Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Pinčių morfologiniai tipai, atsiradimas ir reikšmė

  Pinčių (Spongia) morfologiniai tipai, jų atsiradimas ir reikšmė. Kas yra pintys? Pinčių morfologiniai tipai. Pinčių atsiradimas. Pinčių reikšmė. Išvados.
  Biologija, referatas(6 puslapiai)
  2010-06-01
 • Pingvinų įvairovė ir paplitimas

  Būris. Pingvinai (Sphenisciformes).Šeima. Pingvininiai (Spheniscidae). Gentis. Aptenodytes. Karališkasis pingvinas (Aptenodytes patagonicus). Imperatoriškasis pingvinas (Apdenodytes forsteri). Gentis. Pygoscelis. Pygoscelis papua. Adelės pingvinas (Pygoscelis adeliae). Antarktinis pingvinas (Pygoscelis antarctica). Gentis. Eudyptes. Eudyptes pachyrhynchus. Eudyptes robustus. Tiesusis-skiauterėtasis pingvinas (Eudyptes sclateri). Eudyptes chrysocome. Šlėgelio pingvinas (Eudyptes schlegeli). Auksaplaukis pingvinas (Eudyptes chrysolophus). Gentis. Megadyptes. Geltonakis pingvinas (Megadyptes antipodes). Gentis. Eudyptula. Mažasis pingvinas (Eudyptula minor). Gentis. Spheniscus. Akiniuotasis pingvinas (Spheniscus demersus). Humbolto pingvinas (Spheniscus humboldti). Magelaninis pingvinas (Spheniscus magellanicus). Galapagų pingvinas (Spheniscus mendiculus). Išvados.
  Ekologija, referatas(20 puslapių)
  2009-05-22
 • Pinigai

  Pinigų apibrėžimas ir raida. Kas yra pinigai? Atsiskaitymo priemonių raida. Kreditinių pinigų atsiradimas. Šiuolaikinės pinigų formos. Likvidumas. Pinigai ir kiti aktyvai. Banko pinigų sukūrimo mechanizmas. Pinigai egzistuojantys sąskaitose. Kreditinės ir debetinės kortelės.
  Finansai, referatas(7 puslapiai)
  2005-05-24
 • Pinigai (2)

  Įvadas. Pinigų funkcijos. Pinigų paklausa. Pinigų pasiūla. Pusiausvyra pinigų rinkoje. Išvada.
  Finansai, referatas(10 puslapių)
  2005-09-13
 • Pinigai (3)

  Pinigų standarto evoliucija. Pinigų, kaip visuotinio vertės ekvivalento, pagrindinės charakteristikos. Lietuvos centrinis bankas. Šiuolaikinė bankininkystė. Pinigų gyvavimo ciklas. Mokėjimo kortelės. Bankas internete. Mikroscheminės kortelės ir apsipirkimas internete. Piniginio vieneto stabilumo prielaidos. Kodėl prekiaujama valiutomis? Tarptautinė valiutų sistema.
  Finansai, referatas(19 puslapių)
  2006-01-30
 • Pinigai (5)

  Įvadas. Pinigai ir jų esmė. Pinigų rinka. Pinigai. Pinigų esmė. Pinigų rinka. Pinigų paklausa. Pinigų pasiūla.
  Finansai, referatas(19 puslapių)
  2006-03-22
 • Pinigai (7)

  Kas yra pinigai. Atsiradimas ir istorija. Kreditinių pinigų atsiradimas. Kreditinių pinigų atsiradimas. Pinigų rūšys. Žodžio moneta kilmės legenda. Monetų reikšmė istorijoje. Monetos Lietuvoje. Monetų alternatyvos. Kolekcinės monetos. Popieriniai pinigai. Atsiskaitymo priemonių raida. Pinigų egzistavimo prielaidos. Likvidumas. Pinigai ir kiti aktyvai. Banko pinigų sukūrimo mechanizmas. Pinigai egzistuojantys sąskaitose. Biudžeto sąskaitos. Depozitinės sąskaitos. Aukštas palūkanas uždirbančios čekinės sąskaitos. Terminuoti ir taupomieji indėliai. Čekinės knygutės taupomosios sąskaitos.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2006-04-21
 • Pinigai ir bankai

