Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Karlas Marksas (3)

  Įžanga. Biografija. Filosofinės idėjos. Marksizmas. Išvados.
  Naujausiųjų amžių filosofija, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-21
 • Karlas Marksas (4)

  Įvadas. Biografija. Marksizmo atsiradimas. "Kapitalo" rašymo pagrindiniai etapai. Ekonominis K. Markso mokymas. Santykis tarp vartojamosios vertės, mainomosios vertės ir vertės. Darbo našumas sukurtos prekės masės vertei. Vertės formų raidos analizė. Vertes formos raida - pinigų atsiradimo priežastis. Pinigų esmė ir jų funkcijos. Kapitalo ir pridėtinės vertės analizė. Darbo užmokesčio teorija. Kapitalo kaupimo proceso tyrimas. Kapitalo apytaka ir apyvarta. Visuomeninio kapitalo reprodukcija. Pelno teorija. Išvados. Ekonominis Markso mokymas ir dabartis.
  Ekonominės teorijos, referatas(15 puslapių)
  2006-06-01
 • Karlas Marksas (5)

  Įvadėlė. Karlo Markso asmenybė. K Markso požiūris į filosofiją. K. Markso požiūris į religiją.
  Naujausiųjų amžių filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-12
 • Karlas Marksas (7)

  Karlas Marksas ir jo pagalbininkai. Marksas ir ekonomika. Marksas ir "Kapitalas". Markso klaidos. Marksas ir religija. Išvados.
  Naujųjų amžių filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2007-09-21
 • Karlas Marksas apie kapitalistinio kaupimo dėsnį, veikale "Kapitalas"

  Įvadas. Darbo jėgos paklausos didėjimas lygiagrečiai kaupimui, esant nekintamai kapitalo sudėčiai. Santykinis kintamosios kapitalo dalies mažėjimas kaupimo ir jį lydinčios koncentracijos eigoje. Didėjantis santykinio gyventojų pertekliaus, arba pramoninės rezervinės armijos, gaminimas. Įvairios santykinio gyventojų pertekliaus buvimo formos. Visuotinis kapitalistinio kaupimo dėsnis. Visuotinio kapitalistinio kaupimo dėsnio iliustravimas. Išvados.
  Ekonominės teorijos, referatas(12 puslapių)
  2007-02-22
 • Karlas Marksas ir marksizmas

  Įvadas. K. Markso visuomenės analizė. Marksizmo atsiradimas. Filosofiniai K. Markso veikalai. "Demokrito natūrfilosofijos ir Epikūro natūrfilosofijos skirtumas". "Dėl Hėgelio teisės filosofijos kritikos". "Žydų klausimu". "Ekonominiai ir filosofiniai 1844 metų rankraščiai". Išvados.
  Naujausiųjų amžių filosofija, referatas(11 puslapių)
  2006-02-08
 • Karlshamno uostas

  Santrauka. Karlshamno uosto apžvalga. Uosto parametrai. Infrastruktūra. Uoste esantys terminalai ir kompanijos. Ro-ro keltų terminalas. Skystų krovinių terminalas. Medienos terminalas. Metalo laužo terminalas. Karlshamno uosto perspektyvos. Karlshamno uosto galimybės. Uosto tikslai. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(13 puslapių)
  2010-05-05
 • Karma ir reinkarnacija

  Įvadas. Apie karmos kilmę. Kas yra karma? Karmos ir reinkarnacijos ryšys. Koks yra reinkarnacijos tikslas? Reinkarnacijos įrodymai. Pomirtinis gyvenimas. Žemė – sielų tobulėjimo mokykla. Išvados.
  Religija, referatas(11 puslapių)
  2011-09-07
 • Karno diagramos

  Įvadas. Būlio funkcijų atvaizdavimas Karno diagramomis. Minimizavimas naudojant Karno diagramas.
  Informatika, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-27
 • Karo industrializacija

  Įvadas. Karinė globalizacija ir ginklavimosi dinamika. Karo industrializacija. Ginklų gamybos sklaida. Karinės galios valdymas. Tarptautiniai saugumo režimai. Karas ir konfliktas. Karinės priemonės.
  Politologija, referatas(16 puslapių)
  2008-06-10
 • Karo ir kareivio vaizdavimas lietuvių liaudies dainose

  Karo ir kareivio vaizdavimas. Išvykimo į karą motyvai. Jojimo į karą vaizdai. Kario laukimas. Žinios apie žuvusį karį pranešimo vaizdavimas. Žuvusio kario gedėjimas. Kareivių dainos. Informacijos šaltiniai (3)
  Literatūra, referatas(6 puslapiai)
  2005-10-17
 • Karolio Didžiojo gyvenimas

  Įvadas. Karolingų dinastijos iškilimas. Karolio Didžiojo imperijos plėtra. Frankų valstybė. Šventoji Romos imperija. Imperijos padalijimas. Karolio Didžiojo palikimas. Išvados. Priedai (1).
  Visuotinė istorija, referatas(11 puslapių)
  2008-01-14
 • Karolis Didysis — žmogus

