Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Rekreacija renesanso laikotarpiu

  Įvadas. Renesanso atsiradimas. Ankstyvieji ir vidurinieji viduramžiai. Kelionės ir kelionių motyvai. Renesanso laikotarpio kultūra. Švenčių kultūra XIV - XVI amžiuje. Laisvalaikis. Pramogos susijusios su menais. Apibendrinimas.
  Visuotinė istorija, referatas(14 puslapių)
  2007-03-14
 • Rekreacija, jos reikšmė ir būtinybė žmogui

  Įvadas. Rekreacijos esmė. Rekreacija kaip valstybės visuomenės vystymo funkcija. Rekreacija kaip socializacijos procesas. Kompleksinė darbo vietos aplinka. Erdvė kaip žmogaus rekreacijos išteklius. Žmogaus rekreacijos gamtos ištekliai. Žmogaus rekreacijos kultūros ištekliai. Žmogus kaip žmogaus rekreacijos išteklius. Išvados.
  Turizmas, referatas(10 puslapių)
  2006-11-20
 • Rekreacijos aplinkos tyrimas: Dusetų seniūnija

  Dusetų seniūnijos rekreacijos aplinkos tyrimas. Įžanga. Dusetų istorija. Pagrindiniai duomenys apie Dusetų seniūniją. Švietimo įstaigos Dusetose. Dusetų seniūnijos patrauklumas. Kultūros įstaigos. Esamos situacijos ir gyventojų poreikių analizė. Demografinė situacija. Gyventojai ir jų kaita. Ekonominė miestelio situacija. Turizmas. Galimybės poilsiauti. Lankytinos vietos. Gamtiniai elementai. Reljefas. Flora. Fauna. Klimatas. Rekreacinių vandens telkinių ir oro tyrimai. Tradicijų puoselėjimas. SSGG analizė. Vizija. Misija. Dusetų seniūnijos tikslų formulavimas. Išvados.
  Turizmas, referatas(15 puslapių)
  2006-06-09
 • Rekreacijos ir kelionių istorinė raida arabiškajame pasaulyje

  Įvadas. Arabijos valstybės susikūrimas. Kalifato valdymas ir visuomenė. Kalifato silpnumo priežastys. Kalifato suirimas. Arabų rekreacija ir kultūra. Arabų atradimai. Žymiausi arabiškojo pasaulio keliautojai. Išvados.
  Turizmas, referatas(11 puslapių)
  2007-06-24
 • Rekreacijos ir kelionių istorinė raida Tarpupio (Mesopotamijos) kultūrose

  Įvadas. Darbo tikslas. Išanalizuoti Rekreacijos ir kelionių istorinę raidą Tarpupio (Mesopotamijos) kultūrose. Mesopotamijos kultūra ir geografinis akiratis. Rekreacija. Civilizacijos ir kultūros laimėjimai. Visatos ir žemės suvokimas. Kartografija. Religija. Žemdirbystė. Mesopotamijos civilizacijos raidos etapai. Šumerų-akadų imperijos laikotarpis. Pirmoji babilonijos karalystė. Senovės babilono kultūra. Asirijos imperija. Asirijos ūkis. Asirijos kultūra. naujoji babilonijos karalystė. Etapų palyginimas. Išvados. Literatūriniai šaltiniai. Internetiniai šaltiniai. Priedai (3).
  Turizmas, referatas(19 puslapių)
  2008-12-09
 • Rekreacijos ir kelionių raida antikinėje Romoje

  Įvadas. Romėniškųjų kelionių motyvų ir tikslų raida skirtinguose istoriniuose etapuose. Prekybiniai keliai. Keliavimas kariniais tikslais. Oikumenos suvokimas antikinės Romos laikais. Rekreacijos raida Senovės Romoje. Išvados
  Turizmas, referatas(12 puslapių)
  2008-10-06
 • Rekreacijos ir kelionių raida antikos pasaulyje: Atėnai, Sparta

  Įvadas. Graikų laisvalaikis, jo praleidimo būdai ir formos. Eilinių graikų laisvalaikis šiokiadieniais ir turtingųjų puotos. Ryškiausios graikų šventės. Fizinė kultūra graikų gyvenime ir laisvalaikyje. Antikinės visuomenės geografinis akiratis ir svarbesnės kelionės. Mitinis graikų geografijos laikotarpis. Archainis graikų geografijos laikotarpis. Klasikinis graikų geografijos laikotarpis. Helenistinis graikų geografijos laikotarpis. Išvados.
  Turizmas, referatas(14 puslapių)
  2006-11-10
 • Rekreacijos ir kelionių raida renesanso laikotarpiu

  Įvadas. Rekreacijos ir kelionių raida. Renesanso laikotarpiu. Renesanso laikotarpio rekreacinė kultūra. Renesanso laikotarpio rekreacinės kultūros esminiai skirtumai nuo viduramžių rekreacinės kultūros. Kelionės ir kelionių motyvai Renesanso periodu. Renesanso periodu vykusių kelionių esminiai skirtumai nuo viduramžių. Didieji geografiniai atradimai (prielaidos ir reikšmė). Išvados.
  Turizmas, referatas(10 puslapių)
  2010-12-29
 • Rekreacijos ir laisvalaikio samprata bei raida

  Įvadas. Rekreacijos samprata. Rekreacinės veiklos tipologija. Laisvalaikio samprata ir raida. Išvados.
  Turizmas, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-08
 • Rekreacijos ir turizmo administravimas Palangoje

