Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • INTOSAI veikla (2)

  INTOSAI istorija ir struktūra. INTOSAI veiklos kryptys. Limos deklaracija. Kongresai. INTOSAI plėtros iniciatyva IDI. Apmokymai. Ilgo laikotarpio mokymo programa. INTOSAI leidiniai. Apdovanojimai. Išvados.
  Apskaita, referatas(11 puslapių)
  2008-10-15
 • Intraląstelinis transportas

  Baltymų atrinkimas. Baltymų patekimo į branduolį, mitochondrijas, plastides, ET ypatumai. Baltymų patekimas į branduolį per poras. Baltymų patekimas į mitochondrijas ir chloroplastus. Baltymų patekimas į ET. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Anatomija, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-05
 • Intranetas - įmonės informacijos valdymo įrankis

  Įvadas. Intranetas – kas tai? Intranetas – centralizuotas informacijos saugojimas. Intraneto įdiegimas – paprastas ir nebrangus. Intraneto galimybės. Intraneto nauda. Vidinės sistemos būtinybė šiuolaikinėje kompanijoje. Pritaikymas kiekvienam poreikiui. Reali nauda.
  Kompiuteriai, referatas(9 puslapiai)
  2006-06-07
 • Intubacija ir intubuoto paciento slauga

  Skubios intubacijos indikacijos. Kada intubuoti. Intubaciją atlikti reanimacijos metu žymiai sudėtingiau, nei planinės anestezijos metu. Daugeliui ligonių, kuriems yra šokas, yra indikacijos atlikti intubaciją ir dirbtinę plaučių ventiliaciją. Intubacijos metodai. Oralinė ir nosies intubacija. Pozicijos kontroliavimas. Vamzdelio pritvirtinimas. Tracheostomija. Jei intubacija nepavyko – alternatyvūs atsarginiai variantai. Intubuotų pacientų slauga. Stomos valymas. Burnos priežiūra. Komplikacijų prevencija.
  Slauga, referatas(8 puslapiai)
  2006-10-26
 • Intuicija kaip pažinimo laipsnis

  Įvadas. Kas yra intuicija? Intuityvus pažinimas. Percepsijos dalys. Išvados.
  Filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2006-03-28
 • Invalidumo prevencija ir invalidų reabilitacija

  Teisiniai socialinės politikos invalidams pagrindai. Invalidumo nustatymas. Pensijos ir slaugos priedai. Specialaus ugdymo sistema. Invalidų įdarbinimas. Invalidumo prevencija ir invalidų reabilitacija. Neįgaliųjų integracija: svarbiausi aspektai ir tendencijos. Nacionalinė žmonių su negalia socialinės integracijos 2003 - 2012 metų programa. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-18
 • Invazinės, egzotinės rūšys

  Invazinės rūšys. Antplūdis ir invazija. Vabzdžių invazija. Smulkūs invaziniai gyvūnai. Žala gamtai. Gamtinis balansas. Migruojantys paukščiai. Egzotinės gyvūnų bei augalų rūšys Lietuvoje. Kuršių nerijos ir Baltijos pakrantės lyguma. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Biologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-24
 • Inventorizacija

  Inventorizacijos etapai. Inventorizacijos komisijos sudarymo tvarka. Inventorizacijos rezultatų įforminimas (inventorizacijos aprašo parengimo tvarka).
  Apskaita, referatas(7 puslapiai)
  2007-11-14
 • Investavimas

  Ar verta investuoti? Taupymas ar investavimas? Likvidumas. Procentai uždirba procentus. Infliacija ir realioji grąža. Realioji grąža. Pelningumas. Veiksniai, lemiantys grąžą. Kas yra investicinis fondas? Investicinių fondų rūšys. Investicijos pagal amžių. Pensijų fondai.
  Finansai, referatas(7 puslapiai)
  2007-04-07
 • Investavimas (2)

  Investicijos. Kas yra investavimas? Taupymas ar investavimas? Likvidumas. Į ką galima investuoti? Investavimas į fondus. Investavimas į nekilnojamąjį turtą. Investavimas į akcijas. Investavimas į obligacijas. Investuotojas. Investavimo elementai. Darbas iliustruotas diagramomis.
  Makroekonomika, referatas(5 puslapiai)
  2007-05-14
 • Investavimas (3)

  Įvadas. Taupyti ar investuoti? Taupymo ir investavimo skirtumai. Kodėl verta investuoti? Kur investuoti? Kada pradėti investuoti? Pelningumas. Investavimo rizika. Kur galima investuoti? Investavimas į vyriausybės vertybinius popierius. Investavimas į taupymo lakštus. Investavimas į akcijas. Investavimas į investicinius fondus. Investicinių fondų patrauklumas. Investicinių fondų rūšys. Akcijų fondai. Obligacijų fondai. Pinigų rinkos fondai. Kiti fondai. Aktyvus ir pasyvus investicijų valdymas. Išvados.
  Makroekonomika, referatas(16 puslapių)
  2007-06-07
 • Investavimo proceso struktūra ir ypatumai Lietuvoje

