuojantis taškinis masažas. Ausų taškinis masažas. "Cunis". Išvados.
  Medicina, referatas(13 puslapių)
  2008-10-02
 • Tattoos

  Referatas apie tatuiruotes (anglų kalba). Tattoos / body art & celebrities. Body art painting and shaping. A Third of Americans With Tattoos Say They. Make Them Feel More Sexy. How do tattoos make people feel? Do people regret getting tattoos? Who has tatoo? "How many tattoos do you currently have on your body?" (People saying "one or more"). Regret having a tatoo? "Do you ever regret getting a tattoo?". Why regret having a tatoo? How have a tatoo makes me feel. "Please complete the following sentence". Attitudes of those without a tatoo. "Please complete the following sentence". Tatoo culture. Tatoo quotes. The Top Twenty-Five Tattoo Designs, based on Internet searches.
  Anglų kalba, referatas(10 puslapių)
  2006-01-10
 • Tatuiruočių istorija

  Tatuiravimosi atsiradimas. Tatuiruotės gentyse. Tatuiravimas ir krikščionybė. Tatuiruotės kelias į Europą. Tatuiruotės reikšmė. Išvados.
  Istorija, referatas(7 puslapiai)
  2007-04-06
 • Tatuiruočių menas

  Įžanga. Tatuiruočių menas – paslaptis ir rūbas. Tatuiruotės istorija. Tatuiravimas ir krikščionybė. New York'as – tattoo miestas. Tatuiruotės kelias į Europą. Tatuiruotės reikšmė. Apie procesą ir jo neigiamus padarinius. Tatuiruočių mitai. Išvados.
  Dailė, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-01
 • Tatuiruotės

  Įvadas. Tatuiruotės. Kas tai menas ar beprotybė? Tatuiruočių atsiradimas. Tatuiruočių reikšmė. Tatuiruotės senajame pasaulyje. Tatuiruotės kelias. Tatuiruočių pašalinimas. Tatuiruočių šalinimas lazeriu. Išvados. Priedas (nuotraukos).
  Kita, referatas(10 puslapių)
  2007-05-09
 • Taupymas ir investavimas

  Įvadas. Magiškos pinigų savybės. Menas būti turtingam. Bodo Schaefer 6 žingsnių planas, kaip tapti turtingu. Kelias į pasisekimą. Kesonas Herbertas niutonas pateikia dvylika taisyklių, kaip daryti ir išsaugoti pinigus. Įsidėmėtina. Pajamų šaltiniai. Darbo pajamos. Pajamos iš turto. Jums padės asmeninis biudžetas. Taupymo pradžia. Pelningumas (investicijų grąža). Likvidumas. Rizika ir draudimas. Investavimas į investicinius fondus. Išvados.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2010-09-13
 • Taurieji metalai

  Taurieji metalai. Rutenio ir osmio junginiai. Radžio ir iridžio junginiai. Paladžio ir platinos junginiai. Auksas. Aukso gavimas senovėje. Aukso naudojimas. Sidabras. Sidabro panaudojimas. Platina. Išvados.
  Cheminiai elementai, referatas(10 puslapių)
  2007-06-16
 • Tauriųjų metalų ir brangakmenių ženklinimas

  Įvadas. Brangakmenių ir tauriųjų metalų sąvokos. Tauriųjų metalų prabos. Prabavimas. Brangakmenių klasifikavimas. Tauriųjų metalų ir brangakmenių valstybinė priežiūra. Įspaudavimas nuo senovės laikų iki dabar. Lietuvos valstybinio kontrolinio ženklo ir prabos ypatumai. Tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminių importas ir eksportas. Išvados. Priedas.
  Kokybės vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2008-02-29
 • Tauriųjų metalų lydinių panaudojimas metalokeramikinių protezų gamyboje

  Tauriųjų metalų pagrindu sukurti lydiniai, naudojami metalokeramikai. Lydiniai pagal atsparumą deformacijai. Accu-Star. Allround 1. Allround 4. Allround 55 LF. Artisan®. Benchmark C. Cameo. Collegiate. Diamond. Goldstar®. Jel-5. Jelstar®.
  Medicina, referatas(17 puslapių)
  2007-02-27
 • Taurusis elnias