  Įvadas. Regiono pristatymas. Rekreacinė sistema. Palangos gamtiniai ir kultūriniai rekreaciniai ištekliai. Pramogos. Transportas ir susisiekimas. Informacija. Apgyvendinimo įstaigos. Maitinimo įstaigos. Turizmo administravimas. Išvados. Priedai.
  Turizmas, referatas(35 puslapiai)
  2006-01-31
 • Rekreacijos ir turizmo etikos problemos

  Įvadas. Rekreacijos ir turizmo etika. Etikos problemos rekreacijoje ir turizme. Rekreacijos ir turizmo mikroetikos problemos. Apgavystė ir melas. Korupcija ir dovanos. Piktnaudžiavimas. Interesų konfliktas. Seksualinis priekabiavimas. Rekreacijos ir turizmo makroetikos problemos. Kontrabanda. Sekso turizmas. Reakcija į etikos problemas. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2007-06-24
 • Rekreacijos ir turizmo makro ir mikro etikos problemos

  Įvadas. MAKRO etikos problemos. Alienacija rekreacijoje. Elitizmas, paternalizmas, susvetimėjimas, diskriminacija. Etikos įtaka turizmo rinkodaros sprendimams. Sąžininga konkurencija. Etinės problemos susijusios su vartotojais. MIKRO etikos problemos. Bendravimo ir verslo etikos problemų grupės. Turisto ar rekreanto ir jį aptarnaujančio darbuotojo santykiai. Darbuotojų apranga. Santykiai tarp klientų priklauso nuo šių veiksnių. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2007-05-10
 • Rekreacijos ir turizmo raida renesanso laikotarpiu

  Įvadas. Ankstyvųjų ir viduriniųjų viduramžių apžvalga. Renesanso sąvoka, jo atsiradimo priežastys. Renesanso kultūra, pasaulietiškų idealų plėtra. Švenčių kultūra XIV - XVI amžiuje. Laisvalaikio praleidimo formos ir būdai. Pramogos susijusios su menais. Kelionės, jų motyvai ir apgyvendinimo kultūra. Apibendrinimas.
  Turizmas, referatas(14 puslapių)
  2006-10-25
 • Rekreacijos ir turizmo raida senovės Egipte ir Mesopotamijoje

  Įvadas. Rekreacijos ir turizmo raida Egipte ir Mesopotamijoje. Išvados.
  Turizmas, referatas(7 puslapiai)
  2006-01-30
 • Rekreacijos ištekliai: gamtiniai ir kultūriniai

  Įvadas. Aptarsime pagrindinius rekreacijos išteklius – gamtinius ir kultūrinius. Birštonas. Druskininkai. Neringa. Palanga. Išvados.
  Lietuvos geografija, referatas(14 puslapių)
  2008-12-17
 • Rekreacijos marketingo tyrimo programos parengimas

  Įvadas. Sėkmingo marketingo tyrimo reikalavimai. Tyrimo problemos ir tikslų suformulavimas. Tyrimo tipo parinkimas. Duomenų rinkimo metodo parinkimas. Fokusuota grupė. Anketavimas. Atrankos būdo parinkimas.
  Rinkodara, referatas(13 puslapių)
  2006-11-07
 • Rekreacijos organizavimo problema Lietuvos kaime

  Įvadas. Rekreacijos samprata. Rekreacijos rūšys. Kaimo turizmas. Problemos kylančios organizuojant rekreaciją Lietuvos kaime. Lietuvos kaimo gyventojų teisė į pilnavertę rekreaciją. Išvados.
  Turizmas, referatas(13 puslapių)
  2008-03-20
 • Rekreacijos tradicijos ir dabartis

  Įvadas. Šventės samprata. Gyvosios tradicijos samprata. Švenčių klasifikacija. Įvairių metų laikų kalendorinių švenčių skirtumai. Kūčios. Kalėdos. Naujieji metai. Trys karaliai (Saulėgrįžos šventė). Užgavėnės. Verbos. Velykos. Simbolika ir reikšmė. Joninės. Visų šventųjų diena. Vėlinės. Vestuvės. Krikštynos. Laidotuvės (Šermenys). Išvados
  Turizmas, referatas(26 puslapiai)
  2006-10-27
 • Rekreacinė aplinka

  Rekreacinės aplinkos samprata. Rekreacinės aplinkos sudedamosios dalys. Gamtinė rekreacinė aplinka. Technogeninė rekreacinė aplinka. Socialinė rekreacinė aplinka. Europos Sąjungos (ES) teisės santykis su Nacionaline teise. Uždavinio (KAZUSO) sprendimas. Rekreacinę ir turizmo aplinką reglamentuojantys nacionaliniai teisės aktai, Europos Sąjungos (ES) teisės aktai, jų santykis, formuojant rekreacinę ir turizmo aplinką. Išvados.
  Turizmas, referatas(12 puslapių)
  2005-07-19
 • Rekreacinė programa Pakruojo dvare

  Pagrindimas. Vartojamų terminų žodynas. Pakruojo dvaro istorija. Valgymo papročiai ir valgiai. Šventės ir jų apeigos. Rekreacinės programos smulkus scenarinis planas.
  Turizmas, referatas(16 puslapių)
  2006-11-24
Puslapyje rodyti po