  Įvadas. Tikslas. Susipažinusi su istoriniais rašytiniais šaltiniais aš siekiu kiek įmanoma labiau atskleisti Karolio Didžiojo asmenybę, jo asmeninį gyvenimą bei žmogiškąsias savybes. Karolio Didžiojo gyvenimas. Kilmė, gimimas, jaunystė bei santykiai su šeima. Karolio moterys ir vaikai. Vedybos ir įpėdiniai, sugulovės ir nesantuokiniai vaikai. Karolio santykiai su vaikais. Karolio Didžiojo asmenybė. Išvaizda ir kalbos įgūdžiai. Išvados. Priedai (3 psl.)
  Visuotinė istorija, referatas(14 puslapių)
  2010-02-18
 • Karolis Didysis. Karolio Didžiojo charakterio bruožai

  Įvadas. Atėjimas į valdžią. Gimimo metai ir valdymo pradžia. Karolio didžiojo asmenybė. Karaliaus išvaizda ir manieros. Vidaus politikos laimėjimai. Karai ir laimėjimai. Karai su saksais. Kiti žymus karai ir žygiai. Kultūros raida karolio didžiojo valdymo metais. Literatūros ir rašto plitimas. Švietimo epocha. Architektūros ir dailės atgimimas. Karaliaus šeima. Žmonos ir vaikai. Karolio didžiojo imperija po mirties. Išvados. Priedai (6).
  Visuotinė istorija, referatas(21 puslapis)
  2011-04-29
 • Karstiniai reiškiniai

  Karstiniai reiškiniai. Geologinė sąranga Lietuvoje. Karstas ir gamtosauga. Tatulos kraštovaizdžio draustinis. Kirkilų kraštovaizdžio draustinis. Karajimiškio kraštovaizdžio draustinis.
  Gamtinė geografija, referatas(4 puslapiai)
  2005-10-14
 • Karščiuojančio vaiko slauga ir mityba, medikamentiniai ir nemedikamentiniai preparatai

  Įvadas. Temperatūros matavimas, būklės įvertinimas. Karščiavimo požymiai. Kylant temperatūrai. Maitinimas. Nesteroidiniai priešuždegiminiai preparatai. Temperatūrą mažinantis poveikis. Nemedikamentiniai preparatai. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(7 puslapiai)
  2009-03-01
 • Karšto vandens tiekimas Šiaulių mieste

  Įvadas. Darbo tikslai ir uždaviniai. Karštas vandentiekis. Pastato karštojo vandentiekio konstravimas. Vietinio karšto vandens sistemos. Karšto vandens tiekimas krosnimi šildomame name. Karštas vanduo name su dujotiekiu. Karštas vanduo name su centriniu šildymu. Vandens šildymas naudojant saulės energiją. Karšto vandentiekio sistemų elementai ir jų paskirtis. Karšto vandens parametrai. Karšto vandentiekio sistemų pertvarkymas. Karšto vandens tiekimas Šiaulių mieste. Bendrieji reikalavimai karšto vandens tiekimui. Išvados.
  Inžinerija, referatas(19 puslapių)
  2009-03-23
 • Karštųjų patiekalų iš paukštienos krūtinėlės paruošimo technologija

  Įvadas. Paukštienos asortimentas. Paukštienos paruošimas gaminimui. Patiekalų iš paukštienos krūtinėlės paruošimo technologija. Šutinti ir troškinti paukštienos krūtinėlės patiekalai. Kepti paukštienos krūtinėlės patiekalai. Kepti ant iešmo paukštienos krūtinėlės patiekalai. Įdaryti paukštienos krūtinėlės patiekalai. Kiti patiekalai su paukštienos krūtinėle. Išvados ir siūlymai.
  Kulinarija, referatas(14 puslapių)
  2007-04-06
 • Kartografija (2)

  Įvadas. Antikos kartografija. Viduramžių žemėlapiai. Portulanai, arba rumbų žemėlapiai. Renesanso laikų žemėlapiai. Žemėlapiai su piešiniais užrėmyje. Žemėlapiai piešiniuose. Išvados.
  Geografija, referatas(10 puslapių)
  2006-12-19
 • Kartografijos darbai 1945-1990 metais

  Įvadas. 1963 m. Gauso ir Kriugerio koordinačių sistema ir jos ryšys su 1942 m. Gauso ir Kriugerio koordinačių sistema. Bendrieji geografiniai žemėlapiai. Teminiai žemėlapiai. Gamtiniai žemėlapiai. Geologiniai žemėlapiai. Geofiziniai žemėlapiai. Reljefo žemėlapiai. Klimatiniai žemėlapiai. Fenologiniai žemėlapiai. Hidrologiniai žemėlapiai. Jūrų žemėlapiai. Dirvožemių žemėlapiai. Augaliniai žemėlapiai. Socialiniai teminiai žemėlapiai. Gyventojų žemėlapiai. Ekonominiai žemėlapiai. Buities sąlygų žemėlapiai. Švietimo ir mokslo žemėlapiai. Lietuvos kartografavimo raida po antrojo pasaulinio karo. Vaclovas Chomskis. Česlovas Kudaba. Lietuvos ežerų pavadinimų pokyčiai skirtingo laikmečio kartografinėje medžiagoje. Žemėlapių spalvinimo teorijos raidos bruožai. Išvados.
  Gamtinė geografija, referatas(17 puslapių)
  2006-11-15
Puslapyje rodyti po