Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kainos nustatymo metodai ir strategijos

  Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti kainų nustatymo metodus ir strategijas. Kainos ir kainodaros samprata. Kainų nustatymo metodai. Kainų nustatymo metodai pagal Liudmilą Bagdonienę ir Rimantę Hopenienę. Kainų nustatymo metodai pagal Vytautą Pranulį, Arvydą Pranulį, Sigitą Urbonavičių, Reginą Virvilaitę. Kainų nustatymo variantai. Prekių asortimento kainų nustatymas. Kainų nustatymo strategijos. Kainų nustatymo strategijos pagal Moniką Kriaučionienę, Rūtą Urbanskienę, Rimgailę Vaitkienę. Galimi devyni kainos ir kokybės strategijų variantai. Arvydas Pajuodis išskiria šias kainų nustatymo strategijas. Kainų nustatymo strategijos pagal Vytautą Pranulį, Arvydą Pranulį, Sigitą Urbonavičių, Reginą Virvilaitę. Galutinės kainos nustatymas. Literatūros išvados.
  Kita, referatas(18 puslapių)
  2009-11-23
 • Kainos nustatymo procesas

  Įvadas. Kainos samprata. Kainos nustatymo etapai. Eksportinių prekių kainos nustatymas. Išvados.
  Rinkodara, referatas(14 puslapių)
  2008-01-08
 • Kainos pagrindimas

  Įvadas. Kainodaros tikslai ir konkurencija. Trys požiūriai į kainų pagrindimą. Kainos pagrindimas produkto kaštais. Kainos pagrindimas paklausos elastingumu. Išvados. Uždavinys.
  Rinkodara, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-01
 • Kainos samprata ir reikšmė

  Įvadas. Kainos samprata ir reikšmė. Kainos nustatymas. Prekių asortimentas. Kliento pritraukimas. Išvados. Priedas.
  Mikroekonomika, referatas(11 puslapių)
  2009-03-16
 • Kainos struktūra ir tipai

  Santrauka. Kainos samprata vartotojo ir pardavėjo atžvilgiu. Kainos samprata vartotojo atžvilgiu. Kainos samprata pardavėjo atžvilgiu. Kainos struktūra. Kainos struktūra gamybinėje įmonėje. Kainos struktūra prekybinėje įmonėje. Kainos struktūra paslaugų sferoje. Kainos tipai. Mažmeninės kainos. Lengvatinės kainos. Lanksčiosios kainos. Keistos kainos. Kainos reikšmė. Išvados.
  Rinkodara, referatas(21 puslapis)
  2007-02-09
 • Kainų kontrolė Lietuvos ekonomikoje

  Įvadas. Kainų kontrolė Lietuvos ekonomikoje. Grynoji monopolija. Oligopolija. Minimalioji kaina. Maksimalioji kaina. Juodoji rinka. Darbo užmokesčio reguliavimas. Išvados.
  Mikroekonomika, referatas(15 puslapių)
  2006-12-15
 • Kainų kontrolė Lietuvos ekonomikoje (2)

  Įvadas. Paklausos ir pasiūlos pusiausvyra. Rinkos kaina. Valstybinis kainų reguliavimas. Kainų maksimumas minimumas. Dempingas. Išvados.
  Mikroekonomika, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-26
 • Kainų koregavimo strategijos

  Kainos koregavimo strategijos. Nuolaidų ir būtinųjų nuolaidų kainodara. Segmentinė kainodara. Psichologinė kainodara. Rėmimo kainodara. Vertės kainodara. Geografinė kainodara. Tarptautinė kainodara. Išvados.
  Rinkodara, referatas(13 puslapių)
  2006-04-27
 • Kainų nustatymo procesas

  Įvadas. Kainodaros tikslai. Tikslai susiję su kainų politika. Tikslai susiję su pelnu. Tikslai susiję su pardavimų apimtimis. Tikslai orientuoti į konkurenciją. Kainų politika. Kainų politikos esmė. Kainų politikos rūšys. Kainos nustatymas pagal gamybos kaštus. Grietinėlės nugraibymo kainų politika. Prasiskverbimo į rinką strategija. Tikslinės rinkos dalies strategija. Firmos tikslų strategijos. Kainų nustatymo metodai. Kainų politikos metodų taikymas. Kainos nustatymas orientuojantis į apklausą. Nenuostolingumo metodas. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. UAB "Kausta Guder" prekių kainų analizė. Išvados.
  Rinkodara, referatas(12 puslapių)
  2008-01-16
 • Kainų politika

