Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • AB "Teo.Lt" verslo rizika ir jos mažinimo galimybės

  Įmonės aprašymas. Kiekybinė įmonės rizikos analizė. Likvidumo rodikliai. Pelningumo rodikliai. Finansų struktūros rodikliai. Turto panaudojimo efektyvumo rodikliai. Rinkos vertės rodikliai. Kokybinė įmonės rizikos analizė. Rizikos mažinimo įmonėje galimybės. Išvados.
  Įmonių aprašymai, referatas(10 puslapių)
  2008-05-23
 • Abdominalinės chirurgijos ligos istorija

  Abdominalinės chirurgijos ligos istorija. Duomenys apie pacientą. Apklausa ir anamnezė. Ligonio būklė objektyvaus tyrimo metu. Status specialis. Preliminari diagnozė. Tyrimo planas. Papildomų tyrimų duomenys. Diferencinė diagnostika. Klinikinė diagnozė. Etiologija ir patogenezė. Patologinė anatomija. Gydymas. Operacijos aprašymas. Gydymo stacionare dienynas. Diagnozė išrašant. Epikrizė. Prognozė.
  Ligos ir traumos, referatas(23 puslapiai)
  2005-12-18
 • Abiotiniai ekosistemos veiksniai

  Įvadas. Šviesa. Temperatūra. Oras. Vanduo. Dirvožemis. Išvados.
  Biologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-17
 • Abiotinių veiksnių poveikis augalams ir gyvūnams

  Įvadas. Svarbiausių terminų sampratos. Ekologinė bendrija. Biosfera/ekosfera. Aplinkos veiksnys. Ekologinių veiksnių klasifikacija. Biotiniai veiksniai. Antropogeniniai veiksniai. Abiotiniai veiksniai. Abiotinių veiksnių poveikis augalams ir gyvūnams.
  Ekologija, referatas(10 puslapių)
  2008-01-08
 • Abiotinių veiksnių poveikis žuvims

  Įvadas. Aplinkos veiksnių klasifikacija. Vandens temperatūra. Deguonis. Anglies dioksidas. Sieros vandenilis. Metano dujos. Šviesos įtaka. PH vandens reakcija. Garsas ir jo virpesiai. Rentgeno spinduliai ir radioaktyvumas. Vandenyje ištirpusių druskų kiekis. Gruntas ir pakibusios vandenyje dalelės. Atmosferos slėgis.
  Ekologija, referatas(17 puslapių)
  2008-05-21
 • Abiturientų patiriamas stresas prieš egzaminus. Streso įtaka egzaminų rezultatams

  Abiturientų patiriamas stresas prieš egzaminus ir jo įtaka egzaminų rezultatams. Santrauka. Įvadas. Tikslas: Išsiaiškinti abiturientų patiriamo streso priežastis ir pasekmes egzaminų rezultatams. Literatūros analizė. Įžanga. Streso požymiai. Streso priežastys. Streso rūšys. Streso pasekmės. Kaip reikia valdyti stresą. Egzaminų stresas ir kaip jį įveikti. Kaip gali sau padėti. Tyrimo metodika. Tiriamųjų imtis. Tyrimo metodas. Tyrimo eiga. Rezultatų analizė ir apibendrinimas. Išvados. Priedas: anketa (3 psl.) Darbas iliustruotas diagramomis.
  Asmenybės psichologija, referatas(21 puslapis)
  2009-05-19
 • ABO kraujo grupių sistema

  ABO kraujo grupių sistema. Eritrocitų antigenai. Antikūnai prieš eritrocitų antigenus. Antigenų ir antikūnų sąveikos nustatymo in vitro būdai. Veiksniai, būtini Ag ir Ak sąveikai išryškinti in vitro nustatant kraujo grupes. Agliutinacijos reakcijos taikymas ABO sistemos kraujo grupėms nustatyti. Kliniškai svarbiausios kraujo grupės. ABO arba ABH antigenų sistema. Rh antigenų sistema. Tiesioginės ir netiesioginės Kumbso reakcijos taikymas. Tiesioginė Kumbso reakcija. Netiesioginė Kumbso reakcija. Kraujo grupių ir Rh faktoriaus antigenų nustatymui naudojamos kasetės.
  Anatomija, referatas(11 puslapių)
  2006-06-02
 • Abortai

  Organizacijos. Įstatymai ir bausmės. Bažnyčios požiūris ir nuostatos. Abortų pasekmės. Abortų rūšys. Abortų dažnis. Statistika. Darbas iliustruotas nuotraukomis, lentelėmis.
  Ligos ir traumos, referatas(9 puslapiai)
  2005-05-30
 • Abortai (3)

  Įvadas. Abortų bausmės senovės istorijoje. Abortų pagrindinės priežastys. Abortų rūšys. Abortų pasekmės moteriai. Bažnyčios požiūris į abortus. Katalikai apie abortus. Moralinio sprendimo dėl aborto tvarka. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-03
 • Abortai (4)

