Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Jei aš tapčiau vadovu

  Gera vadyba ir geras vadovas. Douglas Mc.Gregor X ir Y teorija. Vadovas kaip skatintojas. Savęs suvokimo inventorius (pagal Belbin’ą). Charakterio tipo nustatymas (pagal Myers – Briggs’ą). Vadovo elgesio analizė. Keturiolika W. Edvardo Demingo principų. Asmenybės testas (ADIZE). Permainų valdymas. Vadovavimas permainoms. Vadovas ir profesijos ugdymas.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2006-10-31
 • Jews in Lithuania

  Žydų gyvenimas ir genocidas Lietuvoje. Darbas anglų kalba. Jews in Lithuania. Anti-Semitism. Living in ghettos. The history of the Vilnius Jews.
  Lietuvos istorija, referatas(5 puslapiai)
  2006-11-09
 • Języki słowiańskie

  Slavų kalbos. Referatas lenkų kalba. Początki Słowian. Podobieństwo w budowie gramatycznej języków słowiańskich. Języki zachodniosłowiańskie. Języki wschodniosłowiańskie. Języki południowosłowiańskie.
  Kalbų studijos, referatas(15 puslapių)
  2006-12-14
 • Jėzuitų baroko centrai Lietuvoje

  Įvadas. Šv. Kazimiero (jėzuitų) bažnyčia ir jėzuitų vienuolynas (profesų namai). Šv. Jonų bažnyčia. Šv. Ignoto Lojolos (jėzuitų) bažnyčios ir jėzuitų noviciato ansamblis. Šv. Arkangelo Rapolo bažnyčios ir vienuolyno ansamblis. Jėzuitų Lukiškių rūmai. Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčios ir vienuolyno ansamblis. Nesvydžiaus jėzuitų bažnyčia. Šv. Juozapo ir Nikodemo bažnyčia. Šv. Stepono kankinio bažnyčia. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-23
 • Jėzuitų ordino veikla Lietuvoje

  Įvadas. Kas yra Jėzuitų ordinas? Kaip Jėzuitai atkeliavo į Lietuvą ir kokiu tikslu? Jėzuitų ordino įtaka muzikai. Istorija. Žymūs Lietuvos Jėzuitai ir jų šviečiamoji veikla.
  Lietuvos istorija, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-26
 • Joachimas Lelevelis

  Įžanga. Joachimas Lelewelis. Lelewelio knyga. J. Lelewelis Vilniaus universitete. Filomatų draugija. Santykiai su Poška. Išvada.
  Lietuvių literatūra, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-28
 • Joanne Rowling - rašytoja, atvedusi vaikus prie knygos

  Joanne Rowling. Haris Poteris. Kodėl knygos apie Harį Poterį tokios populiarios?
  Visuotinė literatūra, referatas(5 puslapiai)
  2007-01-15
 • Jobo drama: žmogiškosios būties apmąstymas

  Įvadas. Nemąstanti kasdienybė. Mąstymo kilimas iš kančios. Klausimas kaip mąstymas. Išvados. Analizuojami A. Maceinos raštai.
  Naujausiųjų amžių filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2008-12-10
 • Jobo knyga (2)

  Įvadas. Atskleisti Jobo knygos prasmę ir esmę. Turinio apžvalga. Taiklūs Jobo klausimai. Dievas atsiliepia Jobui. Nerimo išmintis Jobo knygoje. Kas buvo Jobo knygos autorius. Smulki Jobo knygos interpretacija. Apibendrinimas.
  Krikščionybė, referatas(20 puslapių)
  2008-04-30
 • Jodas

  Pavadinimo kilmė. Junginiai. Jodo panaudojimas. Jodas mūsų maiste. Jodo stygių kompensuoja joduota druska. Sutrikimų rūšis. Kaip jodas patenka į organizmą. Jodo kiekis maiste. Situacija Lietuvoje. Rekomenduojama paros jodo norma. Jodo šaltiniai. Patarimai. Kitos šalys pašalino jodo stygių maiste. Mitai ir faktai apie jodą.
  Cheminiai elementai, referatas(10 puslapių)
  2006-03-24
 • Joe Colombo

  Dizainerio Joe Colombo darbai ir biografija. Darbas gausiai iliustruotas nuotraukomis.
  Architektūra ir dizainas, referatas(10 puslapių)
  2005-12-03
 • Joga

  Įvadas. Joga. Kas yra joga. Jogos istorija. Jogos sintezė. Keturi jogos keliai. Karma joga. Džnana joga. Bhakti joga. Radžos joga. Aštuonios radžos jogos pakopos. Trys kūnai. Fizinis kūnas. Astralinis kūnas. Priežastinis kūnas. Jogos fiziologija. Joga jūsų gyvenime. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Filosofija, referatas(8 puslapiai)
  2008-01-08
 • Joga (2)

  Įvadas. Jogos samprata. Jogos kilmės istorija. Keturi jogos laikotarpiai. Vedų joga. Ikiklasikinė joga. Klasikinė joga. Poklasikinė joga. Joga naujaisiais laikais. Jogos filosofija. Keturi jogos keliai. Aštuonios jogos pakopos. Jogos nauda. Kvėpavimo pratimai. Išvados.
  Sportas, referatas(13 puslapių)
  2010-06-01
 • Jogaila – žmogus, kurio niekas nepažįsta

  Darbo tikslas: Parodyti, koks iš tikrųjų buvo Lietuvos kunigaikštis Jogaila. Uždaviniai: Išsiaiškinti Jogailos giminystės ryšius su kitais Lietuvos kunigaikščiais, Parodyti, kuo Jogaila domėjosi ir kas jam gyvenime buvo svarbu, Išanalizuoti Jogailos charakteristiką.
  Lietuvos istorija, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-24
 • Jogurtas

  Jogurtas. 2,4 % riebumo jogurto cheminė sudėtis. Jogurto komponentų cheminės savybės. Angliavandeniai. Baltymai. Riebalai. Virškinimas. Jogurto svarba. Išvados.
  Kulinarija, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-31
 • Johanas Georgas Forsteris

  G. Forsterio biografija. G. Forsterio veikla Vilniuje. Straipsniai ir polemika su Imanueliu Kantu. Pasaulietinė G. Forsterio veikla Vilniuje. G. Forsterio gyvenimas palikus Vilnių. Atsiminimai apie G. Forsterį ir jo palikimas. Išvados.
  Geografija, referatas(11 puslapių)
  2008-04-11
 • Johanas Sebastianas Bachas

  Johano Sebastiano Bacho gyvenimo ir kūrybos apžvalga.
  Kompozitoriai, referatas(6 puslapiai)
  2005-06-10
 • Johanas Sebastianas Bachas (2)

  Kompozitoriaus biografija, kūryba, įdomūs faktai.
  Kompozitoriai, referatas(6 puslapiai)
  2005-08-22
 • Johanas Sebastianas Bachas (3)

  Johanas Sebastianas Bachas. Klavyrinė muzika. Muzika vargonams. Kūriniai orkestrui. Vokalinė muzika. Bendrai apie J.S. Bachą.
  Kompozitoriai, referatas(4 puslapiai)
  2006-01-06
 • Johanas Sebastianas Bachas (5)

  Johano Sebastiano Bacho gyvenimo ir kūrybos apžvalga.
  Kompozitoriai, referatas(6 puslapiai)
  2006-10-02
Puslapyje rodyti po