Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Mokslinio diskurso problema

  Įvadas. Diskurso samprata. Diskursų klasifikacija. Mokslo kalba ir diskursas. Išvados.
  Sociologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-27
 • Mokslinio pažinimo problema filosofijoje

  Mokslinio pažinimo problema filosofijoje. Mokslo raida. Mokslo struktūra. Mokslas ir metafizika.
  Filosofija, referatas(5 puslapiai)
  2006-02-09
 • Mokslinio pažinimo specializacija

  Įvadas. Mokslinio pažinimo formos ir specializacija. Kasdieninis ir mokslinis žinojimas. Mokslas – vienintelis tikras pasaulio pažinimo būdas. Empirinis ir teorinis žinojimas. Pavojai moksliniame pažinime. Išvados.
  Mokslinė metodologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-08-26
 • Mokslinio straipsnio rašymas

  Mokslinis straipsnis. Klasikinė mokslinio straipsnio struktūra. Įvadas. Dėstymas. Rezultatai. Aptarimas. Nuorodos. Priedai. Išvados.
  Lietuvių kalba, referatas(5 puslapiai)
  2005-10-13
 • Mokslinis darbas

  Įvadas. Kas yra mokslinis darbas. Kaip pradėti rašyti mokslinį darbą. Mokslinio darbo struktūra. Pagrindinės mokslinio darbo dalys. Įvadas. Dėstomoji dalis. Išvados. Pagalbinės mokslinio darbo dalys. Antraštinis puslapis. Turinys. Reziumė (santrauka). Priedai. Pastabos ir literatūros nuorodos tekste. Šaltinių ir literatūros sąrašai. Dažniausiai daromos klaidos. Išvados.
  Mokslinė metodologija, referatas(13 puslapių)
  2006-05-16
 • Mokslinis valdymas ir jo atspindžiai šiuolaikiniame vadybos moksle ir praktikoje

  Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti mokslinės vadybos valdymą šiuolaikinėje visuomenėje. Mokslinis vadybos valdymas. Vadyba. Vadybos raida. Mokslinis valdymas. Šiuolaikinės valdymo teorijos. Teorijos taikymas. UAB "Klaipėdos statybinės medžiagos". Išvados. Priedas (1).
  Vadyba, referatas(25 puslapiai)
  2010-10-25
 • Mokslinių vadybos teorijų taikymas organizacijoje

  Įvadas. Klasikinė vadybos mokykla. Mokslinio valdymo teorija. Administracinė valdymo teorija. Žmogiškųjų santytkių mokykla. Kiekybinių metodų valdymo mokykla. Naujosios vadybos teorijos, Empirinė vadybos teorija (situacinis požiūris), Socialinių sistemų vadybos teorija, Procesinis požiūris, Profesionalioji vadyba. Apibendrinimas.
  Vadyba, referatas(31 puslapis)
  2009-12-14
 • Mokslo filosofija

  Filosofijos ir mokslo samprata. Mokslo samprata. Žinių samprata. Mokslo tikslai. Mokslo klasifikacija ir kriterijai. Dėsningumo ir dėsnio samprata. Stebėjimas ir eksperimentas. Mokslinės paieškos laisvė ir mokslininko atsakomybė. Mokslo metodo problema.
  Filosofija, referatas(16 puslapių)
  2005-11-30
 • Mokslo filosofija (2)

  Įvadas. Mokslo samprata. Mokslas kaip žinios, išvedamos iš patyrimo faktų. Mokslo metodo problema. Išvados.
  Filosofija, referatas(12 puslapių)
  2006-11-01
 • Mokslo filosofijos problemos

  Įvadas. Žinių ir mokslo samprata. Filosofijos ir mokslo santykis. Mokslo ir metafizikos santykis. Mokslo metodo problema. Mokslo struktūra. Mokslo raida. Išvados. Priedas: abstraktas-pristatymas
  Filosofija, referatas(11 puslapių)
  2010-03-23
 • Mokslo globalizacija XXI amžiuje