  Abortas. Abortai. "Jei mes priimame šią logiką, kad nelaukiamumas yra geras pateisinimas abortui, tai tada mes visi turime būti nužudyti.". Seni žmonės taip pat nepageidaujami savo vaikų ir visuomenės. Ar tai reiškia kad ir jie turi būti nužudyti? Kitoks požiūris. Milijonai vaikų kasmet nužudomi įsčiose dėl šios vyraujančios filosofijos. Statistika. Gimdymai ir abortai. Abortų skaičius. Abortai 2000 metais. Abortų rūšys.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2006-04-05
 • Abortai (5)

  Įvadas. Konsultavimas. Ikioperacinė priežiūra. Abortas I trimestre. Abortas II trimestre. Priežiūra po aborto. Komplikacijos. Abortų situacija Lietuvoje. Medikai apie abortą. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(13 puslapių)
  2006-04-12
 • Abortai (6)

  Abortų rūšys. Poabortinis sindromas. Psichologinės aborto pasekmės. Pseudoargumentai žudyti. Medicininiai. Pavojus fizinei motinos sveikatai. Grėsmė psichinei motinos sveikatai. Išsigimimai. Kraujomaiša. Socialiniai-ekonominiai. Persidauginimas. Sunkios sąlygos. Moteris - ne ,,gimdymo mašina''. Geriau negimti, nei visą gyvenimą kentėti. Teisiniai. Sulaiko kriminalinius. Moters teisė į savo kūną. Moters teisė pasirinkti. Draudimais nieko nepasieksim. Etiniai. Iš dviejų blogybių reikia pasirinkti mažesnę. Nenorimas vaikas. Išprievartavimas. Nuodija šeimos laimę.
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2006-05-15
 • Abortai (7)

  Įvadas. Liūdna statistika. Savaiminis ir dirbtinis abortai. Kaip daromi dirbtiniai abortai. Skausmas. Komplikacijos. Psichosomatinės komplikacijos. Psichinės komplikacijos. Išvados.
  Medicina, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-09
 • Abortai, nepilnamečių gimdymai, palikti neprižiūrėti, smurtą patiriantys vaikai

  Įvadas. Rizikos grupės vaikams būdingi bruožai. Socialinės šeimos gyvenimo aplinkybės. Smurto šeimoje poveikis vaikų socializacijai. Asocialūs vaikai. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(12 puslapių)
  2006-04-12
 • Abortai. Abortų rūšys

  Referatas: "Abortai ir jų rūšys". Kas yra abortas? Kas verčia žmones taip elgtis? Abortų rūšys. Komplikacijos.
  Ligos ir traumos, referatas(5 puslapiai)
  2005-12-19
 • Abortas

  Įvadas. Abortų rūšys. Kodėl moterys darosi abortą. Abortų žala fizinei ir dvasinei moters sveikatai. Abortų žala dvasinei – psichinei moters sveikatai. Poabortinės dvasinės, moralinės pasekmės ir Psichologinės komplikacijos. Socialinės abortų pasekmės. Bažnyčios požiūris į abortą. Statistiniai duomenys. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(8 puslapiai)
  2008-05-08
 • Abortas (persileidimas)

  Ligos priežastys. Simptomai. Ligos eiga. Komplikacijos. Tyrimai. Gydymas. Patarimai. Profilaktika.
  Ligos ir traumos, referatas(5 puslapiai)
  2005-09-29
 • Abortas ir socialinis darbas su moterimis

  Įvadas. Darbo tikslas: ištirti įvairių sričių konsultantų patirtį dirbant su nėštumą nutraukusiomis moterimis. Teorinė aborto fenomeno apžvalga. Aborto samprata. Aborto priežastys ir pasekmės. Aborto fenomeno istorinė ir teisinė perspektyva. Pagalbos ypatumai moterims nutraukusioms nėštumą. Sisteminio socialinio darbo modelio pritaikymas dirbant su nėštumą nutraukusiomis moterimis. Įžvalgos.
  Socialinis darbas, referatas(21 puslapis)
  2008-05-12
 • Abortas, priežastys ir pasekmės

  Įvadas. Požiūris į abortą. Abortų priežastys. Probleminis medis. Aborto priežastys. Aborto pasekmės. Abortų rūšys. Abortų žala. Poabortinis sindromas. Šeimos planavimas. Natūralus šeimos planavimas. Natūralūs šeimos planavimo metodai. Išvada.
  Ligos ir traumos, referatas(15 puslapių)
  2006-02-17
 • Abortas. Aborto žala

  Referatas "Abortas ir jo žala". Komplikacijos po nėštumo nutraukimo. Komplikacijos nėštumo nutraukimo operacijos metu. Komplikacijos po medikamentinio aborto. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-24
Puslapyje rodyti po