Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Suomių savybės

  Į-anga. Suomių savybės. Suomių stiprybės. Suomių silpnybės. Pagrindinės suomių kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti? Požiūris į laiką. Verslo kalba ir pagrindiniai posakiai. Pirmasis kontaktas. Supažindinimas ir susitikimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Valgymas ir gėrimas. Bendravimo būdas. Tinkamos ir netinkamos pokalbio temos. Tonas, gestai bei kalbėsena. Žvilgsniai ir emocijos. Dalykiškumas. Orientacija į dalykinius reikalus. Punktualumas. Apranga. Bendravimas vadovaujant. Prekybos prezentacija. Derybų stilius ir verslo etika. Patarimai kaip sutarti su suomiais. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2007-02-20
 • Supaprastintas bankroto procesas

  Įvadas. Supaprastinto bankroto proceso sąvoka. Supaprastinto bankroto procesas. Supaprastinto bankroto proceso taikymo atvejai. Supaprastinto bankroto proceso nutraukimas. Teismo veiksmai priėmus nutartį taikyti supaprastintą bankroto procesą. Ypatumai taikant supaprastintą bankroto procesą. Gautų lėšų, pardavus turtą, panaudojimas. Išvados.
  Komercinė teisė, referatas(8 puslapiai)
  2006-02-24
 • Supergreitieji traukiniai

  Įvadas. Supergreitųjų traukinių istorija. Supergreitųjų traukinių privalumai prieš automobilius ir lėktuvus. Supergreitųjų traukinių technologija. Sritis supergreitiems traukiniams. Supergreitieji traukiniai Europoje. Traukiniai su magnetine pagalve. Supergreitųjų traukinių pavyzdžiai. Perspektyvos Lietuvoje. Europos Sąjungos (ES) ir Lietuvos politika geležinkelių infrastruktūros klausimais."Rail Baltica" projektas.
  Transportas ir logistika, referatas(13 puslapių)
  2006-12-15
 • Superlaidininkai

  Superlaidininkai. Metalinis laidumas. Porų formavimasis. 1 tipo superlaidininkai. 2 tipo superlaidininkai. Netipiniai superlaidininkai ir ateitis. Elektronų pasiskirstymas atome aukštoje temperatūroje superlaidininke ir kaip tai gali mums padėti pagaminti naujas ir geresnes medžiagas. Dabar šiek tiek sužinosite apie Meissnerio efektą. Superlaidininkai yra ne tik metalai, bet ir keramikos. Kai kurios superlaidininkų savybės.
  Elektromagnetizmas, referatas(8 puslapiai)
  2006-10-30
 • Superlaidumas

  Įvadas. Superlaidumo istorija. Medžiagos. Superlaidumo pagrindai. Superlaidumo taikymas. Naujausi duomenys. Superlaidumo tyrimai Lietuvoje. Priedai (2).
  Elektronika, referatas(25 puslapiai)
  2006-11-08
 • Supernovos (žvaigždės)

  Įvadas. Įžanga. Bendrieji žvaigždžių vystymosi etapai. Supernovų charakteristika. Supernovų tipologija. Supernovų liekanų įvairovė ir jų įtaka galaktikai. Išvados.
  Astronomija, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-18
 • Surenkamosios monolitinės perdangos

  Įvadas. Dėstymas. Konstrukcijų klasifikacija. Surenkamųjų monolitinių perdangų konstrukciniai ypatumai ir rinkos diferenciacija. Perdangų elementai.
  Statyba, referatas(12 puslapių)
  2006-12-18
 • Sūriai

  Sūrių specifika. Sūrių gamintojų įvairovė. Sūrių įvairovė. Patiekalai iš sūrio. Anketų tyrimas. Įmonės tiekiančio patiekalus iš sūrio. Išvados.
  Kulinarija, referatas(14 puslapių)
  2006-10-05
 • Sūriai (2)

