Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kruvinoji gegužės savaitė

  Įvadas. 1871 m. kovo 18 d. revoliucijos Prancūzijoje aplinkybės. 1871 m. kovo 18d. revoliucijos Prancūzijoje apžvalga. "Kruvinoji gegužės savaitė". 21-oji gegužės diena (sekmadienis). 22-oji gegužės diena (pirmadienis). 23-oji gegužės diena (antradienis). 24-oji gegužės diena (trečiadienis). 25-oji gegužės diena (ketvirtadienis). 26-oji gegužės diena (penktadienis). 27-oji gegužės diena (šeštadienis). 28-oji gegužės diena (sekmadienis). Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(10 puslapių)
  2008-01-15
 • Ksenobiotikai, nitritai ir toksinai maiste

  Tikslas. Uždaviniai. Maisto medžiagos ir jų reikalingumas organizmui. Ksenobiotikai maiste. Sunkieji metalai. Cheminės medžiagos. Polichloruoti bifenilai. Augalinės kilmės toksinai. Grybų toksinai. Mikotoksinai. Kancoreginiškumas. Gyvūninės kilmės toksinai. Nitritai, nitratai ir nitrozaminai. Išvada.
  Medicina, referatas(11 puslapių)
  2006-11-15
 • Ksilografija Lietuvoje ir Rytuose

  Įžanga. Kas yra ksilografija? Ksilografija tolimuosiuose Rytuose. Ksilografija Lietuvoje.
  Dailė, referatas(6 puslapiai)
  2006-06-16
 • Ksilotrofiniai grybai, jų funkcionavimas ir ekologija

  Įvadas. Ksilotrofų grupės. Ksilosaprotrofai. Puvimas, jo stadijos bei tipai. Sistematika ir pavyzdžiai. Ksilobiotrofai. Sistematika ir pavyzdžiai. Labiausiai paplitusios ligos. Ksilotrofų ekologija. Išvados.
  Biologija, referatas(8 puslapiai)
  2009-10-06
 • KTU VoIP valdymas

  Įvadas. Litnet VoIP ir KTU VoIP tinklai. Ar reikalingas valdymas VoIP tinkle? ATA186 suderintuvas. KTU-GW - Cisco 2620 maršrutizatorius. GNU GK. Papildomos programinės galimybės. Išvados.
  Elektronika, referatas(21 puslapis)
  2006-04-21
 • Kuba (2)

  Geografinė padėtis. Plotas. Klimatas. Istorinė praeitis. Politinė padėtis. Religijos. Socialinė padėtis. Demografinė padėtis. Administracinis pasidalijimas. Kalbos. Švietimas. Ekonominė politika. Valiuta. Nacionalinės šventės. Kubos ryšiai su Lietuva. Legendinė Havana. Turizmas ir pramogos.
  Regioninė geografija, referatas(13 puslapių)
  2006-02-08
 • Kuba (3)

  Įvadas. Bendra informacija. Religija ir jos santykis su valstybe. Santykiai su Europos Sąjunga (ES) bei bendra politika. Che Guevara (1928-1967). Įdomi informacija.
  Regioninė geografija, referatas(12 puslapių)
  2006-05-24
 • Kubizmas

  Avangardizmas. Kubizmas. Kubizmas dailėje. Pablo Pikaso. Žoržas Brakas. Fernanas Ležė. Kubizmas literatūroje. Gijomas Apolineras. Išvados.
  Dailė, referatas(5 puslapiai)
  2005-06-09
 • Kubizmas (3)

  Kubizmas. Fazės. Koliažas. Žymiausi atstovai. Pablas Picasso. Žoržas Brakas. Albetas Džakometis.
  Dailė, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-10
 • Kubizmas (7)

  Įvadas. Kubizmas (1906 – 1920). Kubistinė tapyba. Kubistinė skulptūra. Pablo Pikaso kūrybos raida. Išvados.
  Dailė, referatas(10 puslapių)
  2007-10-05
 • Kubos respublikos viešojo administravimo sektoriaus analizė

  Įvadas. Politinė kultūra ir raida. Kubos filosofinės, religinės ir socialinės tradicijos. Švietimas Kuboje. Modernios tautinės valstybės sukūrimas. Ikikolonijiniai laikai. Kolonijiniai laikai. Nepriklausomybės karas. Ankstyvieji nepriklausomybės laikai. Komunistinio totalitarinio režimo laikotarpis. Politiniai veikėjai ir administravimas. Valdžios struktūra. Valstybė ir teisė. Partijos ir profsąjungos. Pusiausvyra tarp centrinės, regioninės ir vietinės valdžios. Išvados. Priedas (1).
  Viešasis administravimas, referatas(18 puslapių)
  2009-01-29
 • Kūčios