  Investicijų apibrėžimas ir jų ekonominė esmė. Trys pagrindiniai investavimo proceso dalyviai. Investicijų paklausa ir investicijų funkcija. Įmonės investicijos. Individualių asmenų investicijos. Išvados.
  Finansai, referatas(9 puslapiai)
  2008-02-22
 • Investavimo rizika ir jos valdymas

  Įvadas. Rizikos samprata, veiksniai ir klasifikavimas. Rizikos veiksniai ir jų klasifikavimas. Rizikos klasifikavimas. Investavimo rizikos valdymas. Investavimo rizikos valdymo procesas. Investavimo rizikos vertinimo metodai. Investavimo rizikos mažinimo priemonės. Išvados.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2009-03-04
 • Investicijos

  Suverenitetas ir transnacionalinės. korporacijos: apibrėžimai ir prielaidos. Transnacionalinės korporacijos ir veiklos. valstybės: ekonominės grėsmės suverenitetui. Efektyvumas, augimas ir gerovė. Transnacionalinių korporacijų ekonominė kontrolė. Transnacionalinių korporacijų įtaka politikai. Rusijos investicijos Lietuvoje: dabartis ir perspektyvos. Rusijos investicijos į energetiką: grėsmė Lietuvos suverenitetui? Išvados.
  Makroekonomika, referatas(20 puslapių)
  2005-06-09
 • Investicijos (3)

  Įžanga. Lietuva pritraukia vis daugiau investicijų. Užsienio investicijos į Lietuvą pagal veiklas. Investicijos pagal ūkio šakas (proc.). Bendrų įmonių kūrimas. Užsienio paskolos. Lengvatos investuotojams. Investicijų skatinimo programa. Keletas stambiausių investicijų į Lietuvą. Naftos pramonė. Jūros perkėlos, uostai. Investicijos į alaus gamybą. Investicijos į VVP. Žemės ūkis. Išvados.
  Finansai, referatas(20 puslapių)
  2006-04-13
 • Investicijos (6)

  Įžanga. Kapitalo ir investicijų samprata. Investicijos. Investicijų vaidmuo įmonėje. Investicijų rūšys. Ilgalaikių investicijų rūšys. Investicinio projekto samprata. Investicinių sprendimų priėmimo nuoseklumas. Investicijų procesas. Investicijų projekto valdymo subjektas – projekto vadovas ir jo komanda. Investicijų projekto valdymo procesas. Investicijų projekto valdymo technika. Investicijų projekto įgyvendinimo planavimas. Investicijų projekto įgyvendinimo eigos reguliavimas. Projekto rizika ir jos valdymas. Išvados.
  Finansai, referatas(24 puslapiai)
  2006-11-25
 • Investicijos (7)

  Įvadas. Investicijos į transporto pramonę. Investicijos į energetikos sektorių. Investicijos į žemės ūkį. Išvados.
  Finansai, referatas(10 puslapių)
  2007-01-17
 • Investicijos į Baltijos šalių nekilnojamąjį turtą

  Įvadas. Pagrindinės sąvokos. Kodėl verta investuoti į nekilnojamąjį turtą. Nekilnojamojo turto objektų klasifikacija užsienio rinkose. Veiksniai, lemiantys užsienio nekilnojamojo turto rinko patrauklumą. Užsienio investicijos Lietuvoje. Veiksniai, įtakojantys investicijas į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Užsienio investicijos į nekilnojamąjį turtą Latvijoje. Užsienio šalių investicijos Estijoje. Užsienio šalių investicijos į nekilnojamąjį turtą Estijoje. Išvados.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2007-09-21
 • Investicijos į Lietuvos žemės ūkį

  Įvadas. Lietuvos SSGG analizė. Valstybės misija. Strateginiai tikslai dėl žemės ūkio. Kaimo ir žemės ūkio plėtros politika. Lietuvos regioninės plėtros fondas. Ūkių veiklos modeliavimas, ieškant pelningiausių sprendimų. Efektyvus lėšų paskirstymas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai.
  Finansai, referatas(20 puslapių)
  2006-03-01
 • Investicijos į Lietuvos žemės ūkį (2)

  Įvadas. Žemės ūkio investicijų esmė ir būtinumas. Žemės ūkio investicijų Lietuvoje kryptys valstybinės investicijų politikos kontekste. Valstybinės investicijos į žemės ūkį, jų struktūra ir apimtys. Užsienio investicijos į Lietuvos žemės ūkį. SAPARD programos bei Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšų panaudojimo Lietuvos žemės ūkyje galimybės, rezultatai, problemos.
  Makroekonomika, referatas(15 puslapių)
  2006-11-16
Puslapyje rodyti po