  Įvadas. Nacionalinio mokslo esmė. Mokslo internacionalizacija XX amžiuje. Mokslas ir globalizacija. Mokslo globalizacijos esmė. Lietuvos tarptautinis bendradarbiavimas mokslo globalizacijoje.
  Sociologija, referatas(11 puslapių)
  2006-02-27
 • Mokslo globalizacija XXI amžiuje (2)

  Istorijos mokslo globalizacija skirtingais laikotarpiais. Ekonomikos ir kultūros sąveika visuotinės globalizacijos akivaizdoje. Ekonomikos globalizacija. Išvados.
  Kita, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-05
 • Mokslo ir metafizikos skirtumai

  Įvadas. Metafizikos ir mokslo samprata. Metafizikos sąvoka. Mokslo samprata. Metafizikos ir mokslo santykio problemos kilmė. Bandymai atskirti mokslą ir metafiziką. Ką galima daryti, kad metafizika būtų sukurta kaip mokslas. Išvados.
  Filosofija, referatas(9 puslapiai)
  2008-02-26
 • Mokslo ir studijų sistema nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) iki šių dienų

  Lietuvos mokslas ir studijos Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje. Carinės Rusijos sudėtyje. Atsikūrusioje Lietuvos valstybėje. Mokslas ir studijos sovietinėje Lietuvoje. Mokslas. Studijos. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę. Mokslo ir studijų sistemos teisinė padėtis ir reformos. Aukštųjų mokyklų reforma. Valstybinių mokslo institutų reformos.
  Mokslas ir švietimas, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-20
 • Mokslo ir technikos naujovės tarptautinėje turizmo rinkoje

  Mokslo ir technikos naujovės ėjime į tarptautinę turizmo rinką. Įvadas. Tikslas. Šio darbo tikslas- atskleisti ir išanalizuoti kaip mokslo ir technikos naujovės keitėsi ir ką suteikė tarptautiniam turizmui, turizmo rinkai, kas pasiekta ir bandyti nuspėti kas dar gali laukti ateityje. Turizmas. Mokslas. Technika. Naujienos. Technologijų inovacijos. PDA (angl. Personal Digital Assistant). GPRS (angl. General Packet Radio Service). GPS (angl. Global Positioning System). Ateities prognozės technologijų sferoje. Išvados.
  Viešasis administravimas, referatas(13 puslapių)
  2009-06-08
 • Mokslo krizės ir revoliucija

  Įvadas. Mokslo krizės kilmė. Ar krizė veikia mokslinių teorijų atsiradimą? Mokslo revoliucijos reikalingumas. Kaip mokslo revoliucija skatina mokslo progresą? Išvados.
  Mokslinė metodologija, referatas(6 puslapiai)
  2008-08-26
 • Mokslo metodologija

  Mokslo metodologija. Įvadas. Mokslo metodologijos samprata. Metodologijos reikšmė tyrime. Metodologijos funkcijos.
  Mokslinė metodologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-23
 • Mokslo padėtis naujaisiais amžiais

  Įžanga. Teorijos ir eksperimento santykis. Mokslas ir visuomenė. Praktinis mokslo pritaikymas. Išvada.
  Mokslinė metodologija, referatas(10 puslapių)
  2008-08-25
 • Mokslo raida

  Įžanga. Mokslo samprata. Senovės akmens amžius. Naujasis akmens amžius. Geležies amžius. Viduramžių mokslas. Renesanso laikotarpio mokslas. XVIII – XIX amžiaus mokslas. XX amžiaus mokslas. Kasdieninis ir mokslinis žinojimas. K. Popperio mokslo raidos koncepcija. T. Kūno mokslo raidos samprata. I. Lakatoso mokslinio tyrimo programos esmė. P. Feuerabendo metodologinio anarchizmo esmė. Išvados.
  Mokslas ir švietimas, referatas(10 puslapių)
  2007-03-22
 • Mokslo samprata

  Įvadas. Indukcinis požiūris į mokslą. Problemos. Falsifikacionizmas. Mokslo pagrindas-stebėjimu nustatyti faktai. T.S. Kuhno mokslo samprata. Išvados.
  Mokslinė metodologija, referatas(7 puslapiai)
  2008-08-18
Puslapyje rodyti po