  Kilmė, paplitimas, gausumas. Išvaizda. Ragai. Šėrimasis. Masė ir didumas. Gyvenamoji aplinka. Mityba. Veisimasis.
  Zoologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-02-09
 • Tausojantysis turizmas

  Įvadas. Turizmas. Jo kategorijos, formos ir rūšys. Tausojantysis turizmas. Esmė ir pagrindiniai principai. Tausojantysis turizmas ir jo formos. Kaimo turizmas ir tausojantysis turizmas. Išvados.
  Turizmas, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-31
 • Tautinės mažumos Europos šalyse ir Europos Sąjungos politika jų atžvilgiu

  Įžanga. Tautinių mažumų sąvoka. Tautinių mažumų istorijos faktai ir rezultatai. Mažumų teisės individualios ar kolektyvinės.
  Politologija, referatas(37 puslapiai)
  2007-09-26
 • Tautinės mažumos tarpukario Lenkijoje

  Įvadas. Lenkijos padėtis tarpukariu (1918 – 1939). Tautinių mažumų padėtis tarpukario Lenkijoje. Tautinių mažumų politika Vilniaus krašte. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(12 puslapių)
  2006-12-31
 • Tautinio auklėjimo esmė

  Įvadas. Apžvelgta prieškarinio tautinio auklėjimo esmė, uždaviniai, veiksniai ir vieta pedagogikoje, remtasi A. Maceinos raštais. Tautinio auklėjimo sąvoka ir tikslai. Tautinio auklėjimo veiksniai. Šeimos reikšmė. Tautinis auklėjimas mokykloje. Bažnyčios įtaka tautiškumui. Tautinio auklėjimo vieta pedagogikoje. Išvados.
  Pedagogika, referatas(7 puslapiai)
  2008-12-02
 • Tautinis Lietuvos atgimimas

  Įvadas. Spaudos draudimo laikotarpis. Seimai tarpukario Lietuvoje. Posūkis į Nepriklausomybę. Tautinis atgimimas. Tarptautinis Lietuvos pripažinimas. Lietuvos Respublikos Seimas. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-10
 • Tautinis ugdymas

  Įvadas. Lietuva praėjusiais šimtmečiais. Tautinio atgimimo užuomazgos XIX amžiuje. Tautinio auklėjimo tikslai ir uždaviniai. A. Maceina. Pedagogų mintys apie tautinį auklėjimą mokykloje. Tauta, tautiškumas ir pilietiškumas prof. Onos Voverienės darbuose. Akad. Zigmas Zinkevičius apie tautinį auklėjimą šių dienų mokykloje. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-20
 • Tautinių bruožų analizė: japonai, prancūzai, britai.

  Japonai: Kaip sutarti su japonais ir įgyti jų draugiškumą? Japonų verslo etika, Japonų derybų stilius. Prancūzai: Kaip sutarti su prancūzais ir įgyti jų draugiškumą? Prancūzų verslo etika, Prancūzų derybų stilius. Britai: Kaip sutarti su britais ir įgyti jų draugiškumą? Britų verslo etika, Britų derybų stilius. Išvados.
  Vadyba, referatas(17 puslapių)
  2005-06-08
 • Tautinių ir konfesinių mažumų padėtis Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje (LDK) XII - XVI amžiuje

  Žydai Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje. Karaimai Lietuvoje. Totoriai Lietuvoje. Totorių, karaimų ir žydų teisinė padėtis pagal I Lietuvos statutą. Totorių, karaimų ir žydų teisinė padėtis pagal III Lietuvos statutą. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-21
 • Tautinių mažumų kultūros Lietuvoje

  Įvadas. Rusų kultūra Lietuvoje. Lenkų kultūra Lietuvoje. Žydų kultūra Lietuvoje. Totorių kultūra Lietuvoje. Karaimų kultūra Lietuvoje. Kitų tautinių mažumų kultūros. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-01
Puslapyje rodyti po