  Pinigai. Atsiradimas ir istorija. Pinigų rūšys. Popieriniai pinigai. Iš Lietuvos pinigų istorijos. Pinigų pasiūla. Bankininkystės raida. Šiuolaikinė bankininkystė. Bankų teikiamos paslaugos. Dalinio rezervavimo sistema. kaip bankai "kuria" pinigus. Du požiūriai į Lietuvos bankininkystės kūrimą.
  Finansai, referatas(9 puslapiai)
  2006-09-18
 • Pinigai ir bankai (2)

  Kas yra pinigai? Kokie turi būti pinigai? Pagrindinės pinigų funkcijos. Pinigų vertė. Pinigų pasiūla ir paklausa. Pinigų politika ir kapitalo judėjimas. Bankai ir jų funkcijos.
  Makroekonomika, referatas(14 puslapių)
  2006-10-10
 • Pinigai ir bankai. Bankininkystės raida

  Įvadas. Pinigų ir bankų kilmė. Pinigų ir bankų funkcijos. Pinigų ir bankų rūšys. Pinigų pasiūla. Pinigų paklausa. Pinigų rinka. Centrinis bankas. Bankininkystės raida. Bankininkystės raida Lietuvoje. Išvados.
  Makroekonomika, referatas(7 puslapiai)
  2007-12-28
 • Pinigai ir bankų sistema

  Makroekonominė pinigų politikos aplinka. Kitos priemonės pinigų sistemos stabilumui didinti. Bankai, jų atsiradimas, funkcijos ir rūšys. Atskiras komercinis bankas bankų sistemoje. Lietuvos centrinio banko veiklos principai ir vaidmuo ekonomikoje. Užsienio centrinių bankų veiklos principai ir vaidmuo ekonomikoje.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2007-02-14
 • Pinigai ir infliacija

  Įvadas. Pinigų samprata. Trumpa pinigų istorija. Pinigai – mainų tarpininkas. Vertės matas ir būsimųjų mokėjimų priemonė. Pinigai – kaupimo priemonė. Pinigai – apskaitos vienetas. Pinigų funkcijų sąveika. Pinigų formos. Kreditinių pinigų prigimtis. Grynųjų pinigų neturėjimas. Elektroniniai pinigai ir jų įtaka. Elektroninių pinigų samprata, savybės, rūšys. Infliacija. Infliacijos priežastys. Visuminės pasiūlos kreivė. Kainų kilimas ir infliacija: pasiūlos šokai. Kainų kilimas ir infliacija: paklausos aspektai. Ar pinigai yra tikroji priežastis? Kova su infliacija. Infliacijos matavimas. Infliacijos pasekmės.
  Finansai, referatas(26 puslapiai)
  2007-11-13
 • Pinigai ir jų cirkuliacija

  Įvadas. Pinigų apibrėžimas ir raida. Kas yra pinigai? Atsiskaitymo priemonių raida. Kreditinių pinigų atsiradimas. Pinigų egzistavimo prielaidos. Šiuolaikinės pinigų formos. Likvidumas. Pinigai ir kiti aktyvai. Banko pinigų sukūrimo mechanizmas. Pinigai egzistuojantys sąskaitose. Sandėrio sąskaitos. Sandėrio sąskaitų raida Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) ir Anglijoje. Bendros čekinių sąskaitų savybės. NOW ir ATS sąskaitos. Pinigų rinkos depozitinės sąskaitos (MMDA) ir bendrieji pinigų rinkos fondai (MMMF). Biudžeto sąskaitos. Depozitinės sąskaitos. Aukštas palūkanas uždirbančios čekinės sąskaitos. Terminuoti taupomieji indėliai. Čekinės knygutės taupomosios sąskaitos. Taupomųjų indėlių sertifikatai. Perduodami depozitų sertifikatai. Atviros terminuotos sąskaitos. IRA (Individual Retirement Accounts) - privačių asmenų pensijų sąskaitos. Kreditinės ir debetinės kortelės. Išvados.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2005-12-08
 • Pinigai ir jų funkcijos ekonomikoje