  Įvadas. Fermentiniai sūriai. Sūrių klasifikavimas pagal riebumą. Sūrių klasifikavimas pagal kietumą. Fermentinių sūrių bendrosios gamybos technologinė schema. Bežieviai sūriai. Sūrių Nokinimas. Tarkuojamieji sūriai ir jų asortimentas. Kietųjų ir punskiečių sūrių asortimentas. Minkštieji fermentiniai sūriai ir jų asortimentas. Fermentinių sūrių jusliniai Rodikliai. Sūryme Brandinti Sūriai. Pienarūgščiai fermentiniai sūriai. Sūrių ydos. Fermentinių sūrių milteliai. Fermentinių sūrių pakavimas, Laikymas. Fermentinių sūrių asortimentas. Išvados.
  Pramonė ir gamyba, referatas(6 puslapiai)
  2007-12-19
 • Sūrių įvairovė

  Įvadas. Kaip gaminamas sūris. Sūris kaip maisto produktas. Sūrių grupės ir sūrių profiliai. Kuo vertingi fermentiniai sūriai? Fermentinių sūrių asortimentas Lietuvoje. Fermentinis, bet ar olandiškas? Olandiškų sūrių atsiradimas Lietuvoje. Kas lemia išskirtines "Goudos" savybes? Lietuviškas parmezanas. Kuo gi skiriasi Lietuviškas parmezanas nuo Parmigiano – Reggiano. "Geram skoniui" jau dveji. "Taurusis" Vilniaus rotušėje. "Vacsy" - "Zepter" sveikos mitybos programos naujovė. Iš ūkininkų namų ir fabriko: Goudos sūris. Pjaustomas Rytprūsių sūris: Tilžės sūris. Bel Paese sūrio pusbrolis: grietinėlės sūris. Prie alaus geriausiai tinka Weiftlackerkase. Misis Paulet tauriųjų pelėsių sūris: Stiltonas. Sūrių karalius: Bri. Rūgusio pieno sūris. Bavaria blu Mėsos vyniotinis su sūrio įdaru. Bri sūris Sarlando bri obuoliai. Grietinėlės sūris Kiaulienos bifšteksai su sūrio "skiautere". Grietinėlės sūris Sūrio skrebučiai su voveraitėmis. Ėdamo sūris Sūrio vafliai. Ementalio sūris Sūrio ragu su ryžių "karūna". Išvados.
  Kulinarija, referatas(29 puslapiai)
  2007-06-06
 • Susiliejantis mokymas (ugdymas) pagal N.M. Grenstad

  Susiliejantis mokymas (ugdymas)(pagal N.M.Grenstad). Atradimo metodai susiliejančio ugdymo procese. Vaizduotė ir jos panaudojimas. Vaizduote ir realybė. Dalykinės medžiagos pateikimo ypatumai. Susidomėjimas. Susiliejantis ugdymas. Susiliejančio ugdymo principai.
  Pedagogika, referatas(6 puslapiai)
  2006-03-15
 • Susiliejantis ugdymas ir holistinė pedagogika

  Įvadas. Asmenybė samprata, jos ugdymo strategijos. Istorinės ištakos. Holistinė pedagogika. Susiliejantis ugdymas. Jausmai – didelė jėga. Vaizduotė ugdymo procese. Pojūčiai, įsivaizdavimas ir emocinės reakcijos. Susiliejančio ugdymo procesą skatinantys darbo būdai. Susidomėjimas kaip procesas. Asmeninis žinojimas. Išvados. Išnašos.
  Pedagogika, referatas(19 puslapių)
  2008-04-03
 • Susirink automobilį - "Audi"

  Įvadas. "Programa" kuriama informacinių technologijų dalykui. "Programos" pavadinimas. Pagrindas projekto vykdymui. Užduoties formulavimas. Programinės dalies aprašymas. Programą sudaro. Ryšių diagrama. Fiziniai duomenų sąryšiai. Vartotojo instrukcija. Išvados ir pasiūlymai.
  Elektronika, referatas(8 puslapiai)
  2007-10-22
 • Susirinkimai ir pasitarimai