  Įvadas. Kainų politika ir tikslai. Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys. Kainos nustatymo strategijos. Psichologinė kainodara. Kainų nustatymo metodai. Įvairių kainų politikos metodų taikymo prielaidos. Nenuostolingumo metodas. Kainos nustatymas orientuojantis į paklausą. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. Konkurencinė situacija rinkoje. AB "Paranija" ir jos konkurentų prekių kainų analizė. Išvados.
  Rinkodara, referatas(22 puslapiai)
  2005-10-27
 • Kainų politika (2)

  Įvadas. Kainų politika ir tikslai. Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys. Kainų nustatymo metodai. Įvairių kainų politikos metodų taikymo prielaidos. Nenuostolingumo metodas. Kainos nustatymas orientuojantis į paklausą. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. Konkurencinė situacija rinkoje. Išvados.
  Rinkodara, referatas(19 puslapių)
  2006-01-23
 • Kainų politika (3)

  Įvadas. Kainų politika ir tikslai. Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys. Kainų nustatymo metodai. Įvairių kainų politikos metodų taikymo prielaidos. Nenuostolingumo metodas. Kainos nustatymas orientuojantis į paklausą. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. Konkurencinė situacija rinkoje. AB "Utenos trikotažas" ir jos konkurentų prekių kainų analizė. Išvados.
  Rinkodara, referatas(22 puslapiai)
  2006-02-03
 • Kainų politika (4)

  Kainų politika ir tikslai. Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys. Kainų nustatymo metodai. Įvairių kainų politikos metodų taikymo prielaidos. Kainos nustatymas orientuojantis į paklausą. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. Konkurencinė situacija rinkoje. Išvados.
  Rinkodara, referatas(23 puslapiai)
  2006-05-15
 • Kainų politika ir strategija: UAB "Karalita"

  Įvadas. Įmonės kainų politikos teoriniai aspektai. Pagrindinės kainodaros strategijos. Kainų strategijos rengimo etapai. UAB "Karalita" kainodara. Įmonės charakteristika. UAB "Karalita" kainodaros strategija. Išvados ir pasiūlymai.
  Rinkodara, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-13
 • Kainų politika: AB "Rokiškio sūris"

  Įvadas. Kainų politikos samprata. Kaina. Kainos tikslai ir rūšys. Kainų politikos esmė ir reikšmė. Kainų politikos tikslai ir strategijos. Kainų politiką įtakojantys veiksniai. Kainų keitimas. Kainų politika praktiniu aspektu. AB "Rokiškio sūris". AB "Rokiškio sūris" kainos strategija. AB "Rokiškio sūris" kainos nustatymo metodas. AB "Rokiškio sūris" kainos tikslai ir rūšys. Išvados.
  Rinkodara, referatas(17 puslapių)
  2007-12-05
 • Kainų politikos esmė ir tikslai

  Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys.
  Rinkodara, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-13
 • Kainų prognozavimas

  Kainų strategijos rengimo etapai. Įvairių kainų prognozavimo metodų taikymo prielaidos. Kainų prognozavimo metodai. Kainų skalės nustatymas. Atsarginių dalių kainų nustatymas. Profesinių paslaugų kainų nustatymas. Prekės gyvavimo ciklas ir kainų politika. Išvados.
  Rinkodara, referatas(11 puslapių)
  2005-10-02
 • Kainų strategijos

  Kainų strategijų pritaikymas ir vystymasis. Kainų strategija. Kainų sudarymas savikainos pagrindu. Paklausos pagrindu nustatyta kaina. Kainų nustatymas įvertinant konkurenciją. Kainų strategijų įgyvendinimas.
  Rinkodara, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-19
 • Kaip "Word" rengti didelės apimties dokumentus

  Kaip "Word" rengti didelės apimties dokumentus. Kaip rengti sudėtinį dokumentą?Kaip sudaryti sudėtinio dokumento šabloną?Kaip rašyti sudėtingą dokumentą? Kaip rengti sudėtinį dokumentą ir jį tvarkyti? Kaip dirbti "Master document" režimu? Kaip surinkti dokumento statistiką, sudaryti santrumpą ir ieškoti papildomos informacijos? Kaip sudaryti dalykų rodyklę? Kaip pasirengti sudaryti dalykų rodyklę? Kaip sudaryti ir papildyti dalykų rodyklę? Kaip sudaryti ir pakeisti turinį? Kaip sudaryti paveikslėlių sąrašą? Kaip sudaryti literatūros šaltinių ar kitų frazių sąrašą?
  Programos, referatas(13 puslapių)
  2006-10-23
 • Kaip apsaugoti Kuršių marias nuo taršos

  Duomenys apie Kuršių marias, Baltijos vanduo šyla ir kyla, Marių pakrantėms kylanti grėsmė, Kuršių marių užterštumas cheminėmis medžiagomis, Vandenų sanitarinė švara, Kaip mažinti taršą Kuršių mariose.
  Ekologija, referatas(8 puslapiai)
  2004-11-25
Puslapyje rodyti po