  Įvadas. Pinigų apibrėžimas ir raida. Kas yra pinigai? Atsiskaitymo priemonių raida. Kreditinių pinigų atsiradimas. Reikalavimai pinigams. Pinigų funkcijos. Pinigų vertės kitimas. Infliacija ir jos sąryšis su pinigais. Kreditinės ir debetinės kortelės.
  Finansai, referatas(12 puslapių)
  2006-03-16
 • Pinigai ir šiuolaikinės jų formos

  Pinigai (sąvokos apžvalga). Bendros žinios apie pinigus (kas yra pinigai, kam jie skirti?). Pinigų standarto evoliucija ir jos ypatumai. Pinigų funkcijos ir savybės. Šiuolaikinės pinigų formos. Bendros žinios apie šiuolaikines atsiskaitymo formas (pinigus). Grynieji pinigai, jų panaudojimas (nacionalinės ir tarptautinės valiutos. Naujas žingsnis Europos Sąjungos šalių pinigų raidoje – Eurovaliuta. Banko mokėjimo kortelė. Vertybiniai popieriai Lietuvoje ir ne tik Likvidumas. Pinigai ir kiti aktyvai. Išvados.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2005-12-22
 • Pinigai ir šiuolaikinės jų formos (2)

  Įvadas. Pinigų apibrėžimas ir istorinė raida. Pinigų sąvoka. Pinigų raida. Pagrindinės pinigų funkcijos. Šiuolaikiniai pinigai. Banko pinigai. Kreditinės kortelės. Čekiai. Vekseliai. Nauja valiuta Europos sąjungoje (ES). Naujienos. Išvados.
  Finansai, referatas(22 puslapiai)
  2006-05-15
 • Pinigai ir šiuolaikiniai bankai (3)

  Pinigų funkcijos. Istorinė pinigų raida. Bankų funkcijos. Centrinio banko funkcijos. Pinigų pasiūla ir šiuolaikinių bankų veikla. Monetarinė bazė ir pinigų multiplikatorius.
  Makroekonomika, referatas(18 puslapių)
  2008-05-13
 • Pinigai, bankai, monetarinė sistema

  Įvadas. Pinigų istorinė raida: Pinigai – tai prekės; Metalinių pinigų atsiradimas; Popieriniai pinigai; Banko pinigai; Netikri pinigai. Lietuvos pinigų istorija. Kaip atsirado euras. Euro banknotai. Bankų istorijos raida Pagrindiniai Lietuvos bankų uždaviniai, funkcijos bei teisės. Monetarinė politika, jos įgyvendinimo principai ir priemonės. Išvados.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2005-06-20
 • Pinigai, jų esmė

  Pinigai. Kas yra pinigai? Pinigų istorinė raida. Kokie turi būti pinigai? Pagrindinės pinigų funkcijos. Pinigų vertė. Pinigų pasiūla ir paklausa. Bankų pinigai. Uždirbamoji pinigų galia. Pinigų vertės kitimas laikui bėgant. Išvados. Naudota literatūra (5).
  Finansai, referatas(18 puslapių)
  2005-09-27
 • Pinigai, jų funkcijos ir istorinė raida

  Įžanga. Pinigų samprata ir rūšys. Pinigų savybės. Pinigų kilmės teorijos. Pinigų istorinė raida. Pirmykščiai daiktiniai pinigai. Pirmykščiai metaliniai pinigai ir monetos. Popieriniai pinigai. Šiuolaikiniai elektroniniai pinigai. Lietuvos pinigai. Pinigų funkcijos ir esmė. Išvados.
  Makroekonomika, referatas(16 puslapių)
  2007-06-12
Puslapyje rodyti po