  Kūčios ir jų papročiai. Pavadinimo kilmė. Orų stebėjimas. Kūčių vėjas. Kūčių papročiai. Sodo lankymas. Gyvulių kalbos. Vandens stebuklas. Lietuviškos kūčių vaišės. Susirinkimas prie stalo. Vakarienės laikas. Svečiai. Elgetos. Vargšai. Pasišvietimas. Kūčių valgių simbolika. Kalėdaičiai. Valgių apibarstymas. Vynas. Spalvoti kalėdaičiai. Siuntimas. Kūčių nakties burtai. Burtai prie stalo. Smilgos. Šešėliai. Pabiros. Liejiniai, ugnis, vanduo. Plukdymas vandenyje. Popieriaus deginimas. Pakulų deginimas. Medžio deginimas. Veidrodis. Spėjimas iš apavo. Pėdavimas.
  Etninė kultūra, referatas(18 puslapių)
  2005-12-20
 • Kūčios (5)

  Įvadas. Lietuviškos Kūčios. Kūčių patiekalai ir tradicijos. Kūčių stalas. Patiekalų ruošimas. Grybų rasalas su karštomis bulvėmis. Blyneliai kaip duonelė. Žalių burokėlių salotos. Linų sėmenų užtepėlė. Pupelių paštetas. Papročiai ir oro spėjimai. Per Kūčias negalima. Kūčių burtai.
  Etninė kultūra, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-27
 • Kūčios (6)

  Įvadas. Iki Krikščioniškos Kūčios. Krikščioniškos Kūčios. Išvados.
  Etninė kultūra, referatas(13 puslapių)
  2009-11-17
 • Kūčios: tradicijos ir inovacijos

  Įvadas. Mūsų protėvių Kūčių tradicijas. Kūčių burtai. Kūčios Lietuvoje. Kaip Kūčias švenčia pasaulis. Išvados. Priedai (1).
  Etninė kultūra, referatas(12 puslapių)
  2007-03-08
 • Kūčios. Kalėdos. Mėsėdis

  Senovės lietuvių tradicijos nuo Kalėdų iki mėsėdžio. Įvadas. Kūčios. Kalėdos. Mėsėdis.
  Etninė kultūra, referatas(9 puslapiai)
  2007-03-16
 • Kūčių ir Kalėdų papročiai, tradicijos Aukštaitijos ir Dzūkijos

  Įvadas. Senoviniai Kūčių ir Kalėdų papročiai ir tradicijos. Kūčių ir Kalėdų papročiai ir tradicijos Aukštaitijos regione. Kūčių ir Kalėdų papročiai ir tradicijos Dzūkijos regione. Šių laikų Kūčios ir Kalėdos. Išvados.
  Etninė kultūra, referatas(11 puslapių)
  2007-04-06
 • Kūčių papročiai

  Įvadas. Darbo tikslas – aprašyti ir, remiantis tyrinėtojais,išanalizuoti lietuviškas Kūčias. Kūčių pavadinimo kilmė. Kūčios: krikščioniški ir pagoniški elementai, tautinės ypatybės. Kūčių diena. Kambarių puošimas, Kūčių stalo ruošimas. Kūčių valgiai. Kūčių vakarienė. Išvados.
  Etninė kultūra, referatas(12 puslapių)
  2009-11-26
 • Kūčių tradicijos

  Įvadas. Darbai lemiantys sėkmę. Darbai, kurie atneš nelaimę. Svarbūs moterų ir vyrų darbai prieš Kūčias. Prausimosi ritualas. Namų ir stalo paruošimas Kūčioms. Prie stalo susirenka ne tik gyvieji, bet ir mirusiųjų vėlės. Kada ir kaip prasideda šventinė vakarienė. Kiek ir kokie valgiai ant Kūčių stalo turi būti. Kūčių nakties burtai ir oro spėjimai. Vėlių veikla. Stebuklingi linkėjimai. Šiuolaikinės Kūčios. Išvados.
  Etninė kultūra, referatas(9 puslapiai)
  2008-03-21
 • Kūčių tradicijos ir papročiai

  Įvadas. Darbo aktualumas. Darbo problema. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbo metodai. Kūčių stalas. Kūčių burtai. Išvados.
  Etninė kultūra, referatas(9 puslapiai)
  2007-03-28
Puslapyje rodyti po