  Įvadas. Susirinkimų, pasitarimų rūšys, tikslai, organizavimas, darbotvarkė. Susirinkimų, pasitarimų rūšys. Susirinkimų tikslai. Susirinkimų organizavimas. Darbotvarkė. Susirinkimo metu. Sprendimų priėmimas. Pristatymas. Susirinkimo protokolavimas. Derybos. Bendravimo menas. Po susirinkimo. Išvados.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2007-02-09
 • Susirinkimai, konferencijos, diskusijos, pasitarimai

  Įvadas. Susirinkimai ir konferencijos. Susirinkimai. Konferencijos. Pasirengimas konferencijai. Konferencijos eiga. Interviu. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2007-12-17
 • Susirinkimai, pasitarimai organizacijoje

  Įvadas. Susirinkimai, pasitarimai organizacijoje: Samprata, rūšys, tikslai. Organizavimas. Darbotvarkė. Susirinkimų, pasitarimų našumo didinimas. Vadovo ir kolektyvo narių pareigos susirinkimų, pasitarimų metu. Vadovo įvaizdis, elgesio taisyklės. Išvados.
  Vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2009-04-27
 • Susirinkimai. Konferencijos

  Įvadas. Susirinkimo tikslas. Susirinkimo pirmininkas. Darbotvarkė. Kaip nuspręsti, ką kviesti. Sėdėjimo tvarka. Ko reikia, kad gerai pasirodytumėt. Susirinkimų gyvybingumas. Konferencijos. Konferencijų rūšys. Pasiruošimas konferencijai. Tema ir dienotvarkė. Konferencijos vadovas. Konferencijos eiga. Vidinės nuostatos. Išorinė tvarka. Į konferencijos išlaidas įskaičiuojamas ir etiketas. Jei jus lydi sutuoktinis ar draugas. Išvados.
  Etiketas, referatas(17 puslapių)
  2008-01-03
 • Susirinkimų ir konferencijų organizavimas

  Įžanga. Susirinkimas. Susirinkimo tikslas. Susirinkimo pirmininkas. Dienotvarkės sudarymas. Susirinkimo trukmė ir grupės dydis. Optimali patalpa ir sėdėjimo tvarka. Efektyvus vadovavimas susirinkimui. Ko reikia, kad gerai pasirodytumėte. Susirinkimų gyvybingumas. Konferencijos. Konferencijų rūšys. Probleminė konferencija. Tikslo konferencija. Informacinė konferencija. Motyvacinė konferencija. Mokymo konferencija. Pasiruošimas konferencijai. Tema ir darbotvarkė. Konferencijos vadovas. Konferencijos eiga. Vidinės nuostatos. Išorinė tvarka. Išvados.
  Vadyba, referatas(18 puslapių)
  2007-03-20
 • Susirinkimų ir konferencijų organizavimas (2)

  Įvadas. Susirinkimai ir konferencijos. Susirinkimo tikslas. Susirinkimo pirmininkas. Susirinkimo darbotvarkė. Kaip nuspręsti, ką kviesti. Sėdėjimo tvarka. Kas dera dalyviui. Kaip teikti pasiūlymus. Kaip paprieštarauti. Ko reikia, kad gerai pasirodytumėte. Kaip pasiruošti susirinkimui. Konferencijos. Į konferencijos išlaidas įskaičiuojamas ir etiketas. Jei jus lydi sutuoktinis ar draugas. Išvados. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2007-09-10
 • Susirinkimų organizavimas

  Įvadas. Susirinkimas, konferencija. Kaip paskirti laiką savo pavaldiniams ir vadovui? Susirinkimų planavimas. Susirinkimų tikslai. Susirinkimų rūšys. Kas turėtų organizuoti susirinkimą? Vietos pasirinkimas. Pareigų pasidalinimas. Dokumentacija. Susirinkimo eiga. Kaip susirinkime girti ir peikti pavaldinius? Kaip išvengti vienos nuomonės vyravimo? Susirinkimas kaip būdas didinti formalios grupės veiksmingumą. Susirinkimo efektyvumas. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-03
Puslapyje rodyti po